Lehekülg 8, kokku 11 EsimeneEsimene ... 4567891011 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 202

Teema: Eesti karikas

Professionaal Kasutaja Vask avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2010

Algupärane

Ma ajasin Tammeka Viljandiga segi, kes on korra sportliku tulemuse ja korra ausa mängu tulemusega pääsenud Euroopasse. Unustasin ära, et 2x ja panin miskipärast ühe korra Tammekale. Tundus loogiline, et Tartu klubi on ka enne Santost europääsme välja teeninud.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Fantastiline draama Dvigateli staadionilt.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Fantastiline draama Dvigateli staadionilt.
    Vastupidi, sellist ukerdamist pole ammu näinud. See kuidas Tallinna poisid endale punaseid korjasid oli muidugi tippklass. Väravavaht otsustas täiesti lambi olukorrast Elva kutile lihtsalt küünarnukiga vastu vahtmist anda oli muidu 7 liiga tase, kui meil see oleks. Ja see teine oli veel rohkem komöödia kuubis, Tallinna poiss kaotas Elva kutile palli äärel ja läks lihtsalt kättega meest tagant tõukama kahe käega, et noh, võtsid mu kommi käest ja nüüd saad mult, see oli nii lapsik, et vist tõesti 7 liigas ka ei näeks seda komöödiat. Aga no, kuidas Elva ei suutnud isegi poolt B koosseisu meestega üheksale Tallinna mehele palli võrku lükata on vist siiamaani küsimus, kes kohal olid. Vist lihtsalt ei viitsinud või ei tahtnud. Üks naljakamaid ukderdamisi jep senimaani mis nähtud karikas.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Vastupidi, sellist ukerdamist pole ammu näinud. See kuidas Tallinna poisid endale punaseid korjasid oli muidugi tippklass. Väravavaht otsustas täiesti lambi olukorrast Elva kutile lihtsalt küünarnukiga vastu vahtmist anda oli muidu 7 liiga tase, kui meil see oleks. Ja see teine oli veel rohkem komöödia kuubis, Tallinna poiss kaotas Elva kutile palli äärel ja läks lihtsalt kättega meest tagant tõukama kahe käega, et noh, võtsid mu kommi käest ja nüüd saad mult, see oli nii lapsik, et vist tõesti 7 liigas ka ei näeks seda komöödiat. Aga no, kuidas Elva ei suutnud isegi poolt B koosseisu meestega üheksale Tallinna mehele palli võrku lükata on vist siiamaani küsimus, kes kohal olid. Vist lihtsalt ei viitsinud või ei tahtnud. Üks naljakamaid ukderdamisi jep senimaani mis nähtud karikas.
    Ma pakun, et võitjatele oli tegu tugevalt positiivse emotsiooniga. Kõik muu on suva.

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Rahvaliiga B tasandiga on meil täitsa 7mes liiga olemas muide! Nälkjamad vastased midagi sellist eelkirjeldatut ka praktiseerivad!

Asjahuviline Kasutaja Tammetõru avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2019

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Rahvaliiga B tasandiga on meil täitsa 7mes liiga olemas muide! Nälkjamad vastased midagi sellist eelkirjeldatut ka praktiseerivad!
    Rahvaliiga B-tasand juba 8. liiga tasand ju ehk meil isegi 8vägevat tasandit olemas.(PL,EL,ELB,II,III,IV,RL-a, RL-b)

U21 Kasutaja inward avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Ja praegu n-ö 7 liiga taseme Meeskond Kiiver on Kalevi duubli vastu juhtimas. Ja Kalevil pooled mehed põhisatsist mängimas...

Professionaal Kasutaja Vask avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2010

Algupärane

Et Kalevi duublisse registreeriti karikavõistlustel tugevam meeskond kui põhimeeskonda?

Liitus foorumiga
    Jul 2019

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Ja praegu n-ö 7 liiga taseme Meeskond Kiiver on Kalevi duubli vastu juhtimas. Ja Kalevil pooled mehed põhisatsist mängimas...
    . Kalev oli enamvähem sarnase satsiga, nagu ELB mängivad. Raskeks tegi neile mängu see, et tamme kunstmurustaadionil on jõle raske kaitsvat meeskonda lahti harutada. Selleks vaja mõnda klassiga venda, kes lihtsalt asja ära otsustaks, aga kalevi u21’l sellist mängijat polnud. No lisaks muidugi on üsna raske võita, kui oma enda väravavaht teeb kaks pirukat ühes mängus, millest môlemast ka Helmile värav tuli. Kiitus Helmi meestele, seisti ilusti ja mängiti jõulist jalgpalli, mis sobib selliste noorte satside vastu ideaalselt, kus enamus mängijad on veel lasteaiakasvu ja pole endale liha luudele veel kasvatajud.

