320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2018 alagrupp G

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Staadium Vaata postitust
    Mina eelistaksin samuti mängida Columbiaga pigem kui Jaapaniga. Las tuleb raske mäng, aga edaspidi ei tule Brasiilia kohe vastu vaid Swe/Sui
    Haha, see on hea joke.
    Kõigepealt on vaja inglastel Columbiast jagu saada ikka.

    Väga veidralt ja üleolevalt kõlab õigustamine, et "ah, tahame kergemat ülejärgmise ringi vastast". Eriti satsilt kelle play-off saavutused on... nujah.
    Igastahes näotu ja teotu ja ilmselt saab tee kiirelt läbi.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Tegelikult ega väga palju targemaks selle alagrupiga Inglismaa ja Belgia seisukohalt ei saanud. Inglismaa jah Tuneesia vastu oli hädas ja näidati sisu. Belgia ei saanud ka kohe Panama vastu käima, aga siiski väga domineerivalt ja kindlalt on mängitud ikkagi mitu klassi nõrgemate vastu.

      Inglismaa peab kohe playoffis hakkama Columbia vastu mängima sootuks teistpidiselt kui seda tehti alagrupis. Nii Tuneesia kui Panama vastu mängiti ikkagi väga kõrge kaitseliiniga, aga Columbia vastu minnes oleks see enesetapp. Belgia vs Jaapan noh seal peaks eelduste kohaselt olema ikkagi klassivahe ja ega Jaapan ei ole reaalsuses väga veenev olnud ja klassi näidanud.
      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Haha, see on hea joke.
      Kõigepealt on vaja inglastel Columbiast jagu saada ikka.

      Väga veidralt ja üleolevalt kõlab õigustamine, et "ah, tahame kergemat ülejärgmise ringi vastast". Eriti satsilt kelle play-off saavutused on... nujah.
      Igastahes näotu ja teotu ja ilmselt saab tee kiirelt läbi.
      Teeme nüüd selgeks et on Colombia või Kolumbia. Mitte mingil juhul Columbia.

      Riigi nimena on õige kirjutada nii Colombia kui ka Kolumbia, eelistame esimest.

      Kommentaar


        COLOMBIA


        ffs!







        cannu kiirem


        Kommentaar


          Vabandust! Eks see ole see tänapäevane sündroom ehk inglise - ja eesti keele mutantsõna.

          Kommentaar


            Hoian tegelt väikest viisi pöialt Colombiale, ilus stiilipuhas ründemäng ilma debiilse tikitakata, mida me oleme Hispaania ja Saksamaa versioonides oksendamiseni näinud juba mitmed viimased suurturniirid. Ainult see Sanchez tundub üks paras torbik keskel, enamus ajast on ok, aga kui tuleb brainfart, siis ikka täielik. Kardan, et tema pealt võivad isegi inglased ära karistada suure tõenäosusega, hispaanlastest või horvaatidest rääkimata.

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Väga veidralt ja üleolevalt kõlab õigustamine, et "ah, tahame kergemat ülejärgmise ringi vastast". Eriti satsilt kelle play-off saavutused on... nujah.
              Igastahes näotu ja teotu ja ilmselt saab tee kiirelt läbi.
              Mis teabele põhineb sinu eeldus, et Inglismaa mängis kaotusele, sest "tahame kergemat ülejärgmist ringi vastast"? On keegi Inglismaa lähedal seisnud isik öelnud, et "jah, läksime meelega kaotama"? Arvad, et TAA, Vardy ja teised pingipoisid, kuid ometi Inglismaa koondise mehed MM-il, ei mänginud seda mängu võidule?

              Kui ei, siis see on sinu enda mõtteluul, ning sa oled langenud Inglismaa klikimeedia ohvriks. Käib mingisugune sitane jauramine ja fantaseerimine sellel teemal ja sinusugune loeb seda ja ütleb "ahah, vist ongi nii" gtfo.

              Seleta mulle loogikat, et professionaalsed jalgpallurid mängivad meelega halvemini. Eriti veel Inglismaa, kes pole munnigi võitnud peale 66 ja iga jumala turniir kukutakse varakult välja. Siin pole midagi valida ega olla, peab mängima võidu nimel. Kui treener tuleks sellise jutuga välja, et proovime täna mitte võita, siis mis see teeb meeskonna moraalile? Mõtle loogiliselt, poiss.

              Niiet palun, provide mulle oma infoallikaid, ning ma vabandan su ees. Seniks, puhka jalga.



              Aga see ei tähenda, et Inglismaa ei või end täis kusta Kolumbia vastu.
              Слава Україні! Героям слава!

