320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

UEFA Super Cup 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Sain eile istekoha teada. Kas sellel mängul kehtib see stadka plaan ikka? http://fcflora.ee/wp-content/uploads...a-plaan-A1.pdf

    Kommentaar


      #32
      Millal võistkonnad Eestisse jõuavad ? Kas toimub ka mingi avatud treening nagu Brasiilia koondis tegi kunagi?
      Madridista

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas Rudy Vaata postitust
        Sain eile istekoha teada. Kas sellel mängul kehtib see stadka plaan ikka? http://fcflora.ee/wp-content/uploads...a-plaan-A1.pdf
        Pole laiendusi seal.

        Kommentaar


          #34
          Tere, kas keegi saab mind aidata uefa super cup piletite transferiga selle appi kaudu sõpradele. EI saa aru kuidas asi käib, juba teist päeva näitab ,et transferib. On seal mingi nõks või on asi minus? Asjatundja võib postkasti mulle kirjutada, aitäh

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas szandor
            Mis äpp see on üldse? Ma sain sõbralt, kelle kaudu piletid sain, SMS-i koos lingi ja koodiga, aga telefoni brauser ei tee tilligi, et seda äppi alla tõmmata.
            Äppi nimi peaks olema mobile ticket. Sain Uefalt sms-i koos lingi ja koodiga. Mul lasi alla tõmmata ainult safari brauseriga. Edasi oli lihtne. Teed äppi lahti sisestad koodi ja pilet tuli äppi kohale. Nagu aru saan peab siis enne staadionile minemist bluetoothi sisse lülitama ja väravas kuidagi loetakse see pilet ära.

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
              Äppi nimi peaks olema mobile ticket. Sain Uefalt sms-i koos lingi ja koodiga. Mul lasi alla tõmmata ainult safari brauseriga. Edasi oli lihtne. Teed äppi lahti sisestad koodi ja pilet tuli äppi kohale. Nagu aru saan peab siis enne staadionile minemist bluetoothi sisse lülitama ja väravas kuidagi loetakse see pilet ära.
              Jepp - mu chrome ei soovinud sellega üldse tegeleda, seega tuli minna Google Play'sse ja see sealt alla tõmmata. Kõik tundub funkavat. Tänud

              Kommentaar


                #37
                keegi teab kuidas suveniiridega on? kust oleks mõtekas otsida jne..
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                  keegi teab kuidas suveniiridega on? kust oleks mõtekas otsida jne..
                  Sportlandis oli midagi, tassid, nokatsid, sallid, särgid...

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas Luukere Vaata postitust
                    Sportlandis oli midagi, tassid, nokatsid, sallid, särgid...
                    suvalises Sportlandis või see mis staadionil?
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      #40
                      Kristiine Keskuses eelmine nädal

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas Luukere Vaata postitust
                        Kristiine Keskuses eelmine nädal
                        ok, tänud!
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          #42
                          Eile kõndis üks Napoli särgis olev düüd must mööda Vabaduse väljaku kandis ja karjus" Visca Barca" Algul ei saanud väga aru, mis keiss on ja siis keerasin ümber ja düüd karjus veel" Puta Real Madrid" ja siis mul veidi keeras ära, küsisin inglisekeeles, milles on su probleem ja kes on napoli veel? Sellepeale tüüp vehkis oma kätega ja räuskas midagi itaalia keeles, ilmselt, et kui putsis reali fännid on jne ja millepeale ma lahkusin ja näitasin keskmist sõrme ja lahkusin. Ehk solid shit ja veidi naljakas ka.

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Eile kõndis üks Napoli särgis olev düüd must mööda Vabaduse väljaku kandis ja karjus" Visca Barca" Algul ei saanud väga aru, mis keiss on ja siis keerasin ümber ja düüd karjus veel" Puta Real Madrid" ja siis mul veidi keeras ära, küsisin inglisekeeles, milles on su probleem ja kes on napoli veel? Sellepeale tüüp vehkis oma kätega ja räuskas midagi itaalia keeles, ilmselt, et kui putsis reali fännid on jne ja millepeale ma lahkusin ja näitasin keskmist sõrme ja lahkusin. Ehk solid shit ja veidi naljakas ka.
                            Merda Real Madrid.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              #44
                              Kurat, see on endiselt koomiline

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Kurat, see on endiselt koomiline
                                Nagu Merda Toffu juba mainis ammu, ei ole kerge olla Reali fänn.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X