320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

UEFA Super Cup 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Sattusin vaatama küll vaid alates 75. minutist, aga staadionil valitseb küll haudvaikus. Kas publikut ikka on või on pingid lihtsalt siniseks ja punaseks värvitud?
    On ikka. Kuid Liverpooli fännid võibolla pettunud mängupildis ning chelski omasid pole staadionilgi.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Sattusin vaatama küll vaid alates 75. minutist, aga staadionil valitseb küll haudvaikus. Kas publikut ikka on või on pingid lihtsalt siniseks ja punaseks värvitud?
      plastic fans everywhere

      Kommentaar


        #78
        Nii vara hooaja parim mäng juba. Ulme!

        Kommentaar


          #79
          Naisterahvas sai päris ilusti hakkama mänguga. Kuigi Järvela Otti meelest nö avansina saadud, siis õigustas oma valikut. Minu meelest vähemalt.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
            Naisterahvas sai päris ilusti hakkama mänguga. Kuigi Järvela Otti meelest nö avansina saadud, siis õigustas oma valikut. Minu meelest vähemalt.
            Igati nõus. Korralik esitus - laskis mängul voolata, sekkus siis kui vaja.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              #81
              Naisterahvas siiski ei saanud hakkama. Ei olnud hea vile.
              Corner taken quickly...

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas Redman Vaata postitust
                Naisterahvas siiski ei saanud hakkama. Ei olnud hea vile.
                Oot, milles häda nüüd oli? Mu meelest kas mitte PL fännid pidevalt ei nurise, et üsna tihti CL/EL ei lasta PL mängijatel jõuliselt mängida, nagu ollakse harjunud mängima koduses liigas. Nüüd kui naine lasebki mängida, nagu ollakse harjunud, on ka häda lahti. Jah, mõned kalad tulid seoses hilinemistega suluseisude vilimistamisega, kuid neid bläkke tuleb juba ette ka mees tegelastel üsna tihti. Ma olen seisukohal, et sai väga hästi hakkama esimese korra kohta ja andku neid mänge veel naistele.

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  Jah, mõned kalad tulid seoses hilinemistega suluseisude vilimistamisega.
                  Kalu polnud. Olukorrad lasti lõpuni mängida, et hiljem vajadusel VARi abiga sekkuda.
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas Stok
                    Peakohtunik oli väga hea, aga abid oleks võinud küll sulu võtmisel otsutavamad olla. Kui isegi läbi telepildi on selge sulg, siis võiks lipp kiiremini tulla. Muidugi ega ma ei tea, mis juhiseid UEFA neile jagas, aga eile jäi küll mulje, et suluseisu fikseerimine ei olegi enam abikohtuniku esimene ülesanne.
                    See ikkagi Euroopas selge suunis, et kui on natukenegi kahtlust, siis pigem tuleb olukorrad lasta lõpuni mängida ja lipp tõstetakse peale olukorra lõppemist. (kuskilt jäi silma, et premmi VARiga on see loogika natuke teistmoodi)

                    Kommentaar


                      #85
                      Mängus polnud kindlat joont. Vahel lasi jõuliselt mängida, vahel vilistati olematuid asju. See ongi hea kohtuniku tunnus, et hoiab selgelt joont.

                      See kuidas Kepa iga penalti ajal tuli lööjale vastu ennem löömist, seda oli lausa kurb vaadata, kuidas kohtunik ennast seal üldse ei kehtestanud. Näitas näpuga, et eiei nii ei tohi, aga Kepa ei vaadanud ta poolegi.

                      Mängu alguses kohe oli selgemast selgem penalti otse kohtuniku nina all kui Mane käärlöök käega ära võeti. Kohtunikul polnud mune, et seal vilistada. Ja siis Chelseale andis ilma pikemalt mõtlemata penalti, aga ma pole kindel, kas seal oli midagi. See oli koostöös Variga muidugi, aga polnud seal Vari vaja kasutatagi.
                      Corner taken quickly...

                      Kommentaar


                        #86
                        Mitte, et seal nüüd midagi katastroofilist oleks olnud. Aga see kiidulaul on ka veider.
                        Corner taken quickly...

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas Stok
                          Valeotsuseid ei olnud.
                          Ära ole mingi juristihakatis nüüd.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas Redman Vaata postitust
                            See kuidas Kepa iga penalti ajal tuli lööjale vastu ennem löömist
                            Viimase pendla ajal oli Adrian juba poolel teel õlle järgi.

                            e:

                            e2: see lisaaja penalti oli ka muidugi meeldejääv, sest kommentaatorid leidsid olematu korduse põhjal, et kindel penalti. Otsajoone tagant näitab kordus, midagi muud.
                            e3: https://twitter.com/Johnthemouth/sta...53123075088385
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas Stok
                              Valeotsuseid ei olnud, sellest ka kiidulaul. Õiged otsused võinuks tsipa kiiremini tulla, aga see juba abikohtunike kapsaaed.
                              Vastupidi, valeotsuseid oli palju. Van Dijk'le tahtliku käega mängu eest kollase andmata jätmine näiteks kohe mängu algul. Lisaks korduvalt jättis võtmata ilmselged selga ja jalgadesse sõitmised. Meeste mäng meeste mänguks, kuid ilmselged vead tuleb ära vilistada. Ta ei teinud ühtegi tõeliselt suurt, mängu muutvat prohmakat, kuid väiksemaid eksimusi oli hulgim ning kõige krooniks muutis ta mängu käigus oma liini - teise poolaja teisel poolel hakkas andma kaarte asjade eest, mida varem isegi veaks ei vilistanud. Kokkuvõttes ei olnud vilepartii midagi katastroofilist, kuid kindlasti ei saa seda pidada heaks või õnnestunuks.

                              Suluseisude puhul on lihtsalt praegune käitumisjuhend küljekohtunikele võimalikest kõige jaburam. Piisaks sellest, et nad tõstaksid lipu ainult siis kui on 110% kindlad suluseisus, igal muul juhul jätku üldse tõstmata. Võimalus, et VAR tagajärjekamad vead ära parandab, peaks olemas piisavalt tugev tagatis, et minimeerida igaks juhuks lipu tõstmise juhtumid. Päriselt inimlikke eksimusi likvideerida pole nii ehk naa võimalik.

                              Kommentaar


                                #90
                                Helsinki sai ka endale Superkarika pidamise õiguse. Aastal 2022.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X