              Kommentaar


                Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                Mis teabele põhineb sinu eeldus, et Inglismaa mängis kaotusele, sest "tahame kergemat ülejärgmist ringi vastast"? On keegi Inglismaa lähedal seisnud isik öelnud, et "jah, läksime meelega kaotama"? Arvad, et TAA, Vardy ja teised pingipoisid, kuid ometi Inglismaa koondise mehed MM-il, ei mänginud seda mängu võidule?
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    See mäng näitas selgelt ära, millepärast valdav enamus mängijatest on sel turniiril vahetuspingil - toodangu kvaliteet jättis soovida.
                    TAA luhtas tsenderdusi, karistuslööke. Dier lihtsalt ei vaadanud edasi ja tiksus vastupidiselt enamusele võistkonnast. Kaks suurimat silmariivajat.

                    Küll aga meeldis see, et ei hakatud tilli näppima ning otsiti kiirelt ründajaid - Vardy vist sai mingi kilomeetrite ja spurtide rekordi sel turniiril. Osati oli ka kurb vaadata seda tühja-jooksmist.

                    Vähemalt pole Island vastas
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Delphi ja Vardy mängu oli hea vaadata, kiidaks ka Rose'i, keda tahaks järgmises mängus algkooseisus näha Youngi asemel, a no lõpuks on siiski vaja Beckha...phtui...Trippieri, et pallid täpselt kohale jõuaksid.

                      Rainis käib ja kaagutab, sest fritzud suutsid pudeneda enne Inglismaad, no dramas.
                      Algselt postitas Stok
                      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                      Kommentaar




                        Vahet seal see õigesti kirjutamine. Paljude riikide nimesid hui meil siin kõik õieti kirjutavadki

                        Aga inglaste kaotusest saan aru. Nad eile võitlesid veri ninast väljas, et mitte kohtuda Colombiaga kuid läks tiba teisiti. Väljakulegi pandi tugevaim koosseis, kohe nii tugev koosseis et isegi Kane ei mahtunud sinna, missiis et see mees on ainukene kindel väravalööja mansas...
                        Reaalsuses ollakse eufoorias sakslaste langemise üle ja ei kardeta enam kedagi. Pool Inglismaad on koomas peale sakslaste kaotust mehhiklastele ja kui kaineks saavad, siis teatatakse neile, et mannschaft on suisa turnalt lännu ja kui nad sellest rõõmuteatest suudavad eluga välja tulla, siis õnnestub ehk ka näha vaprat langemist colombialaste vastu.
                        Messi...The never ending legend!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                          Delphi ja Vardy mängu oli hea vaadata, kiidaks ka Rose'i, keda tahaks järgmises mängus algkooseisus näha Youngi asemel, a no lõpuks on siiski vaja Beckha...phtui...Trippieri, et pallid täpselt kohale jõuaksid.

                          Rainis käib ja kaagutab, sest fritzud suutsid pudeneda enne Inglismaad, no dramas.
                          Young on kaitsefaasis ikka praegu parem (kindlam). See eilne väravale eelnenud kaitsetöö oli ikka suht lapsik ja ega ka ründefaasis oli tüüp ikka veel rabe (samas parem, kui sel aastal varem - nii palju ka ma teda olen platsil näinud - pole lihtsalt mängupraktikat).
                          Võiks aga isegi Delphi sinna suruda, sest tema oli küll eile üsna hea vaatepilt - võitis tagasi lootusetud pallid ning oli ka rünnakul aktiivne.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            TAAle pandi ülemäära suur koormus nurgalöökide ja karistuslöökide näol. Mõlemalt äärelt seejuures. Mõned neist õnnestusid väga hästi, mõned mitte. Arvestades vanust ja kogemusi, tegi supermängu.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Mingi statistika kohaselt andis Trent 9 key pass'i, millega oli üleplatsimees. Minu suureks heameeleks võeti ta enne lõppu mängust välja ja loodetavasti rohkem mängu ei pandagi. Las pigem ManU ahvid jooksevad, või kes iganes seal paremkaitses tavaliselt on.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Young on kaitsefaasis ikka praegu parem (kindlam). See eilne väravale eelnenud kaitsetöö oli ikka suht lapsik ja ega ka ründefaasis oli tüüp ikka veel rabe (samas parem, kui sel aastal varem - nii palju ka ma teda olen platsil näinud - pole lihtsalt mängupraktikat).
                                Võiks aga isegi Delphi sinna suruda, sest tema oli küll eile üsna hea vaatepilt - võitis tagasi lootusetud pallid ning oli ka rünnakul aktiivne.
                                Teagi nüüd, kes Cuadradoga kõige paremini sammu suudaks pidada neist kolmest? Delph võiks tõesti hea variant olla, panustaks keskväljale ka rohkem kui Young või Rose.
                                Algselt postitas Stok
                                Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X