320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti karikas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    1) Paraku mängupilt, mida me liigas igapäevaselt näeme ongi ilus-voolav-enesekindel ja mis peamine resultatiivne nii väravate kui ka punktide osas

    2) Transi suurim probleem see hooaeg on väravatevõimalsute realiseerimine ja kohe nii suur, et ollakse viimasel kohal

    3) Trans laseb endale lüüa pmst 2x rohkem väravaid kui Eesti liiga praegused tipud ning lööb ise 2x vähem

    4) Paidel on individuaalset taset ja Euroopa kogemust oluliselt rohkem meeskonnas kui Transil

    5) Transil puuduvad Eurorahadega selged visioonid ja viljeletakse oma rõvedat ,,nõukogude vanamees nussib iga ebaõnnetumise järel kõiki riietusruumis perse'' mentaliteeti. Paide on värske veri, uue visiooniga ning jäi väga väga napilt eelmine hooaeg ilma otsepääsmest. Neile Euroopas mängimise kogemus+suurem rahasüst on palju potentsiaalikama väärtusega kui Transile minek.


    6) Sa tõid siia võrdluse Kaljuga? Kalju ei ole Euroopasse läinud kunagi tabeli alumisel poolel pikutades vaid ikkagi tipus olles.
    tõid välja asju, millega olen nõus ja millega ei ole üldse nõus. üldse ei taha nõustuda individuaalsete oskustega. kui me vaatame näiteks keskvälja transil, kus suudab ka nesterovski mängida väga kvaliteetselt, nagu ta on näidanud viimastest mängudes ja lisades siia kindlasti tounkara ja zakarliuka, siis minu jaoks ületavad need mehed oma füüsiliselt eeldustelt ja tehnilises pagasist kindlasti frolovi, caprioli ja mosnikovi ja rääkides viimasest härrast, siis tegelikult ei ole ju mosnikov andnud mitte mingit extra lisakäiku juurde paidele, aga mu teada selles eesmärgiga ta toodi just. ja ma isegi ei taha mõelda mis hakkab siis saama, kui näiteks toom peaks vigastada saama või üks keskaitsjast, siis hetke olukorras lähevad esiliiga b vennad peale. kus Kevor Palumetsal on täpselt 1 minut mänguaega olnud. mitte, et teistel suurtel ei ole rotatsioonidega just parimad lood, aga klubi, keda jalgpalli ühiskond peab kindlaks euroopasse minejaks, peaks mõtlema siiski tõsiselt täiendustele.

    Kommentaar


      Veider diskussioon tekkinud. Minu meelest on väga tervitatav, et keegi uus ja perspektiivikas meeskond Premiumist eurosarja pääseb. Nii Tammeka, Viljandi ja Sillamäe, kes viimastel kümnenditel säilinud klubidest sinna on jõudnud, teevad heameelt. Omal ajal kolmandal liigatasemel mänginud Tartu Santosegi puhul. Santos oli ainud kord, kui Narva oleks ehk nende asemel soliidsema tulemuse teinud.
      Veider teemapüstitus, mis püüab Narvat Paidest tugevamana näidata, ehkki neil on kümneid kordi olnid võimalus end tõestada. Tänane Narva pole enam aastatetagune, aga küllap euroedu tänu Euroopa keskmiseni tõusnud liigatasemeni neid ka saatma hakkab, kui selle koha välja teenivad. Sellel aastal eelistaksin kedagi värsket ja seepärast on hea meel, et Paide saab end rahvusvaheliselt proovile panna.

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Tammeka pole küll kunagi Euroopasse pääsenud, ehkki karikafinaalis on kaks korda tappa saadud.
        Selle eest on Tammeka U-19 nüüd Euroopas!

        Kommentaar


          Ma ajasin Tammeka Viljandiga segi, kes on korra sportliku tulemuse ja korra ausa mängu tulemusega pääsenud Euroopasse. Unustasin ära, et 2x ja panin miskipärast ühe korra Tammekale. Tundus loogiline, et Tartu klubi on ka enne Santost europääsme välja teeninud.

          Kommentaar


            Fantastiline draama Dvigateli staadionilt.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Fantastiline draama Dvigateli staadionilt.
              Vastupidi, sellist ukerdamist pole ammu näinud. See kuidas Tallinna poisid endale punaseid korjasid oli muidugi tippklass. Väravavaht otsustas täiesti lambi olukorrast Elva kutile lihtsalt küünarnukiga vastu vahtmist anda oli muidu 7 liiga tase, kui meil see oleks. Ja see teine oli veel rohkem komöödia kuubis, Tallinna poiss kaotas Elva kutile palli äärel ja läks lihtsalt kättega meest tagant tõukama kahe käega, et noh, võtsid mu kommi käest ja nüüd saad mult, see oli nii lapsik, et vist tõesti 7 liigas ka ei näeks seda komöödiat. Aga no, kuidas Elva ei suutnud isegi poolt B koosseisu meestega üheksale Tallinna mehele palli võrku lükata on vist siiamaani küsimus, kes kohal olid. Vist lihtsalt ei viitsinud või ei tahtnud. Üks naljakamaid ukderdamisi jep senimaani mis nähtud karikas.

