320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2018 kaheksandikfinaalid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Keegi on hea tuju rohud jätnud võtmata.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Loen ja loen ja päris hirmutav värk tõesti. Tundub, et Inglaste vutimängimise oskuste kohta ei tohi emmigi öelda, koheselt tekib mingi kanakarja effekt. Tüübid on üle saja aasta veerandfinaalis ja täiesti kusese mänguga ja koheselt on rind rohkem õhku täis vändra avelil.

      Kommentaar


        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        Loen ja loen ja päris hirmutav värk tõesti. Tundub, et Inglaste vutimängimise oskuste kohta ei tohi emmigi öelda, koheselt tekib mingi kanakarja effekt. Tüübid on üle saja aasta veerandfinaalis ja täiesti kusese mänguga ja koheselt on rind rohkem õhku täis vändra avelil.
        Jutt ei ole ju ammu Inglaste vutimängimise oskustest, vaid sellest, et mingid anti-Inglismaa vennad muudkui jauravad, et kõik Inglismaa fännid on räigelt õhku täis läinud. Kui nüüd viisakalt palutakse mõni õhku täis olev postitus välja tuua, siis tulevad mingid umbmäärased vastused kanakarja ja kummis rinna kohta. Kusjuures samal ajal enamus Inglismaa toetajaid ühes teises teemas on koondise esituse suhtes küllaltki pessimistlikult meelestatud. Tõsi, mõni julgeb vaikselt rõõmu ka tunda üle aastate saavutatud edu üle penaltiseerias, aga noh ju siis on see aastatega süvenenud vimm nii tugev, et raske on objektiivset pilti näha.

        Kommentaar


          Õhkuminek ei pea olema konkreetne postitus, vaid üleüldine kisakoor, kui keegi Inglismaa kohta midagi ütleb. Ja seda nii, et pool foorumit on täis. Kui Inglismaa välja kukub, siis langeb kohe ka üksteise perssesaatmine ja jaur.

          Kommentaar


            Inglaste mäng on iseenesest hästi üles ehitatud - kaitstakse võistkondlikult ning rünnatakse mitmekülgselt (äärelt, keskelt, lühikeselt ja pikalt). Sellist lähenemist on näidanud vaid mõned üksikud satsid.
            Kehva pool on see, et nad ei suuda luua häid võimalusi. Kasvõi Kolumbia vastu - 16-st löögist läksid 2 raami (mida rohkem pendlaid, seda rohkem lööke raamidesse - pole kuigi jätkusuutlik valem). See näitab kehva otsustamist väljaku viimasel kolmandikul. Esimesest osast võiksid inimesed õppida ja teist täiendada.

            Kui lisaaja esimesed minutid välja jätta, siis on ka mentaalne pool hästi koos püsinud. Samas elu on näidanud, et selle hävimiseks pole paljut vaja.
            Teisalt aga tuldi sellest konditsioonist välja võitjana - eks näis, kuidas see mõjub.

            Kogu see aasimine ja mingid isehakanud maailmaparandajatest väljamõeldud vandenõud muidugi jätavad mulje ühest toredast (ütleme) tütarlapsest, kes pärast pidu sai kotid taha ja hommikul võttis Rootsi kodakondsuse.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              Loen ja loen ja päris hirmutav värk tõesti. Tundub, et Inglaste vutimängimise oskuste kohta ei tohi emmigi öelda, koheselt tekib mingi kanakarja effekt. Tüübid on üle saja aasta veerandfinaalis ja täiesti kusese mänguga ja koheselt on rind rohkem õhku täis vändra avelil.
              Lol. Millest sa räägid? �� Nendest eespool välja toodud kahest postitusest? Või nendest ilmselgetest õhku täis äratõusmistest, millele keegi viidata ei suuda, sest such ringkaitse wow?

              Ma ei ole Inglismaa poolt (tõsi, eelmises mängus pigem toetasin neid), aga ma pole ei siin foorumis ega kusagil mujal näinud rahulikumalt võetud tiitlivõistlust inglise poolehoidjate poolt.
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Loen ja loen ja päris hirmutav värk tõesti. Tundub, et Inglaste vutimängimise oskuste kohta ei tohi emmigi öelda, koheselt tekib mingi kanakarja effekt. Tüübid on üle saja aasta veerandfinaalis ja täiesti kusese mänguga ja koheselt on rind rohkem õhku täis vändra avelil.
                A mulle meeldib kuidas Prantsuse vuti ekspert endiselt oma tõde Inglismaa puhul sisendada proovib. Justkui ei oleks muud varianti et inglismaa on pask jne aga oma pagulassats on parim
                FC Flora

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  Loen ja loen ja päris hirmutav värk tõesti. Tundub, et Inglaste vutimängimise oskuste kohta ei tohi emmigi öelda, koheselt tekib mingi kanakarja effekt. Tüübid on üle saja aasta veerandfinaalis ja täiesti kusese mänguga ja koheselt on rind rohkem õhku täis vändra avelil.
                  Ilmselt effekt tekib sellest kui tulevad andekad postitused. A la sinupost. Aga ma saan aru, kui meeskond kellele pöialthoiad ja kus on üks maailmaparimaid mängijaid ning ta nàitab taset mis on, kuidas nüüd öeldagi, lihtsalt sitt. Egas siis tekibki pimeviha iga tiimipihta mis suudab näidata paremat mängu.

