320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti vutituriir ja suvepäevad 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Kui vutti ei mängi, siis on muid meelelahutusi ka

    Messi...The never ending legend!

    Kommentaar


      #92
      Õu, aga kuidas sinna kohale üldse saab?

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Õu, aga kuidas sinna kohale üldse saab?
        Ühistranspordi variandiks on buss 104A (Saha peatusest jääks jalutada 1,7km): http://www.peatus.ee/#route_search;1...,126628,126629

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas mazz Vaata postitust
          Ühistranspordi variandiks on buss 104A (Saha peatusest jääks jalutada 1,7km): http://www.peatus.ee/#route_search;1...,126628,126629
          Viitsin ma jee jalutada. A kui ma tulen taksoga, siis ma pärast selle soccernetile kuluhüvitisse saan lükata?

          Kommentaar


            #95
            Saada arve otse Asula tänavale.

            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Viitsin ma jee jalutada. A kui ma tulen taksoga, siis ma pärast selle soccernetile kuluhüvitisse saan lükata?

            Kommentaar


              #96
              Alessandro del Tofoa on kohal ja Azzurri puudumisel vabaagent liitumaks mõne vutisatsiga.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Alessandro del Tofoa on kohal ja Azzurri puudumisel vabaagent liitumaks mõne vutisatsiga.
                Valge särk selga ja dinosauruseks. See kutse kehtib kõigile foorumlastele - dinode tiim on küll koos, aga õige napilt ja lisajõud on teretulnud.

                Kommentaar


                  #98
                  Pantrid hüppasid alt!

                  Annan paari tunni jooksul võimaluse kellelgi asendustiim välja panna. Tiimi liikmed ei pea osalustasu maksma.

                  Kui täna kella 20.30-ks satsi kokku ei panda, siis teen järelejäänud 5-le tiimil uue mängukava.
                  Last edited by wiiner; 06.07.18, 18:13.

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Õu, aga kuidas sinna kohale üldse saab?
                    Oleksime me sõbrad facebookis, ma võtaks su peale. Aga kuna sa ei võtnud minu sõbrakutset vastu, siis minult sa küüti ei saa.
                    Ela ja tunne, et elad
                    see on kõige lihtsam
                    filosoofia, mis toimib
                    sule silmad ära vaata
                    tagasi, hinga sügavalt ja
                    hüppa üle iseenda varju
                    tule koos minuga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                      Oleksime me sõbrad facebookis, ma võtaks su peale. Aga kuna sa ei võtnud minu sõbrakutset vastu, siis minult sa küüti ei saa.
                      karm.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas wiiner Vaata postitust
                        Pantrid hüppasid alt!

                        Annan paari tunni jooksul võimaluse kellelgi asendustiim välja panna. Tiimi liikmed ei pea osalustasu maksma.

                        Kui täna kella 20.30-ks satsi kokku ei panda, siis teen järelejäänud 5-le tiimil uue mängukava.
                        Tundub, et Azzurri on ikkagi wildcardiga turniirile pääsemas. Suitsu on igatahes kõvasti.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          AMETLIK!

                          Azzurri pääses viimasel minutil turniirile, kuna suur osa Roosade Pantrite koosseisust jäi vahele kahtlase valge pulbriga ning WADA ei luba neil sel turniiril selle tõttu osaleda. Kuigi kuulsaimad Roosade Pantrite mängumehed -RoMaRiO- ja Myrgelinho jäid ainetega vahele, siis ühe mehe kuseproov oli puhas ja tema on ka kohal, sest sai reede õhtul Azzurri passi.

                          Azzurri mängib mitteametlikult koosseisus:

                          1. Gianeika Buffon (C)
                          2. Giand-foxio Donnarumma
                          3. cannumaniele de Rossi
                          4. Priidirco Bernardeschi
                          5. Alessandro del Tofoa
                          6. Graziano Zelle
                          7. Simone Zazajane33
                          8. Tanelo D'Ambrosio (esimeste mängude ajal veel Inglismaal)
                          9. petsiopetspetsitano (Roosade Pantrite päritolu immigrant)

                          Kuigi väravavaht ei ole 100% tervise juures, siis peapõrutust Gianeikal ei tuvastatud, mistõttu on meeskond kindel, et mees teeb parema soorituse kui Liverpooli puurivaht Brandon Loris. Samuti on cannumaniele tervis pisut hädine pea piirkonnas, aga ega de Rossi pole kunagi täie mõistuse juures olnud, niiet teatud riskid punasteks kaartideks on, aga muidu seis muretu. Teised mehed tulid just Islandist treeninglaagrist. Seal sai kõvasti vaala peksta ja laavat juua, niiet meeste vorm peaks olema tõusuteel ja sisekliima on meeskonnas väga hea.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Au ja kiitus Azzurrile, et nii kähku tiimi kokku suutsite panna Ajakava siiski natuke muutsin, tõstsin esimesi mänge ringi, vt täpsemalt siit.

                            Kommentaar


                              Tuletan meelde, et homme saab sauna ja leili, nii et võtke rätik kaasa. Ja tiiki saab ka hüpata, st ujukad ei teeks paha. Muidu äkki ehmatame Greenwolfi ära :$

                              Kommentaar


                                Paistab, et see kalju värk on lihtsalt suitsukate, suitsu pidi ju palju olema. Ma arvan, et tegemist võib hoopiski olla Ronaldoga! #07.07 #7 #120m€
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X