320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2018 kaheksandikfinaalid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tahtmata Inglismaad kuidagi halvustada, siis ma saan aru, et miks on kõik teised nii nende vastu. Õhkuminemise faktor on siin teemas ikka võimas.

    Kommentaar


      No neid on nii palju aastaid mõnitatud, et nad on selle peaaegu ära teeninud. Pärast veerandfinaali mõnitatakse niiehknaa edasi.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Tahtmata Inglismaad kuidagi halvustada, siis ma saan aru, et miks on kõik teised nii nende vastu. Õhkuminemise faktor on siin teemas ikka võimas.
        ?

        ma näen siin iga Inglismaa suhtes kergelt positiivselt meelestatud postituse kohta viit kiruvat. mitte et see oluline oleks.

        teine äärmus on inglased ise oma "it's coming home" jutuga, mis justkui on tongue-in-cheek, aga samas ka mitte – ainult juuksekarv eraldamas eufooriat põhjatust pettumusest ja vihast. kõige elutervem suhtumine tundub seekord olevat meeskonna-siseselt – läheb nagu läheb, peaasi et naudiks.

        Kommentaar


          hand.jpg

          #Itscoming
          On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
          I don’t care what you think of me!
          Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

          Kommentaar


            It's...
            ★★★★★★

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Tahtmata Inglismaad kuidagi halvustada, siis ma saan aru, et miks on kõik teised nii nende vastu. Õhkuminemise faktor on siin teemas ikka võimas.
              Misasja??

              Palun, näita (quote'i) neid "õhkuminemise" kohti, ma tahaks ka neid näha.
              Kõik mis näen (nii siin kui ka paljudes teistes keskkondades) on väga pragmaatiline ja pigem anti-eufooriline suhtumine nendelt, kes mingilgi määral Inglismaale kaasa elavad ja mingisugune wannbe-ülioriginaalne-küüniline-ja-cool-mocking nende poolt, kes ei ole.

              Kommentaar


                lugesin ka mõnusa posti mitu korda, sest ei tahtnud uskuda, et õigesti ta tekstist aru saan. Täpselt vastupidine olukord, vähemalt siin foorumis kindlasti.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Inlise meedia, fännid ja muidu glorykad on väga vaiksed, sest 50+ aastat on oldud väga täispumbatud ja iga suurvõistluse eelne "Its Coming Home" on see aasta vaka-all! Aru saadud vist, et polegi sellise suhtumisega mõtet läheneda. Nüüd pigem häbelikult üle moka otsast on kuulda, et aga äkki...?
                  Messi...The never ending legend!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    lugesin ka mõnusa posti mitu korda, sest ei tahtnud uskuda, et õigesti ta tekstist aru saan. Täpselt vastupidine olukord, vähemalt siin foorumis kindlasti.
                    Sa vist pole sel juhul eelmisi lehekülgi lugenud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      Sa vist pole sel juhul eelmisi lehekülgi lugenud.
                      Kuna esimese ropsuga ei suutnud tuvastada mida täpsemalt mõtled siis paluks tsitaate

                      Kommentaar


                        FIFA võiks üldse annulleerida Inglismaa kuulumise organisatsiooni. Mängida ei oska. Kõige sitemat mängu näidanud tiim MMil. Veerandfinaali jõuab sohiga. Mõttetud mängijad, ühest Euroopa nõrgimast liigast. Igavad, vaiksed fännid. Täielik jalgpalli vastand. Nende asemel peaks kindlasti olema parima mänguga Hispaania või Saksamaa. Ehk ka Holland Itaalia, kes on sel MMil, alates valikturniirist näidanud hullumeelset minekut.

                        Kommentaar


                          Eestis resideeruvaid Inglise koondise poolehoidjaid gloorihantriteks nimetada on muidugi tipp. Umbes täpselt 100% neist praegustest poolehoidjatest pole näinud inglaste viimast edu suurturniiril. See on hullem sitt, kui mina näiteks Newcastle toetajana alates 96-dast aastast, mil ma võisin gloorihanterina alustada, aga ainus gloori, mis ma saanud olen on kaks divari võitu ja intertoto karikas.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas laurenzo Vaata postitust
                            Eestis resideeruvaid Inglise koondise poolehoidjaid gloorihantriteks nimetada on muidugi tipp. Umbes täpselt 100% neist praegustest poolehoidjatest pole näinud inglaste viimast edu suurturniiril. See on hullem sitt, kui mina näiteks Newcastle toetajana alates 96-dast aastast, mil ma võisin gloorihanterina alustada, aga ainus gloori, mis ma saanud olen on kaks divari võitu ja intertoto karikas.
                            Vast said ikka korra oma silmaga nad Tallinnas ka ära näha.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              Sa vist pole sel juhul eelmisi lehekülgi lugenud.
                              tooks nüüd keegi mõne näite kah, muidu mõnusalt skisofreeniline see diskussioon. lugesin terve teema läbi, silma jäi max kaks Inglismaad pretendendina mainivat pooliroonilist postitust:

                              Algselt postitas richardkoppel154 Vaata postitust
                              Inglismaa. #Itscominghome
                              Algselt postitas Redman Vaata postitust
                              Üks finaliste on siis kas Venemaa, Taani, Kolumbia, Rootsi, Šveits, Horvaatia või Inglismaa. Its coming.
                              hull haip ja õhkutõus ikka.

                              Kommentaar


                                Jätan vahele. See ringkaitse, mis juba Dannari postituse järel tekkis, on liiga hirmuäratav.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X