320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti karikas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuni ELb ja II saad ka tiksuda, et ei peaks jalkarõõmu kaotama ja 6 korda nädalas treenima

    Kommentaar


      Algselt postitas Kevv92 Vaata postitust
      Kuni ELb ja II saad ka tiksuda, et ei peaks jalkarõõmu kaotama ja 6 korda nädalas treenima
      ELB JA II liiga teevad ka taitsa korralikult trenni, eriti ELB vennad.

      Kommentaar


        esiliiga on jah mingi 36 mängu aastas? Mis selle mõte on, kes seda teab.

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Plussüks. Rahvaliiga mõte on minu meelest mujal.
          Võistlustel on kehtestatud liiga liikmemaks, mis on võistkonna kohta:
          13.2.1 Teises liigas 1 430 eurot;
          13.2.2 madalamates liigades 960 eurot

          Soovib keegi toetada?

          Kommentaar


            Algselt postitas k1xks Vaata postitust
            Võistlustel on kehtestatud liiga liikmemaks, mis on võistkonna kohta:
            13.2.1 Teises liigas 1 430 eurot;
            13.2.2 madalamates liigades 960 eurot

            Soovib keegi toetada?
            Esialgne küsimus polegi tiimidele vaid Jalgpalli liidule.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas k1xks Vaata postitust
              Võistlustel on kehtestatud liiga liikmemaks, mis on võistkonna kohta:
              13.2.1 Teises liigas 1 430 eurot;
              13.2.2 madalamates liigades 960 eurot

              Soovib keegi toetada?
              ee, see on 20 pealise pundi puhul 50€ näkku, et terve hooaeg liigasüsteemis mängida. jätta korra aastas ööelu külastamine vahele ja saaks vast hakkama. küll jah, ka jooksvad kulud suurenevad ilmselt märgatavalt, kui ei õnnestu ühtegi toetajat leida. vaadates, mis hetkel näiteks 4. liiga lõunatsoonis toimub, kus osalevad viljandi, jõgeva, lelle ja kolm võistkonda pealinnast, siis peaks liit ikka väga mures olema, et jätkusuutlikku liigasüsteemi elus hoida.

              Kommentaar


                Jaa, okei ELB ja II liiga teevad trenne, muidugi teevad, olen vägagi kursis sellega, kuna mul endal II, III ja IV liiga ja naiste pundid, aga see ei tähenda, et tugeva Esiliiga tasemega poiste jaoks ainus variant jalgpallist rõõmu tunda on tugevalt alla oma taseme kuskil Rahvaliigas reaalseid amatööre tampida .

                Lisaks, osalustasud krõbedad küll, aga ometigi kui vähegi tahta, on see lihtsalt pisike kättevõtmise asi.

                Kommentaar


                  Ärge üldse tõmmake mind käima rahvaliiga osas. See võistlus on absoluutselt minetanud oma algse eesmärgi ja ma räägin seda juba mitmendat aastat.

                  Sealjuures ei ole probleem enam ainult selles, et tasemelt selgelt kõvemad vennad käivad rahvaliigas amatööre peksmas, vaid viimasel paaril aastal on uus tendents: tugevad satsid sätivad end mitmeks aastaks mõnusalt sisse B-tasandile ja lammutavad seal, ehkki tasemelt on selgelt tegemist A-taseme satsidega, kui mitte hoopiski kõrgemate liigade omadega. Ehk et teema on lihtsalt võitmises, ei milleski muus: rahvaliiga on nö spordiks kätte ära läinud. Tegemist ei ole enam ammu amatööride mõnusa pühapäevaliigaga, vaid paljudes kohtumistes valatakse sõna otseses mõttes verd võidu nimel.

                  Minu jaoks oli selle aasta tipp ikkagi see, kuidas üks tore, meeldiv ja väga spordimehelik sats laksutas B-tasandil oma alagrupivastasele kümneka taha, kasutades selleks endise noortekoondislase, mullu ELB-s mänginud ja mõne aasta eest Premium Liigas pallinud mehe abikätt. Tehnilisest pääseti, kui asi välja tuli, sest vastane oli (mingil põhjusel) nõus kordusmänguga, aga MENTAALSUSE, millega too sats on (jälle) tulnud Rahvaliigasse mängima, näitab see kenasti ära.

                  Rahvaliiga on sellises formaadis oma aja ära elanud ja neilt, kellele ta algselt mõeldud oli - rahvalt - ära võetud. Minu jaoks jääb tänavune igatahes viimaseks aastaks RL-s. Istuge sisse endale need esiliiga ja premmivennad - selleks, et teada, et nad on minust jalgpallis osavamad, ei ole mul vaja nendega 90 minutit võidu joosta kaheksa korda suve jooksul. Rahvaliigas ma tahan omasugustega mõõtu võtta.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    vaadates, mis hetkel näiteks 4. liiga lõunatsoonis toimub, kus osalevad viljandi, jõgeva, lelle ja kolm võistkonda pealinnast, siis peaks liit ikka väga mures olema, et jätkusuutlikku liigasüsteemi elus hoida.
                    Neist muidugi Viljandi on Tuleviku III tiim ja Jõgeva duubel ehk saab vist rääkida ühest iseseisvast Lõuna tiimist, milleks on Rapla külje all olev Lelle. See on muidugi üldse hea harjutus, et mitu iseseisvat mitte-Harjumaaa meeskonda mängib neljandas liigas kokku. Õige vastus peaks vist olema üks ehk seesama Lelle.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                      Ärge üldse tõmmake mind käima rahvaliiga osas. See võistlus on absoluutselt minetanud oma algse eesmärgi ja ma räägin seda juba mitmendat aastat.