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Vastupidi, sellist ukerdamist pole ammu näinud. See kuidas Tallinna poisid endale punaseid korjasid oli muidugi tippklass. Väravavaht otsustas täiesti lambi olukorrast Elva kutile lihtsalt küünarnukiga vastu vahtmist anda oli muidu 7 liiga tase, kui meil see oleks. Ja see teine oli veel rohkem komöödia kuubis, Tallinna poiss kaotas Elva kutile palli äärel ja läks lihtsalt kättega meest tagant tõukama kahe käega, et noh, võtsid mu kommi käest ja nüüd saad mult, see oli nii lapsik, et vist tõesti 7 liigas ka ei näeks seda komöödiat. Aga no, kuidas Elva ei suutnud isegi poolt B koosseisu meestega üheksale Tallinna mehele palli võrku lükata on vist siiamaani küsimus, kes kohal olid. Vist lihtsalt ei viitsinud või ei tahtnud. Üks naljakamaid ukderdamisi jep senimaani mis nähtud karikas.
                Ma pakun, et võitjatele oli tegu tugevalt positiivse emotsiooniga. Kõik muu on suva.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Rahvaliiga B tasandiga on meil täitsa 7mes liiga olemas muide! Nälkjamad vastased midagi sellist eelkirjeldatut ka praktiseerivad!
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                    Rahvaliiga B tasandiga on meil täitsa 7mes liiga olemas muide! Nälkjamad vastased midagi sellist eelkirjeldatut ka praktiseerivad!
                    Rahvaliiga B-tasand juba 8. liiga tasand ju ehk meil isegi 8vägevat tasandit olemas.(PL,EL,ELB,II,III,IV,RL-a, RL-b)

                    Kommentaar


                      Ja praegu n-ö 7 liiga taseme Meeskond Kiiver on Kalevi duubli vastu juhtimas. Ja Kalevil pooled mehed põhisatsist mängimas...

                      Kommentaar


                        Et Kalevi duublisse registreeriti karikavõistlustel tugevam meeskond kui põhimeeskonda?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas inward Vaata postitust
                          Ja praegu n-ö 7 liiga taseme Meeskond Kiiver on Kalevi duubli vastu juhtimas. Ja Kalevil pooled mehed põhisatsist mängimas...
                          . Kalev oli enamvähem sarnase satsiga, nagu ELB mängivad. Raskeks tegi neile mängu see, et tamme kunstmurustaadionil on jõle raske kaitsvat meeskonda lahti harutada. Selleks vaja mõnda klassiga venda, kes lihtsalt asja ära otsustaks, aga kalevi u21’l sellist mängijat polnud. No lisaks muidugi on üsna raske võita, kui oma enda väravavaht teeb kaks pirukat ühes mängus, millest môlemast ka Helmile värav tuli. Kiitus Helmi meestele, seisti ilusti ja mängiti jõulist jalgpalli, mis sobib selliste noorte satside vastu ideaalselt, kus enamus mängijad on veel lasteaiakasvu ja pole endale liha luudele veel kasvatajud.

                          Kommentaar


                            See Helm näib (loodan, et ei tee liiga) muidugi järjekordne sats, kus II liigat mänginud noored saavad 19-20seks ja siis lähevad liigasüsteemi asemel rahvaliigat mängima. Ma jalkaliidu asemel oleks küll mures, et kust kolme või viie aasta pärast liigasüsteemi mängijad leitakse, kui praegu harjutatakse kõik noored Rahvaliigat peksma.

                            -e- Üldiselt muidugi äge, kui seitsmenda liigataseme tipp kolmandale liiga esikohatiimile koti pähe tõmbab, aga mu meelest näitab see rohkem, et süsteemis on midagi valesti.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              See Helm näib (loodan, et ei tee liiga) muidugi järjekordne sats, kus II liigat mänginud noored saavad 19-20seks ja siis lähevad liigasüsteemi asemel rahvaliigat mängima. Ma jalkaliidu asemel oleks küll mures, et kust kolme või viie aasta pärast liigasüsteemi mängijad leitakse, kui praegu harjutatakse kõik noored Rahvaliigat peksma.
                              Plussüks. Rahvaliiga mõte on minu meelest mujal.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                See Helm näib (loodan, et ei tee liiga) muidugi järjekordne sats, kus II liigat mänginud noored saavad 19-20seks ja siis lähevad liigasüsteemi asemel rahvaliigat mängima. Ma jalkaliidu asemel oleks küll mures, et kust kolme või viie aasta pärast liigasüsteemi mängijad leitakse, kui praegu harjutatakse kõik noored Rahvaliigat peksma.

                                -e- Üldiselt muidugi äge, kui seitsmenda liigataseme tipp kolmandale liiga esikohatiimile koti pähe tõmbab, aga mu meelest näitab see rohkem, et süsteemis on midagi valesti.
                                No minu meelest, kui oled noormängija ja kuhugi enam väga võimalust jõuda pole ja mingi 6korda nädalas ei viitsi trenni ka rapsida, aga jalkat tahaks veel ikkagi mangida veits, siis mis nende valik oleks antud olukorras peale rahvaliiga? Ei olegi teist valikut ju.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X