320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti vutituriir ja suvepäevad 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    Kelle rahadega Nasfal ära põgenes Makedoonia suunas?
    Mitte kellegi. Tegin nasfaliga diili aga tal juhtus sõbrannaga mingi õnnetus. Kuigi lubas viina tuua ja ühineda ja rääkida pohlakust.

    Kommentaar


      Ei pannud kellegi rahaga minema. Sõbranna murdis Tallinnas käeluu ära ja pidin temaga poole ööni Emos passima... Väga perse läks ikka kõik.

      Samas turna oli täitsa mõnus ja oleks tahtnud ikkagi väga pikemaks jääda nagu alguses plaan oli, aga jah.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Ei pannud kellegi rahaga minema. Sõbranna murdis Tallinnas käeluu ära ja pidin temaga poole ööni Emos passima... Väga perse läks ikka kõik.

        Samas turna oli täitsa mõnus ja oleks tahtnud ikkagi väga pikemaks jääda nagu alguses plaan oli, aga jah.
        Nah, ma ütlesin! Kõik rääkisid seda, kuidas Nasfal pani rahadega minema, aga mina muudkui rääkisin, et tglt tegi ta autoga avarii.
        Stseen haiglast:
        Arst: "Me peame teid operatsioonile viima."
        Nasfal (üleni verine): "Türa, ärge jamage, ma pean Sambazele viina viima."
        (Hoiab samal ajal viina käes)
        Arst: "Ei, te võite kohe ära surra, teil pole jalga enam all."
        Nasfal: "Mind oodatakse!"

        Samal ajal suvekatel:
        Sambaz: "Tra, 20 eurot, on mees."
        Teised: "Faking Nasfal tegi Francescot!"

        Kommentaar


          Aitäh Mõnu. Pole ammu naernud pisaratega silmis
          Messi...The never ending legend!

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Nah, ma ütlesin! Kõik rääkisid seda, kuidas Nasfal pani rahadega minema, aga mina muudkui rääkisin, et tglt tegi ta autoga avarii.
            Stseen haiglast:
            Arst: "Me peame teid operatsioonile viima."
            Nasfal (üleni verine): "Türa, ärge jamage, ma pean Sambazele viina viima."
            (Hoiab samal ajal viina käes)
            Arst: "Ei, te võite kohe ära surra, teil pole jalga enam all."
            Nasfal: "Mind oodatakse!"

            Samal ajal suvekatel:
            Sambaz: "Tra, 20 eurot, on mees."
            Teised: "Faking Nasfal tegi Francescot!"
            Hahahhaa mv

            Ei tegelt ma ei võtnud kelleltki mingit raha seega väga alatud süüditused

            Kommentaar


              https://www.youtube.com/watch?v=w927...iHzaWz1vNPba2K Minu kahtlase väärtusega videod.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Hahahhaa mv

                Ei tegelt ma ei võtnud kelleltki mingit raha seega väga alatud süüditused
                Nasfal ära võta kõike üks ühele. Nalja peab saama ja ma sain kõvasti puid alla eile ja see oli koik üks suur nali😁😁😁😁😁

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  Nasfal ära võta kõike üks ühele. Nalja peab saama ja ma sain kõvasti puid alla eile ja see oli koik üks suur nali����������
                  Ei võtagi hahahaha see oligi hetkel samuti naljaga vastus.

                  Kommentaar


                    Kaelakee esitus toimus miljon korda eile, no see oli parim
                    Messi...The never ending legend!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                      Kaelakee esitus toimus miljon korda eile, no see oli parim
                      Sambaz läks muidugi sigakettasse

                      Ja minu ja eika suvaline loll idee talveürituselt on ilmselt selle laulu alatiseks soccernetiga sidunud, kuna seda lauldi eile kümneid kordi.

                      Kommentaar


                        Aa, see meenus ka, et ma märkasin mingit õnnetut noormeest, kes istus ja polnud mitte üheski seltskonnas päris. Kutsusime siis enda juurde ja rääkisime, et miks talle ManU meeldib. Tüüp oli jummala okei ja siis lõi lambist noa õllepurki ja pärast roopis pool õue täis. Et, noh, kahtlased vennad käisid ka.

                        Kommentaar


                          Ma tegin ka pilte.

                          Inglismaa 1-0

                          Inglismaa 2-0

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Sambaz läks muidugi sigakettasse

                            Ja minu ja eika suvaline loll idee talveürituselt on ilmselt selle laulu alatiseks soccernetiga sidunud, kuna seda lauldi eile kümneid kordi.
                            Sambaz rääkis samalajal naisega, kes küsis kui purjus olen ja millal koju tulen ja siis toffukas viskab kaela selle pasa. Valus oli raisk. Hakkan taastuma alles nüüd, sest tra tuli peale võtta.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                              Ma tegin ka pilte.

                              Inglismaa 1-0

                              Inglismaa 2-0
                              Pärast rääkisid kõik talle, et Rootsi võitis Ola Toivoneni kübarast 3:2 ja vaene mees oli üsna stressis.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                Sambaz rääkis samalajal naisega, kes küsis kui purjus olen ja millal koju tulen ja siis toffukas viskab kaela selle pasa. Valus oli raisk. Hakkan taastuma alles nüüd, sest tra tuli peale võtta.
                                Ja ma ütlen, et suvepäevad on need, kus peab naistele ütlema, et kõik on okei, oleme sigapurjus, aga võõraid naisi ka pole.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X