                      Sealjuures ei ole probleem enam ainult selles, et tasemelt selgelt kõvemad vennad käivad rahvaliigas amatööre peksmas, vaid viimasel paaril aastal on uus tendents: tugevad satsid sätivad end mitmeks aastaks mõnusalt sisse B-tasandile ja lammutavad seal, ehkki tasemelt on selgelt tegemist A-taseme satsidega, kui mitte hoopiski kõrgemate liigade omadega. Ehk et teema on lihtsalt võitmises, ei milleski muus: rahvaliiga on nö spordiks kätte ära läinud. Tegemist ei ole enam ammu amatööride mõnusa pühapäevaliigaga, vaid paljudes kohtumistes valatakse sõna otseses mõttes verd võidu nimel.

                      Minu jaoks oli selle aasta tipp ikkagi see, kuidas üks tore, meeldiv ja väga spordimehelik sats laksutas B-tasandil oma alagrupivastasele kümneka taha, kasutades selleks endise noortekoondislase, mullu ELB-s mänginud ja mõne aasta eest Premium Liigas pallinud mehe abikätt. Tehnilisest pääseti, kui asi välja tuli, sest vastane oli (mingil põhjusel) nõus kordusmänguga, aga MENTAALSUSE, millega too sats on (jälle) tulnud Rahvaliigasse mängima, näitab see kenasti ära.

                      Rahvaliiga on sellises formaadis oma aja ära elanud ja neilt, kellele ta algselt mõeldud oli - rahvalt - ära võetud. Minu jaoks jääb tänavune igatahes viimaseks aastaks RL-s. Istuge sisse endale need esiliiga ja premmivennad - selleks, et teada, et nad on minust jalgpallis osavamad, ei ole mul vaja nendega 90 minutit võidu joosta kaheksa korda suve jooksul. Rahvaliigas ma tahan omasugustega mõõtu võtta.
                      Nüüd ju EJL kehtestas tänavuseks hooajaks uue reegli, et need mängijad, kes on viimasel 3aastal mänginud kas noortemeistrivõistlustel, PL-s, Esiliigas voi Esiliiga B-s, ei tohi mängida rahvaliiga B-tasandil. No muidugi saavad need vennad minna A-tasandile vastaseid lollitama, aga vähemalt midagigi on paremaks läinud. Loodetavasti saab vähemalt siis B-tasandil mängida seda õiget pühapäevajalgpalli, milleks need liigad ju loodi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                        Ärge üldse tõmmake mind käima rahvaliiga osas. See võistlus on absoluutselt minetanud oma algse eesmärgi ja ma räägin seda juba mitmendat aastat.

                        Sealjuures ei ole probleem enam ainult selles, et tasemelt selgelt kõvemad vennad käivad rahvaliigas amatööre peksmas, vaid viimasel paaril aastal on uus tendents: tugevad satsid sätivad end mitmeks aastaks mõnusalt sisse B-tasandile ja lammutavad seal, ehkki tasemelt on selgelt tegemist A-taseme satsidega, kui mitte hoopiski kõrgemate liigade omadega. Ehk et teema on lihtsalt võitmises, ei milleski muus: rahvaliiga on nö spordiks kätte ära läinud. Tegemist ei ole enam ammu amatööride mõnusa pühapäevaliigaga, vaid paljudes kohtumistes valatakse sõna otseses mõttes verd võidu nimel.

                        Minu jaoks oli selle aasta tipp ikkagi see, kuidas üks tore, meeldiv ja väga spordimehelik sats laksutas B-tasandil oma alagrupivastasele kümneka taha, kasutades selleks endise noortekoondislase, mullu ELB-s mänginud ja mõne aasta eest Premium Liigas pallinud mehe abikätt. Tehnilisest pääseti, kui asi välja tuli, sest vastane oli (mingil põhjusel) nõus kordusmänguga, aga MENTAALSUSE, millega too sats on (jälle) tulnud Rahvaliigasse mängima, näitab see kenasti ära.

                        Rahvaliiga on sellises formaadis oma aja ära elanud ja neilt, kellele ta algselt mõeldud oli - rahvalt - ära võetud. Minu jaoks jääb tänavune igatahes viimaseks aastaks RL-s. Istuge sisse endale need esiliiga ja premmivennad - selleks, et teada, et nad on minust jalgpallis osavamad, ei ole mul vaja nendega 90 minutit võidu joosta kaheksa korda suve jooksul. Rahvaliigas ma tahan omasugustega mõõtu võtta.
                        Kirjutan alla.
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tammetõru Vaata postitust
                          Nüüd ju EJL kehtestas tänavuseks hooajaks uue reegli, et need mängijad, kes on viimasel 3aastal mänginud kas noortemeistrivõistlustel, PL-s, Esiliigas voi Esiliiga B-s, ei tohi mängida rahvaliiga B-tasandil. No muidugi saavad need vennad minna A-tasandile vastaseid lollitama, aga vähemalt midagigi on paremaks läinud. Loodetavasti saab vähemalt siis B-tasandil mängida seda õiget pühapäevajalgpalli, milleks need liigad ju loodi.
                          Ei saa. 3 aastat on liiga väike aeg. Aga noh Eesti keskmine jalgpallur ongi ju tegelt selline veits uhhuu sepik ning flora sugust kvaliteedile suunatud inimese kasvatust ka liiga palju ei kohta.

                          Kommentaar


                            Karikasarja 1/32-finaalis kohtusid kolmapäeval Vaimastvere Arenal Jõgeva SK Noorus-96 ja Tallinna FC Hell Hunt. Võitja justkui selgus, aga tegelikult ikkagi mitte.


                            huvitav olukord, mis saab juhul kui kõik tol hetkel mängus osalenud mängijaid ei saa jätkatavas kohtumises osaleda? arvestades, et tegemist hobimängijatega, siis kõlab väga tõenäoliselt, et täpselt samasid koosseise kokku ei saada.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tammetõru Vaata postitust
                              Nüüd ju EJL kehtestas tänavuseks hooajaks uue reegli, et need mängijad, kes on viimasel 3aastal mänginud kas noortemeistrivõistlustel, PL-s, Esiliigas voi Esiliiga B-s, ei tohi mängida rahvaliiga B-tasandil. No muidugi saavad need vennad minna A-tasandile vastaseid lollitama, aga vähemalt midagigi on paremaks läinud. Loodetavasti saab vähemalt siis B-tasandil mängida seda õiget pühapäevajalgpalli, milleks need liigad ju loodi.
                              B-tasandilt, kus ma ise oma satsiga mängin, ma selle ELB-venna kasutamise näite tõingi. Täiesti sirge molliga lükati vana peale.

                              Meie alagrupis on veel tunamullune B-tasandi võitja, kes mängib sama koosseisuga, ei ole A-tasandile minekut mõttessegi võtnud, juhib taas täiseduga alagruppi ja on endale vahepeal hankinud täiskohaga treeneri; lisaks mullune rannajalka rahvaliiga võitja ja kolme aasta tagune A-tasandi poolfinalist (kes tunamullu, tõsi, jättis hooaja pooleli kohe, kui selgus, et alagrupist edasipääs pole võimalik).

                              Ei midagi kriminaalset, eks, ja sellepärast ma siin seda laulu ei laulagi. Mentaliteet on see, millest ma räägin, ja mentaliteet on perses, sest rahvaliigas on prevaleerivaks saanud mõtteviis, et mängida tuleb ainult selleks, et võita ja võita on, teadagi, kõige parem siis, kui mängida võimalikult sittade vastastega, nagu minusugused kaikad, kelle punt tuli kolme aasta eest kokku, on keskmise vanusega kõvasti üle 30 ja annab igas mängus igale satsi liikmele mänguaega, sest rahvaliiga ju.

                              Kaotamine käib mängu juurde, see on absoluutselt tõsi, ja mu tänavuse rahvaliiga hooaja kõige mõnusam mänguelamus tuli matšist, kus ma sain oma kamraadidega 0:5 peksa. Aga mõnus oli toda mängu mängida, sest atmosfäär oli hea, plats korralik, tempo oli mõnus, endal tuli ka paar söötu täitsa ilusti välja; ja lutti saime oma ehtkaikalikest vigadest, mitte massiivsest tehnilisest allajäämisest. Alati oleme kaotanud rohkem kui võitnud, selles pole asi.

                              Asi on selles, et paraku on tänavusest ja mullusest hooajast hoopis rohkem võtta vastupidiseid näiteid. 1:15 kaotamine satsile, kes oleks võimeline rahulikult kolmandat liigat mängima; kümme väljavõetud sanga ühelt ülalkirjeldatud satsilt jne.

                              Resümeerides: üha enam näeb rahvaliigas platsi ääres paduatleetlikke, ilmselgelt tigeda tehnilise pagasiga ja kallites putsades sportlasi; ning üha kaugemale unustusse vajuvad ehedad külasatsid, kus Vello tuleb otse saekaadrist mängule ja Vallo tõmbab pärast platsilt maha vahetamist vahtrapuu all pingil suitsu (mitte et ma seda endorseeriksin kuidagi, aga te saate mõttest aru).

                              Rahvajalgpallist on saanud saavutussport. Ja sellega mindagu perseisse, erinevaisse, sügavale.

                              Kommentaar


                                Lisaaeg tähendab mõlemale võistkonnale ühte lisavahetust, mida saab kasutada ka säärase kitsikuse leevendamiseks. Tõsi, ilmselt tohib platsile saata üksnes mängijat, kes oli ka eilse mängu protokollis kirjas. Hellal Hundil on vahetused sel juhul otsas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X