Lehekülg 2, kokku 8 EsimeneEsimene 123456 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 142
    Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Lukaku asus möllama. Jätkugu seda ka järgmisteks mängudeks!
    Zinaida Grigorjevna, minu hinnangul olete Te pisut liiga abruptine ja eklektiline oma vaates elule ja armastusele

Eesti koondislane Kasutaja vaikiv mees avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kennu789 Vaata postitust
    Poolehoidja jaoks on sisuliselt eeskujulik ka üleüldse alagrupist edasipääs

jah, kui Tuneesia vastu kasvõi üheväravaline võit tuleks, oleks väga hästi,

viimati suudeti paremini üleüleeelmisel MMil 12a tagasi
    JERRY: Like on their last date - they were on the couch, but she was sitting on his wrong side. /-/ He can't make a move with his left hand. Can't go left. /-/ I'm lefty, can't go right. What about women? Do they go left or right?
    ELAINE: No, we just play defense (Seinfeld, The Implant)

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Inglismaa on löönud kõigest paar nurgalööki, kuid juba näeb ära, kui geniaalne lüke oli panna Kane lööma neid mõni aasta tagasi

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tuneesia kaitse tase: kolhoos
    Inglismaa realiseerimisetase: kalakombinaat
    Walkeri penaltiolukord: kokkuleppemäng Sillamäel

Algupärane

No see küll nüüd mingi penalti polnud. Kohtunik võttis liiga kiirelt otsuse vastu, oleks pidanud laskma VAR-il üle vaadata. Pärast tühistada VAR-il enam polnud ju võimalik. Olen 90% kindel, et isegi VAR poleks selles olukorras penaltit andnud.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Tuneesia kaitse tase: kolhoos
    Inglismaa realiseerimisetase: kalakombinaat
    Walkeri penaltiolukord: kokkuleppemäng Sillamäel
    Vari tase: suur null. (eng-tun mäng)

Walker ikka ohmoon, ära vehi käega.
    "Arusaamatult riskantne käik Spali poolt. Jagada profileping 18-aastasele, kes ei ole Eesti u21 koondises ennast tõestanud. Mis kohaga see klubi üldse mõtleb?"

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Lingard on liiga hea ja nüüd oleks aeg tuua sinna parem mees ehk Welbeck asemele.

Nagunii tuuakse rashfordi ja Vardy ja asemel sisse Welbeck-Loftus-Jones ja siis saadakse kotte ka.

Algupärane

Lingard on ju hästi mänginud, palju ebaõnne lihtsalt olnud (hea vv tõrje mängu alguses, post). Nähtav olnud väljakul. Lingard minu hinnangul siiani üks parimaid.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Vari tase: suur null. (eng-tun mäng)

Walker ikka ohmoon, ära vehi käega.
    Walkeri enda ajudenuss jah, kastis kätega lebolt vehkida ja annad ideaalse võimalus kohtunikul vilistada, siis tuleb ikka peeglisse vaadata endal.

Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Kane hoitakse põhimõtteliselt kõrist kinni, mille tulemusel käib ninuli. Kohtunik näitab et daiv 😂 ei näe kohtunike poolt selliseid käeliigutusi eriti tihti

Algupärane

Loodetavasti see kohtunik see MM enam ei vilista

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Kane hoitakse põhimõtteliselt kõrist kinni, mille tulemusel käib ninuli. Kohtunik näitab et daiv 😂 ei näe kohtunike poolt selliseid käeliigutusi eriti tihti
    2 olukorda kus mingi Tuneesia Heiki Nabi on seal vabalt Harry kallal möllanud

Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Kohtunik kohtunikuks, kuid kas selliseid olukordi siis üle ei vaadata?

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Walkeri enda ajudenuss jah, kastis kätega lebolt vehkida ja annad ideaalse võimalus kohtunikul vilistada, siis tuleb ikka peeglisse vaadata endal.
    pennu pendlaks, ma mõtlesin VARi all neid nabi võtteid mis kane peal tehti kastis.
    "Arusaamatult riskantne käik Spali poolt. Jagada profileping 18-aastasele, kes ei ole Eesti u21 koondises ennast tõestanud. Mis kohaga see klubi üldse mõtleb?"

