320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti vutituriir ja suvepäevad 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Palun ärge Mõnut seekord muusikat mängima panna laske. Võin seda ise teha.
    Sa lõikad ju juhtmed ja kõlarid pooleks, et saaks kauemaks ja kõvemini.

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas Stok
      Mõnnar, palun ära tule.

      Aga Fucked Up on mu playlistis since mingi.. 2013?
      Fucked Up oli ikka mingi 2011 aasta mäng.

      Kommentaar


        #63
        Liverpool FC kirjas.

        Hispaania koondis soovib ka tiimi välja panna. Kolm mängijat on neil koos. Kel huvi liituda, andku teada. Täpsem info kasutajalt Staadium

        Kommentaar


          #64
          Võistkondade registreerimise tähtaeg on homme! Hetkeseisuga on osalemise kinnitanud
          - VUTISÕBRAD
          - Soccernet
          - Dinosaurused
          - Liverpool FC

          Roosade pantrite tiim peaks ka kohe kokku saama.

          Kel huvi osaleda, aga pole veel tiimi, siis tasub ühendust võtta Staadiumiga, kes paneb kokku hispaania koondise punti. Mazzi sõnul on ka Dinosauruste võistkonnas veel ruumi

          Kommentaar


            #65
            Vutisōpradel on ka veits ruumi. Kui kellelgi pole veel meeskonda valitud
            grill ja mina käime ühte sammu .....
            edasi grill.....

            Kommentaar


              #66
              Hei,

              on varianti ka, et saaks kellegi auto peale kohale minekuks? Mängin Dinodes, aga poogen mis satsi autos kohale veereks (kui oleks vöimalus). Kohapeale edasi ei jää nkn peale turniiri, saate vabalt oma vorstipidu teha, nagu eespool lugeda sai.
              Watch out! We got a Badass over here.

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas Gr33nWolf Vaata postitust
                Hei,

                on varianti ka, et saaks kellegi auto peale kohale minekuks? Mängin Dinodes, aga poogen mis satsi autos kohale veereks (kui oleks vöimalus). Kohapeale edasi ei jää nkn peale turniiri, saate vabalt oma vorstipidu teha, nagu eespool lugeda sai.
                Ma arvan et suvepäevalistel poleks midagi su jäämise vastu
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  #68
                  Kuna ma ise tulen Ida-Virumaalt ja puudub üldse info, kas keegi siit ka tulemas on, siis igastahes minul autos ruumi on ja kui kellegil transporti vaja sellel marsuudil, siis võite kirjutada.

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Kuna ma ise tulen Ida-Virumaalt ja puudub üldse info, kas keegi siit ka tulemas on, siis igastahes minul autos ruumi on ja kui kellegil transporti vaja sellel marsuudil, siis võite kirjutada.
                    Äkki võtad mu Rakverest peale?

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                      Äkki võtad mu Rakverest peale?
                      Pole probleemi - viska mulle oma kontaktandmed või midagi postkasti ja saab edasi arutada

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                        Äkki võtad mu Rakverest peale?
                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Pole probleemi - viska mulle oma kontaktandmed või midagi postkasti ja saab edasi arutada
                        Oh. See võib lahe olla. Teil oleks üks päris huvitav teema, mida tee peal arutada
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Oh. See võib lahe olla. Teil oleks üks päris huvitav teema, mida tee peal arutada
                          Tõsi Samas loodetavasi suvepäevadel ja mingeid lambi foorumi teemasid keegi kellegagi suvepäevade raames lahendama ei hakka ja kõik on ikkagi rahulik

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Tõsi Samas loodetavasi suvepäevadel ja mingeid lambi foorumi teemasid keegi kellegagi suvepäevade raames lahendama ei hakka ja kõik on ikkagi rahulik
                            Ah tsill. Lahendame laupäeval need probleemid juba vutiplatsil ja sellest piisab.

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                              Ah tsill. Lahendame laupäeval need probleemid juba vutiplatsil ja sellest piisab.
                              Pean Zidane särgi selga panema siis

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Pean Zidane särgi selga panema siis
                                Sobib. Liverpoolastel on võimalus näidata, et finaali kaotus oli juhus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X