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

See Helm näib (loodan, et ei tee liiga) muidugi järjekordne sats, kus II liigat mänginud noored saavad 19-20seks ja siis lähevad liigasüsteemi asemel rahvaliigat mängima. Ma jalkaliidu asemel oleks küll mures, et kust kolme või viie aasta pärast liigasüsteemi mängijad leitakse, kui praegu harjutatakse kõik noored Rahvaliigat peksma.

-e- Üldiselt muidugi äge, kui seitsmenda liigataseme tipp kolmandale liiga esikohatiimile koti pähe tõmbab, aga mu meelest näitab see rohkem, et süsteemis on midagi valesti.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    See Helm näib (loodan, et ei tee liiga) muidugi järjekordne sats, kus II liigat mänginud noored saavad 19-20seks ja siis lähevad liigasüsteemi asemel rahvaliigat mängima. Ma jalkaliidu asemel oleks küll mures, et kust kolme või viie aasta pärast liigasüsteemi mängijad leitakse, kui praegu harjutatakse kõik noored Rahvaliigat peksma.
    Plussüks. Rahvaliiga mõte on minu meelest mujal.

Liitus foorumiga
    Jul 2019

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust

-e- Üldiselt muidugi äge, kui seitsmenda liigataseme tipp kolmandale liiga esikohatiimile koti pähe tõmbab, aga mu meelest näitab see rohkem, et süsteemis on midagi valesti.
    No minu meelest, kui oled noormängija ja kuhugi enam väga võimalust jõuda pole ja mingi 6korda nädalas ei viitsi trenni ka rapsida, aga jalkat tahaks veel ikkagi mangida veits, siis mis nende valik oleks antud olukorras peale rahvaliiga? Ei olegi teist valikut ju.

Mängija Kasutaja Kevv92 avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Kuni ELb ja II saad ka tiksuda, et ei peaks jalkarõõmu kaotama ja 6 korda nädalas treenima

Liitus foorumiga
    Jul 2019

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kevv92 Vaata postitust
    Kuni ELb ja II saad ka tiksuda, et ei peaks jalkarõõmu kaotama ja 6 korda nädalas treenima
    ELB JA II liiga teevad ka taitsa korralikult trenni, eriti ELB vennad.

Algupärane

esiliiga on jah mingi 36 mängu aastas? Mis selle mõte on, kes seda teab.

Asjahuviline Kasutaja k1xks avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2020

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Plussüks. Rahvaliiga mõte on minu meelest mujal.
    Võistlustel on kehtestatud liiga liikmemaks, mis on võistkonna kohta:
    13.2.1 Teises liigas 1 430 eurot;
    13.2.2 madalamates liigades 960 eurot

Soovib keegi toetada?

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas k1xks Vaata postitust

Soovib keegi toetada?
    Esialgne küsimus polegi tiimidele vaid Jalgpalli liidule.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Kui kellegi jaoks on probleem, et mängija valib isiklikel põhjustel liigavuti asemel rahvaliiga, siis minu arust on palju hullem see, kui klubid (tiimid) loobuvad õigusest kõrgemasse liigasse tõusta. Aga eks need probleemid ole seotud ja loodetavasti Liit mõtleb selle peale.
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas k1xks Vaata postitust

Soovib keegi toetada?
    ee, see on 20 pealise pundi puhul 50€ näkku, et terve hooaeg liigasüsteemis mängida. jätta korra aastas ööelu külastamine vahele ja saaks vast hakkama. küll jah, ka jooksvad kulud suurenevad ilmselt märgatavalt, kui ei õnnestu ühtegi toetajat leida. vaadates, mis hetkel näiteks 4. liiga lõunatsoonis toimub, kus osalevad viljandi, jõgeva, lelle ja kolm võistkonda pealinnast, siis peaks liit ikka väga mures olema, et jätkusuutlikku liigasüsteemi elus hoida.
    2006 arvasin, et fänn on kuningas, mängija aga teener.
    2020 arvan, et kui mängija saab koondisekutse, siis ta on hea inimene, kellel on telefon.

fantaasiajalgpall:
    2017 3. koht
    2018 1. koht
    2019 3. koht (Flora autogrammidega särgi võitja)
    2020 Teamspiriti kinkekaardi omanik

Mängija Kasutaja Kevv92 avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Jaa, okei ELB ja II liiga teevad trenne, muidugi teevad, olen vägagi kursis sellega, kuna mul endal II, III ja IV liiga ja naiste pundid, aga see ei tähenda, et tugeva Esiliiga tasemega poiste jaoks ainus variant jalgpallist rõõmu tunda on tugevalt alla oma taseme kuskil Rahvaliigas reaalseid amatööre tampida .

Lisaks, osalustasud krõbedad küll, aga ometigi kui vähegi tahta, on see lihtsalt pisike kättevõtmise asi.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud