320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti karikas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tammetõru Vaata postitust
    Täna hommikune teade liidult.

    Kui algselt pidid eriolukorra järgse tavapäratu kalendri tõttu eurosarja kvalifitseerunud klubid erandkorras alustama 1/32-finaalist, siis nüüd alustavad kõik avaringist.

    „UEFA muutis eurosarja mängude kuupäevi ja loogikat, mistõttu muutsime Premium liiga kalendrit ja tekkis võimalus, et kõik klubid saavad alustada karikasarja avaringist. Eurosarja jõudnud Eesti klubid olid muudatusega nõus," selgitas Eesti Jalgpalli Liidu peasekretär Anne Rei.
    OK, see jäi mul vahele. Aitäh!
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas enrito Vaata postitust
      Loosiga või mitte aga kas ma olen ainuke, kellele see loogika vastumeelne on?
      1/64 JK Tallinna Kalev vs. Nõmme United FC võitja
      1/32 Tallinna FC Transferwiser – JK Tallinna Kalev vs. Nõmme United FC võitja
      Ma olen nõus. Minu meelest peaks siiski 1-2 ringi enne toimuma kui Meistri (esi) liiga tiimid actionisse astuvad.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Kui võrrelda tänaste finalistide finaalieelset sotsiaalmeediat, siis on aru saada, mis klubi jaoks on tegu elumänguga ja kelle jaoks on see regular kohtumine.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Ilmaga "vedas" kohutavalt, eelmine nädal olin isegi veidi kurb et ei saa mängule kohale minna - eelnev kohustus olemas, hetkel seda tuult ja vihma vaadates, veidi vähem kurb

          Kommentaar


            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
            Ilmaga "vedas" kohutavalt, eelmine nädal olin isegi veidi kurb et ei saa mängule kohale minna - eelnev kohustus olemas, hetkel seda tuult ja vihma vaadates, veidi vähem kurb
            No mingi 15 kraadi soojem ikkagi, kui märtsimängudel!

            Matrossovi alustamine oli ootuspärane arvestades, et Narval on olemas 2 võrdsel tasemel väravavahti ja Vaiklat pole esituste puhul ühtki põhjust eelisseisusse seada. Flora võit pole üldist Eesti jalgpallikeskonda silmas pidades minu eelistatuim tulemus aga rõõm, et Paide esmakordselt euroopasse pääseb varjutab kõik!
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Trans on oma mittevõtmises vaid ise süüdi.

              Flora võit ei tundunud enam nii loogiline teisel poolajal.

              Flora hetkeline nii suur domineerimine peaks teistele suurtele äratuskellaks olema.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Tore oli võita muidugi, aga mingit ülevoolavat emotsiooni see ka ei tekitanud. Naine oli isegi nagu rõõmsam, kuigi ta otseselt Flora fänn just pole.

                Paide leeris oldi täna tõenäoliselt märksa õnnelikumad kui Flora omas.

                Ilmal polnud häda midagi. Ma eelistan iga kell tänast ilma 30 kraadisele lämmatisele.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Eesti jalgpallile oli tänane Flora võit tähtsam. Paide mäng on voolav ja terav, neis ehk rohkem lootust Euroopas vastu saada. Narva teeb alati oma klassikalise kahe mänguga 1-6 ja asi korras.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                    No mingi 15 kraadi soojem ikkagi, kui märtsimängudel!

                    Matrossovi alustamine oli ootuspärane arvestades, et Narval on olemas 2 võrdsel tasemel väravavahti ja Vaiklat pole esituste puhul ühtki põhjust eelisseisusse seada. Flora võit pole üldist Eesti jalgpallikeskonda silmas pidades minu eelistatuim tulemus aga rõõm, et Paide esmakordselt euroopasse pääseb varjutab kõik!
                    Kui Trans oleks nii üle Paide Euroopasse pääsenud, siis see oleks olnud ikka päris masendav.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                      Eesti jalgpallile oli tänane Flora võit tähtsam. Paide mäng on voolav ja terav, neis ehk rohkem lootust Euroopas vastu saada. Narva teeb alati oma klassikalise kahe mänguga 1-6 ja asi korras.
                      Paide kaitsega (eesotsas Kasega) ei ole küll mõtet Euroopasse minna. Üleminekuaknas tuleb kindlasti tulevikus laekuva rahasüsti arvelt tugevdusi tuua.

                      Kommentaar


                        ma veits ei saa sellest halast aru, mida siin mõned ja ka tähtsamad ajakirjanikud räägivad, et narva eurosse minek oleks masendav vms. esiteks ei ole narva koht kindlasti seal pl, kus ollakse hetkel, mängukvaliteet on olnud alati tippude vastu esikolmiku vääriline. teiseks finaali mäng, arvan, et ei tee liiga, kui väidan, et narva võit ei oleks olnud ülekohtune ei flora suhtes ega eesti jalgpallile. kui nii mõelda, nagu mõned siin, siis me võime ju paide kohta täpselt seda sama öelda, viljandi vastu kuseti ennast täis, levadia vastu kuseti ennast täis, flora vastu kuseti ennast täis, aga näedsa, narva on just vastupidiselt mänginud hästi tippude vastu ja näidanud väga kvaliteetset mängu, millega võib ju eeldada, et hoopis narva võiks euroopas paremini hakkab saada. tõsi, mõistan, et emotsionaalsel tasandil on paljudele paide eurosse minek emotsionaalne huraa ja jee, aga kui me tegelikult reaalsust vaatame ja nagu suvaline jope siin viitas, siis kindlasti tuleb teha ülemineku aknal mingid investeeringud, sest sellise rotatsiooniga ei tee sa mitte kui sittagi seal euroopas. vastupidi, sa tuled täpselt samamoodi tagasi sealt nagu on tulnud enamus eesti klubis euroopast.

                        Kommentaar


                          Paidekad on umbes täpselt igas elemendis Narvast üle.
                          Eelnev ajalugu Narvikutel euroopas täiesti trööstitu.
                          Avaldus tagasi lükatud, Sambaz.
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                            Paidekad on umbes täpselt igas elemendis Narvast üle.
                            Eelnev ajalugu Narvikutel euroopas täiesti trööstitu.
                            Avaldus tagasi lükatud, Sambaz.

                            jep, kui minevik oli trööstitu, siis seda on ka kindlasti ka tulevik, võimas statement. aga kui juba nii tugeva statementi lasid välja, siis kuulaks huviga neid igas elemendis olevaid detaile.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                              Eelnev ajalugu Narvikutel euroopas täiesti trööstitu.
                              Ja Paidel?

                              Aa, õigus jah. Nad pole sinna varem jõudnudki!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
                                Ja Paidel?

                                Aa, õigus jah. Nad pole sinna varem jõudnudki!
                                Just selletõttu ongi tore, et nad sinna jõudsid.
                                Ma ootaks hoopis neid detaile mille osas Paide end täis kusis tippude vastu. Jah, tulid nullid(nagu ka Narval muide) aga mängiti võrdselt ja igati südikalt(nagu ka Narva mängis). Paidel on parem lineup, kenam jalgpall, neil ei ole iga 3 kuu tagant Kurotškinit asendama vaja ja neil ei istu pingiotsal 2 ohhoo-d kellel sinna üldse asja ei peaks olema.
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X