                  Mõnu kas see mitte ei tule sellest. Et lihtsalt keegi väga ei aja muude tiimide kohta sellist keltsa. Pole täheldanud, et keegi koguaeg kriiskaks siin, et Belgia, Brazil või Horvaatia on kusikud kes oma ülisitamängu ja suure sohiga on jõudnud sinna kus nad on.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                    A mulle meeldib kuidas Prantsuse vuti ekspert endiselt oma tõde Inglismaa puhul sisendada proovib. Justkui ei oleks muud varianti et inglismaa on pask jne aga oma pagulassats on parim
                    Veider postitus, arvestades, et ka inglismaa sats on "pagulasi" täis. Minu pagulassats muide ongi parem, kui sinu, kuna viimatises omavahelises kohtumises sai sinu pagulassats häbiväärselt tappa, kui
                    minu pagulassats teisel poolajal vähemuses mängides pööras kaotusseis võiduks. Lihtne.

                    Kommentaar


                      rääkigem asjast ka, et FRA võidab normaalajal.

                      Kommentaar


                        Eks arusaamine, kuna on sobiv koht sarkastiliseks naljaks ja kuna mitte, on ka omamoodi IQ-test. Valimatult ilkuda suudab iga mees...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Veider postitus, arvestades, et ka inglismaa sats on "pagulasi" täis. Minu pagulassats muide ongi parem, kui sinu, kuna viimatises omavahelises kohtumises sai sinu pagulassats häbiväärselt tappa, kui
                          minu pagulassats teisel poolajal vähemuses mängides pööras kaotusseis võiduks. Lihtne.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Ma ei saa aru, miks ei peaks Inglismaa võiduvõimalustest vähemalt sama tõenäosusega rääkima, kui Belgia omast. Mulle ei meeldi negroide sisaldavad Euroopa koondised ja seega ka Inglismaa. Siiski näidatakse sellel MM-il küpset mängu ja oma tase on kenasti välja mängitud. Lisaks ka Premmi tase, kuhu pool koondisest kuulub, on Guardiola lisandumisega tõusnud. Tavaliselt on naljakas inglaste ülehaipimene ja põrumine, aga seekord ma nagu ei näe midagi siinsete fännide puhul, et ära oleks tõustud. Ma arvan, et hea taktika, tasemel mehed ning küps mäng teevad neist ühe soosiku. Venemaa-Horvaatia paar on ainus, kelle võit oleks üllatav (juhul, kui Rootsi Inglismaad ei võida).

                            Kommentaar


                              Puhas perse, mis siin toimub ikka praegu. Suur üleküllus anti-hype lihtsalt - Kui Inglismaa võidab, siis sohiga. Kui Inglismaa kaotab, siis oldigi ju pasad.

                              Olen ise ka Inglismaa poolehoidja ja näen pigem seda, et fännidel just ei ole see aasta sellist it's coming home suhtumist. Kõige rohkem võtavad tuld inimesed, kellele Inglismaa ei meeldi - ootavad just nimelt seda, et koondisel sitasti läheks.

                              Mängus on üle pika aja mingi mõte ja stabiilsus. Eriti meeldib see, et mängu alustatakse (Pickford + kaitseliin) väga julgelt ja maast lühikeste söötudega. Stones ja Maguire(TANK) on positiivselt üllatanud. Walker sunnib pigem xanaxite poole haarama.

                              Viimasel kolmandikul jookseb tõesti asi veidi kinni ja kisub uimaseks, aga mitmekülgsust on mängus palju. Sterling on vale koha peal?? (Võiks olla paremal äärel ees või pingi peal) Rashfordi ja Loftus-Cheeki ootaks põhikoosseisu. Kane ja Rashfordi koos mängitamine annaks ilmselt käike veel juurde ja kiirust tuleks ka veelgi peale keerata.

                              Rootsi kindlasti on ebamugav vastane. Tegemist väga ühtse meeskonnaga. Rünnatakse ja kaitstakse ühiselt, aga ehk murtakse ka see needus.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Tahtmata Inglismaad kuidagi halvustada, siis ma saan aru, et miks on kõik teised nii nende vastu. Õhkuminemise faktor on siin teemas ikka võimas.
                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Jätan vahele. See ringkaitse, mis juba Dannari postituse järel tekkis, on liiga hirmuäratav.
                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                Loen ja loen ja päris hirmutav värk tõesti. Tundub, et Inglaste vutimängimise oskuste kohta ei tohi emmigi öelda, koheselt tekib mingi kanakarja effekt. Tüübid on üle saja aasta veerandfinaalis ja täiesti kusese mänguga ja koheselt on rind rohkem õhku täis vändra avelil.
                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Õhkuminek ei pea olema konkreetne postitus, vaid üleüldine kisakoor, kui keegi Inglismaa kohta midagi ütleb. Ja seda nii, et pool foorumit on täis. Kui Inglismaa välja kukub, siis langeb kohe ka üksteise perssesaatmine ja jaur.
                                Hahhahaha, okei kutid. Kui te trollimist tõesti elukutsena võtate siis palju õnne võite endale mingi "internet-hero" plakati välja printida.

                                Aga selleks ebatõenäoliseks juhuks kui ühtegi siin quote'tud postitust on keegi hetkekski tõsiselt võtnud, siis on tegemist küll kõige labiilsema mölaga mida MMi alafoorumis näha on saanud. Mitu korda välja kutsutud, et keegi tooks välja mis õhku täis minekust juttu, aga vastuseks ei muud kui demagoogia . Samas, eks kõige lihtsam ongi ju netis nii vaielda, et mõtled ise välja vastase ja tema seisukohad ja siis hakkad seda tümitama. Garanteeritud võit .

                                p.s - olgu ajaloolise tõe huvides mainitud, et vaatamata senistele tulemustele ning mõningasele poolehoiule inglismänide pihta ei pea neid turniiri favoriitideks ega mingiks fenomenaalset vutti mängivaks satsiks

                                Kommentaar

                                Working...
                                X