320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti vutituriir ja suvepäevad 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Ma arvan et suvepäevalistel poleks midagi su jäämise vastu
    Hah, ma poleks selles nii kindel midagi . Vaatab jooksvalt.

    Algselt postitas Stok
    On Sul sõidu alguskoha osas ka mingeid eelistusi?
    Ei ole, ise elan Kristiine kandis, aga Tallinna piires saan tulla kuhu vaja. (:
    Watch out! We got a Badass over here.

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas Gr33nWolf Vaata postitust
      Hah, ma poleks selles nii kindel midagi . Vaatab jooksvalt.
      PraSi pole ju sel korral.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        #78
        Nonii, kes liitub Hispaania koondise võistkonnaga? Kui ühe huvilise leiame, siis on üks tiim juures Võistkonda komplekteerib Sambaz

        Kommentaar


          #79
          Olen küll viimased kaks aastat Dinode eest mänginud. Aga võin see aasta Hispaania võistkonnas mängida, et erinevaid võistkondi ikka rohkem oleks.

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas Armo Vaata postitust
            Olen küll viimased kaks aastat Dinode eest mänginud. Aga võin see aasta Hispaania võistkonnas mängida, et erinevaid võistkondi ikka rohkem oleks.
            Tule muidugi

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas Armo Vaata postitust
              Olen küll viimased kaks aastat Dinode eest mänginud. Aga võin see aasta Hispaania võistkonnas mängida, et erinevaid võistkondi ikka rohkem oleks.
              Great success! Regan su Hispaania koondise alla

              Kommentaar


                #82
                Roosadel pantritel on võistkonna kokkupanek vaevaline ja nad palusid lisaaega. Turniiri ajakava tuleb õhtul.

                Võistkonnad:
                - Vutisõbrad
                - Liverpool
                - Soccernet
                - Dinosaurused
                - Hispaania koondis
                - Roosad pantrid?

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas Stok
                  Midagi taolist ma kartsingi. Meie auto stardib Tartust.
                  Aii, okei kahju. Pidanuks oma esialgsesse postitusse Tallinna ka märkima. Aga tänud uurimast!
                  Endiselt avatud pakkumistele.

                  Ning Veiko, palju Dinodes mängijaid koos on, piisavalt? St. kui mul ära jääb transpordi töttu, poleks hullu (et tiim ikka mängida saab)?
                  Watch out! We got a Badass over here.

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas Gr33nWolf Vaata postitust
                    Aii, okei kahju. Pidanuks oma esialgsesse postitusse Tallinna ka märkima. Aga tänud uurimast!
                    Endiselt avatud pakkumistele.

                    Ning Veiko, palju Dinodes mängijaid koos on, piisavalt? St. kui mul ära jääb transpordi töttu, poleks hullu (et tiim ikka mängida saab)?
                    mazzil on kõige värskem info, las ta vastab ise

                    Kommentaar


                      #85
                      Kuna lubasime Armo ära, siis läheb pisut kitsaks, aga hakkama peaks saama. Aga ära isegi mõtle nii tühise asja pärast tulemata jätta

                      Transpordi leiab kindlasti, ka buss on hädavariant. Kellelgi ikka autos ruumi on ja küllap see selgubki alles reedel.

                      Kommentaar


                        #86
                        Võistkondade nimekiri on lukus. Alustame kell 11, kõik mängivad kõigiga läbi. Mänguaeg on 17 minutit. Ajakava on siin.

                        Pidin täna toitlustajale tellimuse ära esitama. St lõunasöök on garanteeritud neile, kes on tänaseks registreerunud. Kokku sai tellitud lõunasöök 45-le inimesele.

                        Kellele ei jagu, neil tasub sarvedega eesti mehe käest küsida, küllap saab mingit grillikraami osta.
                        Last edited by wiiner; 04.07.18, 13:40.

                        Kommentaar


                          #87
                          Azzurri ongi turniirilt väljas? Uskumatu.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            #88
                            Azzurri alajäägid on oodatud näiteks Dinosauruste punti. Ilmselt nii mõnigi sats võtaks teid veel meeleldi kampa, nii et otsus on teie.

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Azzurri ongi turniirilt väljas? Uskumatu.
                              Eeskuju on MM-i näol omast käest võtta.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Azzurri ongi turniirilt väljas? Uskumatu.
                                Tundub aus kuna MMil ka ei osaletud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X