320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2018 kaheksandikfinaalid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Italiaanodel pole enam vist tõesti kellegi poolt olla. Oh te vaesekesed.
    Forza Uruguay!
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      kellest nad penaltidega jagu on saanud?
      Ei tea ning ei huvita ka. Tean vaid seda et tavliselt inglased põruvad neis.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
        Tean vaid seda et tavliselt inglased põruvad neis.
        keda see huvitab?
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Pole ise kunagi suurim Inglsmaa fänn olnud, aga eile läksid edasi küll tugevamad võistkonnad.

          Muide ainult Mehhiko ja Šveits ei suutnud 1/8 mängudes skoorida.
          Jap. Selle vastu ei saa vaielda, et tugevamad läksid.

          Kahjuks selles osas ma eile eksisin, et vähemalt ILMA JAMESITA oli ikka Kolumbia kuradi saamatu, nüri ja ideetu. Okei, Mina koksas peaga, aga mis see alternatiivne värava allikas oleks olnud? Ei kujuta ettegi. Sisuliselt Falcao taga oli väga suur tükk tühja maad, millest üritati pika passiga üle mängida. Nutune.

          Kommentaar


            Hakka või vägisi uskuma. #itscominghomelads

            Kommentaar


              Inglane selgelt sihilikult tõmbas Falcaol üle lõusta. Seal oli igati võimalik seda vältida aga tald suruti sihilikult vastu nägu.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Inglise meedia juba rõõmustab needuse katkemise üle samas unustavad , et 1996 esimese pendla seeria ka võitsid (oli vist isegi Hierro kes lõi toona mööda) aga järgmise siis kaotasid tänu tänasele treenerile. Ehk siis aega veel on aga just see mängupilt , no ei ole seda mis oli see MM kui see varivärav sakslaste väravas käis.
                Felix: Oh, bollocks!
                Elmo: Dog's bollocks?
                Felix: No, just plain fucking bollocks!
                Elmo: No dog involved?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                  ja brittide tont astus jalaga näkku Falcaole.
                  Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                  Inglane selgelt sihilikult tõmbas Falcaol üle lõusta. Seal oli igati võimalik seda vältida aga tald suruti sihilikult vastu nägu.


                  jah, muidugi.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                    Inglane selgelt sihilikult tõmbas Falcaol üle lõusta. Seal oli igati võimalik seda vältida aga tald suruti sihilikult vastu nägu.
                    Nu kui olnuks tald/nupud näos, siis mahuks sellest tekkinud auku viis kilo kokaiini.

                    Tavaline pusklemine.

                    Inglased olid vastastest ikka pea ja kõrvade jagu kehvemad, kui teatrist rääkida.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Nu kui olnuks tald/nupud näos, siis mahuks sellest tekkinud auku viis kilo kokaiini.

                      Tavaline pusklemine.

                      Inglased olid vastastest ikka pea ja kõrvade jagu kehvemad, kui teatrist rääkida.
                      mul jumala pohhui, kes edasi sai, aga väita, et pea ja kõrvade jagu kehvemad teatris.. selleks peab endal pea ja kõrvade jagu arusaamist puudu olema.
                      Inglased mängisid end ilusti L-Ameerika draamateatri vääriliseks. Aga ju on see uus reaalsus. Varsti saab solvumise eest ka vastastele kaarti nõuda. Not PC enough või midagi. #mehistemeestemäng
                      MIA SAN MIA!

                      Kommentaar


                        Alustuseks loe kokku, mitu sõna kolumblased kohtuniku poole saatsid, s.t palju aega lihtsalt mölisemisele kulutasid. Siis või muud asjad selgeks võtta ja tiitleid teistele ka jagada.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Järelehüüe Kolumbiale.

                          Mitmekülgne rünnak. Oli kõige mitmekülgsema rünnakuga võistkond MM-il. Falcao, Cuadrado, Jamesi käima pandud vurr Poola vastu oli minu jaoks selle MM-i ilusaim ründemäng. Poolakatel käib ilmselt siiamaani pea ringi. Samal ajal oldi tänu Cuadrado kvaliteetsetele tsenderdustele ja keskaitsjate (Mina!) võimsusele väga-väga hea ka standardolukordades.

                          Mitmekülgne taktika. Turniiril mängiti väga erinevate taktikatega. Eriti mäng Senegali vastu oli suurepärane näide, kus suudeti 3 korda mängu jooksul selgelt taktikat vahetada. Poola vastu ründemängu juba mainisin aga esimene poolaeg Senegali ning esimene poolaeg Inglismaa vastu oli ka super kaitsemäng. Ka terve mängu vähemuses Jaapani vastu suudeti ikka värav lüüa. Kuna James sai eelmises mängus vigastada, siis Inglismaa vastu pidi Cuadrado enda jaoks ebaloogiliselt mängima keskel ründava poolikuna. Peale inglaste penaltit taktika muutus ja Cuadrado läks äärde ning muudeti ründavamaks mis tipnes ka viimase sekundi väravaga.

                          Mina! Turniiri leid!

                          Oli kõva mäng, Inglismaale edu, loodan, et jõuavad finaali!
                          Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

                          http://www.jkpiraaja.ee/

                          Kommentaar


                            parandamatu inglastele kaasaelajana saab nüüd siis esimest korda aimu, mis tunne on natukenegi edukas olla – ilmub välja terve kari vigisejaid mingite imelike argumentidega. aga tõsi ta on, et teatud võtted sinu lemmiku vastu = jälk ebasportlikkus; sinu lemmiku kasuks = eesmärk pühitseb abinõu...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              No ilmselgelt kohtunik lasi mängu käest. Ja mulle tundus, et oli küll pisut inglaste poole kaldu - aga see võis tulla sellest, et inglastega ei olnud tal keelebarjääri. Ainuke scouser Trent istus ju korralikult pingil ja ülejäänud peaks enamvähem Englishit tonkama.
                              Oled sa kunagi kohanud kokaiini müüjat, kes ei suuda end selgeks teha?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas maanus Vaata postitust
                                Inglise meedia juba rõõmustab needuse katkemise üle samas unustavad , et 1996 esimese pendla seeria ka võitsid (oli vist isegi Hierro kes lõi toona mööda) aga järgmise siis kaotasid tänu tänasele treenerile. Ehk siis aega veel on aga just see mängupilt , no ei ole seda mis oli see MM kui see varivärav sakslaste väravas käis.
                                Enne eilset oli Engaland kõik MMi (4 korda) penaltiseeriad kaotanud.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X