Meeskonnaliige Kasutaja hofnar avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2002

Algupärane

See mäng näitas selgelt ära, et CAFilt peaks vähemalt kaks kohta ära võtma järgmiseks MMiks ning need jagama normaalsetele föderatsioonidele (loe : UEFA/COMNEBOL).
    Tsitaat Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Kohtunik oli täna ikka väga-väga nõrk.
    Olles kõiki mänge vaadanud siis ütleks, et nõrgim esitus.

Minu meelest selles Walkeri olukorras väga palju pole viriseda, aga kurat ühes kolukorras mitte ei rebitud Kane'i ainult kätega vaid kogu keharaskus pandi ka veel sellele juurde ... sama kindel penalt kui Horvaatial Nigeeria vastu.

Aga noh, mängu tulemusest rääkides siis vaataks enne ikka Lingardi ja Sterlingu otsa. Kui ikka tühjale väravale ka pihta ei saa ja palli suudab väravasse toimetada ainult üks mees siis on nagu nadi variant vähe.

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Young on ikka väga kehva ja väga sitad otsusted talt. Äärel ei suuda teravusi luua, võtab tempo maha, täiesti lambised söödud ja tsenderdused. Pigem võiks Alex-Aronaldi proovida seal next game. Lingardi enesekindlus on ka totaalne 0 ja see lõpetamine... Mis kasu on sellistest avangutest ja positsioonivalikutest kui sa lihtsalt rikkud rünnakud ära 100% võimalustega. Sterlingu aseme võiks ikkagi Vardy või Rashford alustada, sest no ta on ikka väga liimist lahti ja ansamblist väljas.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Young on ikka väga kehva ja väga sitad otsusted talt. Äärel ei suuda teravusi luua, võtab tempo maha, täiesti lambised söödud ja tsenderdused. Pigem võiks Alex-Aronaldi proovida seal next game. Lingardi enesekindlus on ka totaalne 0 ja see lõpetamine... Mis kasu on sellistest avangutest ja positsioonivalikutest kui sa lihtsalt rikkud rünnakud ära 100% võimalustega. Sterlingu aseme võiks ikkagi Vardy või Rashford alustada, sest no ta on ikka väga liimist lahti ja ansamblist väljas.
    Trent A-A on paremäär, Young vasak.
    Lingardi kohapealt olen võib-olla veidi Unitedi prillidega, aga minu arvates tegi hea mängu, ainult õnne polnud. Seda näitab ka, et Alli võeti välja, mitte Lingard. Youngilt ka väga okei mäng.
    Inglismaa vääris suuremat võitu täna ning mina olen küll edasise osas optimistlik.

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas richardkoppel154 Vaata postitust
    Trent A-A on paremäär, Young vasak.
    Lingardi kohapealt olen võib-olla veidi Unitedi prillidega, aga minu arvates tegi hea mängu, ainult õnne polnud. Seda näitab ka, et Alli võeti välja, mitte Lingard. Youngilt ka väga okei mäng.
    Inglismaa vääris suuremat võitu täna ning mina olen küll edasise osas optimistlik.
    Minu viga ma tahtsin öelda, et Danny Rose proovida. Kuigi Rosel on väga ebastabiilne hooaeg seljataga ja väga suur risk. Selelssuhtes ma ei ütlegi midagi, et Lingardi avangud ja positsioonivalimised olid maailmaklass kohati, aga MMil ei ole sellest kasu kui sa ikka niisuure pingeall oled ja niimoodi väristades kõik ära rikud... Tuleks talle enne järgmist mängu pits vene viina sisse joota ja ehk siis on vähe julgem kah. Inglismaa mäng oli täna väga hea kohati ja polegi sellist varem näinud.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Mängu vaatasid kainelt või mitte?

Young oli fantast. Tema nurgalöögist tuli värav ja andis neid häid palle seal korduvalt.

Alagrupist rääkides, siis ainukene mees kes enda taset välja ei mänginud täna oli de bruyne.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud