320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti karikas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Ju vist,
    Mitte ju vist, vaid sa panid praegu ikka korralikult pange

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Mitte ju vist, vaid sa panid praegu ikka korralikult pange
      Nii juhtub, kui inimesel on klapid peas ning tema jaoks eksisteerib kaks arvamust- tema arvamus ja vale arvamus.

      Olgu see teile õppetunniks!
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Nii juhtub, kui inimesel on klapid peas ning tema jaoks eksisteerib kaks arvamust- tema arvamus ja vale arvamus.

        Olgu see teile õppetunniks!
        Eesti Terviseameti andmetel on Eestis välitingimustes nakatumisi 0,034 protsenti kõigist Eestis Covidisse nakatumistest.

        iirimaal 0,1 % kõigist nakatumistest on saadud välitingimustes.


        Kanadas jõuti sama tulemuseni'
        With the current-stay-at-home order expected to be extended until at least June in Ontario, infectious disease experts are urging officials to reopen outdoor amenities as the weather warms, pointing to the low risk of transmission outside.


        Niipalju minu arvamusest ja valest arvamusest.

        Kommentaar


          Algselt postitas kesa Vaata postitust
          Eesti Terviseameti andmetel on Eestis välitingimustes nakatumisi 0,034 protsenti kõigist Eestis Covidisse nakatumistest.

          iirimaal 0,1 % kõigist nakatumistest on saadud välitingimustes.


          Kanadas jõuti sama tulemuseni'
          With the current-stay-at-home order expected to be extended until at least June in Ontario, infectious disease experts are urging officials to reopen outdoor amenities as the weather warms, pointing to the low risk of transmission outside.


          Niipalju minu arvamusest ja valest arvamusest.
          oot, aga milles probleem on? mängu ei kanta üle? õlut/viina ei müüda?

          mul on sulle ja sinusugustele on üks hea tasuta nõu:

          minge ostke õlut/viina või mida te seal kõik tarbite.
          kui teil pohui teistest, siis jäägu nii, aga tehke palun nii, et teised ei kannataks teie pärast - kogunege omaette (tuppa,tühermaale vms) ja vaadake seal ülekannet
          oma tegevused võite salvestada või reaalajas edastada lemmikklubile, olen 100% kindel, et neile see meeldib.

          hundid söönud, lambad terved - muidu teie alko-jalkafänluse pärast tõuseb R lakke ja pannakse taaskord meid kõiki lukku.
          Tursim, tööstus, kaubandus, veondus jne tänavad teid juba ette

          Kommentaar


            Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
            oot, aga milles probleem on? mängu ei kanta üle? õlut/viina ei müüda?

            mul on sulle ja sinusugustele on üks hea tasuta nõu:

            minge ostke õlut/viina või mida te seal kõik tarbite.
            kui teil pohui teistest, siis jäägu nii, aga tehke palun nii, et teised ei kannataks teie pärast - kogunege omaette (tuppa,tühermaale vms) ja vaadake seal ülekannet
            oma tegevused võite salvestada või reaalajas edastada lemmikklubile, olen 100% kindel, et neile see meeldib.

            hundid söönud, lambad terved - muidu teie alko-jalkafänluse pärast tõuseb R lakke ja pannakse taaskord meid kõiki lukku.
            Tursim, tööstus, kaubandus, veondus jne tänavad teid juba ette

            Ei oskagi midagi vastu kosta.
            Vaata parem Viaplayst FA Cup finaali.
            Wembleyle lubatud 20 000 pohhuistist parmu ja õhkkond missugune.
            Inglismaa lukku! Alko-jalkafänlus tõstab seal kindlasti R-i lakke.
            Üle pika aja kannatab telekastki vutti vaadata.

            Kommentaar


              Fänlus on minu arvates ei saa piirduda üksnes staadionil toetamisega. Tegelikult oleks väga äge selline fännide ja tiimi vaheline sild, et FCF pingil või seal kusagil tribüünil oleks mingi mai tea, ekraan kõlariga, kuhu oleks pilt üle kantud, kuidas V sektor toetab oma võistkonda online.

