320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2018 kaheksandikfinaalid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja ma mõtlesin, et stardis joonele jääv a la F1 on imelik nähtus.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Kebab Vaata postitust
      Selle MM persepõrke meeskond on selgunud. Vaatan huviga kaugele jõuavad, tavaliselt jõuavad finaali ja seal kaotavad 0:1
      Millal viimati mõni persepõrke meeskond üldse MM finaali jõudnud on?

      Kommentaar


        Rootsi võib tubli ja meeskondlik olla ja isegi teenitult veerandfinaalis, aga ilma Zlatanita ei ole ikka absoluutselt midagi huvitavat selles võiskonnas... Zlataniga Rootsi, mis oleks kasvõi alagruppi jäänud oleks andnud sellele MMile rohkem kui praegune Rootsi veerandfinaalis.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Millal viimati mõni persepõrke meeskond üldse MM finaali jõudnud on?
          Kreeka.2004.valus.

          aa. MM, siis küll
          MIA SAN MIA!

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Zlataniga Rootsi, mis oleks kasvõi alagruppi jäänud oleks andnud sellele MMile rohkem kui praegune Rootsi veerandfinaalis.
            Mida täpsemalt?
            Mida andis Zlataniga Rootsi EM2016?
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Mida täpsemalt?
              Mida andis Zlataniga Rootsi EM2016?
              Ainuüksi Zlatanit üksi mängimas on juba 10x huvitavam vaadata kui kogu Rootsi koondise mängu. Ei halvusta koondise mängu või midagi ja nad mängivad edukalt ja on veerandfinaalis lihtsalt väga väga ebaatraktiivselt ja neutraalsele pealvaatajale hästi igavalt. Zlatan on lihtsalt Zlatan. Üks turniir tõesti ei löönud, aga varem on ikka alati iluväravad maha pannud ja vürtsi lisanud. Samas on see ikkagi mu enda arvamus.

              Kommentaar


                Kui ajalugu midagi tähendaks, jaluanuks sakslased sirge molliga vähemalt poolfinaali. Aga huiat. Seega brittide 12a tagune jama ei tähenda mitte midagi. Praegu on neil parim võimalus üldse seda kuldset jumalannat nõuelda, kuna kuri Saksamaa, Hispaania, Argentiina, Portugal on juba lännu ja allesolevatest Prantsusmaa, brassid ja vb belglased (kuigi pigem mitte) on tõsisemad küsijad kui punapead. Uruguai muidugi ka ja neile ma edaspidi sel turnal ka pöidlaid pean.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Ei ole juhus, et Zlatanita koondis kaugele on jõudnud. Rootsi ja rootslased on rahvus, kes saavutada oskab ikka tänu ühtsusele ja kollektiivsusele, selles mõttes ei andnud staarlammas neile midagi juurde, pigem võttis kraade vähemaks. Vaatemängulisus Zlataniga, jah palun, aga see vaevalt ülemerenaabritele jaoks midagi loeb tulemusele orienteeritud spordis.
                  Persepõrke väravate kohta võiks öelda, et need on okeid, kui sa ise neid lööd, okei ei ole siis, kui sa neid oma võrgust nopid.
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Kolumbia fännid:


                    Üldjuhul on ju Lõuna-Ameerika fännid endast ikka väga hea mulje jätnud, kuid mitte kolumbia omad.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                      Kolumbia fännid:


                      Üldjuhul on ju Lõuna-Ameerika fännid endast ikka väga hea mulje jätnud, kuid mitte kolumbia omad.
                      pole kindel, kas just nemad vahepeal Rossija Rossija hüüdsid

                      Kommentaar


                        Algselt postitas El President Vaata postitust
                        pole kindel, kas just nemad vahepeal Rossija Rossija hüüdsid
                        Kas sa vihjad 2016 aasta EM’ile?

                        Rossija hüüded on pea igal mängul seega on need minu tähelepanekus tähtsusetud.
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Kohtunkul on ikka asi täiesti kontrolli alt väljas. Ja see pole penalti, Kane ise alustas olukorda.

                            Kommentaar


                              noh, inglastele romantiline mäng. Saab keha panna, ajusid nussida, kohtunikku töödelda. Kohtunik ka korras tolbajoob usamaalt ja ongi "mängu võlu" ju.
                              MIA SAN MIA!

                              Kommentaar


                                Olen nõus, et pennu poleks pidanud olema.

                                E: Samal ajal astus Stones Falcalole jalaga näkku, normaalne.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X