320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2018 kaheksandikfinaalid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Kohtunkul on ikka asi täiesti kontrolli alt väljas. Ja see pole penalti, Kane ise alustas olukorda.
    Inglismaal veel lihtsam kui Rootsil, isegi pepuväravat pole vaja.
    On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
    I don’t care what you think of me!
    Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

    Kommentaar


      See on nüüd tõsiasi kui naljaliiga MLS kogemusega kohtunik pannakse sellisel tasemel mängu vilistama. Uskumatu,et Geiger isegi ei suvatsenud sellises episoodis VAR-i abi kasutada.

      PS. Maguire viskab end pikali ja Falcao saab kollase. Jänki ei kontrolli absoluutselt mängu
      Wij komen terug met de cup in de hands

      Kommentaar


        Sellest 2014 võluvat jalgpalli mänginud Colombiast pole midagi alles, 11 närvihaiget seal platsil hoopis..

        Kommentaar


          Premmi profid ei daivi, see geelipeade itaallaste ja portude eriala

          Kommentaar


            Teie arvates pole, kohtuniku pluss veel nelja venna arust on. Lõpus ju vajus Kanele selga. Võiks justkui olla ju, ei?
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Kolumbia võiks mängule keskenduda rohkem.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                Sellest 2014 võluvat jalgpalli mänginud Colombiast pole midagi alles, 11 närvihaiget seal platsil hoopis..
                Stones on imeline mitte närvihaige, ei pannud üldse jalaga pähe. Henderson on väga puhas mängija, ei daivi ud ja hiljem ei andnud ise ka peaga. Maguire on väga aus mees, üldse ei daivinud. Jne.

                Miks selline tropp kohtunik pandud on? Ma ei süüdista ei inglasi ega kolumblasi, see on loomulik, et asi kontrolli alt välja läheb, kui kohtunik on munn.

                Kommentaar


                  Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                  Teie arvates pole, kohtuniku pluss veel nelja venna arust on. Lõpus ju vajus Kanele selga. Võiks justkui olla ju, ei?
                  See, mis enne toimus kui Kane ruumi tegi ei olnud okei.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                    Stones on imeline mitte närvihaige, ei pannud üldse jalaga pähe. Henderson on väga puhas mängija, ei daivi ud ja hiljem ei andnud ise ka peaga. Maguire on väga aus mees, üldse ei daivinud. Jne.

                    Miks selline tropp kohtunik pandud on? Ma ei süüdista ei inglasi ega kolumblasi, see on loomulik, et asi kontrolli alt välja läheb, kui kohtunik on munn.
                    Käi vittu. Maguire näitas peale kukkumist et ei olnud viga.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas sanderos Vaata postitust
                      See, mis enne toimus kui Kane ruumi tegi ei olnud okei.
                      Sorry vaan, ei näinud olukorra algust ega oska kommenteerida
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        kolumbialased lasid end hästi ära tirriteerida

                        Kommentaar


                          Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                          Uskumatu,et Geiger isegi ei suvatsenud sellises episoodis VAR-i abi kasutada.
                          VAR oleks ise reageerinud kui nende arust poleks see penalt olnud.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Kolumbia ülistajad on nüüd pabinas. Mida tuua vabanduseks, kui mingi ime läbi inglismaa siiski võidab selle mängu
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                              Kolumbia ülistajad on nüüd pabinas. Mida tuua vabanduseks, kui mingi ime läbi inglismaa siiski võidab selle mängu
                              Ma täiesti neutraalne. See jalaga näkku astumine oli selle turniiri kõige vastikum moment. Reaalselt need näitlemised ja daivid ei saa kokku ka sellise au kui see tegevus. Kõige ebasümpaatsem tegevus üldse.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Päris ebameeldiv mäng. Tegeletakse kõige muu kui jalgpalliga. Iga hetk otsitakse võimalust pikali viskamiseks ja grimassideks. Piinlik. Aga.. Pigem Kolumbia kui Inglismaa poolt. Kuigi tundub et inglased võtavad sest mängust oma.
                                "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X