              Inglismaa kohta ei oska midagi öelda, nad pole enam EU's TA seisukoht on siiski selline, et seal, kus alkot müüaks, neid ürituse mõttes ning kus on üle 1 inimese publiku arv, siis seal on selle R'i tõus on suht tõenäoline. Kuhu statalt lõbusamas olekus inimene suundub ja kuidas tal ohu tajumisega on - see ongi see murekoht, mille pärast TA keelab üritusi pealtvaatajatega. Kuigi ka mulle jääb arusaamatuks see, miks nn teatrid (kuigi nendega siiski lugu selgem) ja kinoteatrid saavad avatud ja jalgpall nendega koos mitte.

              Kommentaar


                Algselt postitas kesa Vaata postitust
                Ei oskagi midagi vastu kosta.
                Vaata parem Viaplayst FA Cup finaali.
                Wembleyle lubatud 20 000 pohhuistist parmu ja õhkkond missugune.
                Inglismaa lukku! Alko-jalkafänlus tõstab seal kindlasti R-i lakke.
                Üle pika aja kannatab telekastki vutti vaadata.
                Mitu protsenti inimesi Inglismaal on vaktsineeritud ja mitu Eestis?

                Kas sa ise oled ennast vaktsineerinud? Kui ei, siis millal plaanid seda teha?
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Kodus ei saa ju pürot teha. Veidi kummaline oleks, kui mingi Mustamäe aknast hakkaks korraga rohevalget tossu välja tulema.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Mitu protsenti inimesi Inglismaal on vaktsineeritud ja mitu Eestis?

                    Kas sa ise oled ennast vaktsineerinud? Kui ei, siis millal plaanid seda teha?

                    Jah, olen esimese doosi Pfizerit saanud.

                    Hetkel mängivad UEFA riikidest enam-vähem publiku ees
                    Bulgaaria, Armeenia, Taani, Fääri s., Gruusia, Ungari, Island, iisrael, Kashstan, Leedu, Norra, Valgevene, Venemaa, Slovakkia, Šveits, Ukraina ja alles hiljuti Eestiga sarnases nakatumispaadis aerutanud Tšehhi

                    Mõnitatakse alla 10-ne lubatud fänniga Soomes ja Rootsis

                    Ja ikkagi keelata välistingimustes peetavatel spordivõistlustel publik kui statistiliselt iga 1000-de nakatumise kohta on ainult 1 nakatumine väljaspool siseruume?

                    Kommentaar


                      Leedu ? Kas see tähendab ,et 1.juuni koondise mängul ka publik ?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                        Leedu ? Kas see tähendab ,et 1.juuni koondise mängul ka publik ?
                        Leedus lubatud liigamängudele 150 pealtvaatajat.

                        Kommentaar


                          Nüüdsest ka Soomes publik lubatud:





                          Meil igatahes ühes ametkonnas talupoja tarkust ja tervet mõistust üle määra antud ei ole, sest kuidas muidu suunatakse fännid värske õhu käest staadionilt puhvetitesse, kus nakatumisrisk on palju kõrgem?


                          Aga vahest need tüübid vihkavadki kõike jalgpalli või üldse spordiga seotut sellisel määral, sest tsiteerides klassikuid: "Võidab Eesti riik sellest, et mõlemad meeskonnal võistlevad erapooletul pinnal. Kellelgi ei ole koduseinad toetamas,".
                          tulevik on tunni aja pärast

                          Kommentaar


                            Hahahaha Säärits ,,Ja nüüd FCI Levadia kapten Konstantin Vassiljev'' hahahahaha

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Hahahaha Säärits ,,Ja nüüd FCI Levadia kapten Konstantin Vassiljev'' hahahahaha
                              See oli jah parim asi peale mängu.

                              Kommentaar


                                Terviseamet ja Vabariigi Valitsuse mõistusepärasust eiravad piirangud on vägagi lamemaalaslikud.

                                Piiranguid on hakatatud samm-sammult leevendama ning see puudutab ka väliüritusi ent sellega on suuremad laadakorraldajad peaga vastu seina jooksnud: osavõtjate koguarvuks kehtestati 250 inimest.On laatasid, mis toimuvad ja neid, mille korraldajad nö alla annavad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X