Lehekülg 3, kokku 5 EsimeneEsimene 12345 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 98
    Reservmängija Kasutaja Luukere avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2015

Algupärane

Kristiine Keskuses eelmine nädal

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Luukere Vaata postitust
    Kristiine Keskuses eelmine nädal
    ok, tänud!
    Catalunya is not Spain!

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Eile kõndis üks Napoli särgis olev düüd must mööda Vabaduse väljaku kandis ja karjus" Visca Barca" Algul ei saanud väga aru, mis keiss on ja siis keerasin ümber ja düüd karjus veel" Puta Real Madrid" ja siis mul veidi keeras ära, küsisin inglisekeeles, milles on su probleem ja kes on napoli veel? Sellepeale tüüp vehkis oma kätega ja räuskas midagi itaalia keeles, ilmselt, et kui putsis reali fännid on jne ja millepeale ma lahkusin ja näitasin keskmist sõrme ja lahkusin. Ehk solid shit ja veidi naljakas ka.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Eile kõndis üks Napoli särgis olev düüd must mööda Vabaduse väljaku kandis ja karjus" Visca Barca" Algul ei saanud väga aru, mis keiss on ja siis keerasin ümber ja düüd karjus veel" Puta Real Madrid" ja siis mul veidi keeras ära, küsisin inglisekeeles, milles on su probleem ja kes on napoli veel? Sellepeale tüüp vehkis oma kätega ja räuskas midagi itaalia keeles, ilmselt, et kui putsis reali fännid on jne ja millepeale ma lahkusin ja näitasin keskmist sõrme ja lahkusin. Ehk solid shit ja veidi naljakas ka.
    Merda Real Madrid.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Kurat, see on endiselt koomiline

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Kurat, see on endiselt koomiline
    Nagu Merda Toffu juba mainis ammu, ei ole kerge olla Reali fänn.

Eesti koondislane Kasutaja Staadium avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2012

Algupärane

Minu arust oli itaallane igati korrektne oma arvamuses. Kiidan heaks sellise käitumise. Peaks malli võtma kui järgmine kord Vabakal peaksin jalutama
    Messi...The never ending legend!

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Staadium Vaata postitust
    Minu arust oli itaallane igati korrektne oma arvamuses. Kiidan heaks sellise käitumise. Peaks malli võtma kui järgmine kord Vabakal peaksin jalutama
    Seal samas baaris on täna Reali lipp vardas, nii, et ära täna isegi õllele tule

Anfield God Kasutaja Wingback avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Sa lasid end tõmmata madalalaubalise tasemele ja muutusid samasuguseks (keskmine sõrm). Sõit siis juba kohe kaussi, miks ikka poolkõvatada.
    WE ARE YOUR RULING CHAMPIONS OF EUROPE

Schmeeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algupärane

No kui ta juba siin solvub, et Icemani üle nalja visatakse, siis see oli loomulikult üle piiri mitte nagu Pihkva, aga nagu Ni˛ni Novgorod.

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
    No kui ta juba siin solvub, et Icemani üle nalja visatakse, siis see oli loomulikult üle piiri mitte nagu Pihkva, aga nagu Nižni Novgorod.
    Keegi ei ole kellegi peale solvunud, ära kujuta ette nii palju. Pigem oli mu jaoks olukord naljakas, sest peale selle kui ma ütlesin et " Who the fuck is Napoli" läks tegelane närvi.

Eesti koondislane Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Kui MuPo mind maha väänab trammis, siis mida ma talle näitama pean, kas telefonist piletit?
    Teine küsimus, esimest korda Lillekülas, kas Kotka peatuse poolt saab ikka kuidagi üle raudtee tsooni sisse?

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Ma vabandan ette koheselt ära, et ma ei ole empaatiavõimeline ja tolerantne, aga see lastelaulukoor no veel impotentsemat ja imalamat värki oleks andnud välja mõelda sinna.

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Keegi ei ole kellegi peale solvunud, ära kujuta ette nii palju. Pigem oli mu jaoks olukord naljakas, sest peale selle kui ma ütlesin et " Who the fuck is Napoli" läks tegelane närvi.
    Napoli oli eelmine aasta Serie A (Itaalia jalkaliiga) 2. koht

Professionaal Kasutaja elx avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Ma vabandan ette koheselt ära, et ma ei ole empaatiavõimeline ja tolerantne, aga see lastelaulukoor no veel impotentsemat ja imalamat värki oleks andnud välja mõelda sinna.
    Ei tea ausalt öeldes kommenteerida aga kas see oligi nii mõeldud, et sellest laulust telesse midagi ei jõua ja telerivaatajad vaaavad lihtsalt suu maigutamist? Kogu heli tuli lihtsalt staadioni taustahelina.
    BVB - Pärnu

Eesti koondislane Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Kohapeal olles oli küll mõnus esitus. Hea laul ka veel. Maitse asi muidugi.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Ma ütlen, et nublu!

Anfield God Kasutaja Wingback avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Mängu kaotuse tõid esile Marcelo bläkk ja Ramose bläkk, päris olulistel hetkedel. Marco Asensio tundus Real'i poolt parim mees, kindlasti tulevikus tema tähtsus aina kasvab.
    Täiesti teenitud võit Atletico poolt, lööd 4 väravat, midagi kellelgi köhida ei ole, õnne! Kaunid ka osad.
    WE ARE YOUR RULING CHAMPIONS OF EUROPE

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Atletico fännid laulsid Reali fännid ikka väga konkreetselt üle. Õige meeskond võitis.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Atletico fännid laulsid Reali fännid ikka väga konkreetselt üle. Õige meeskond võitis.
    39249607_317464588990082_6319054802714099712_n.jpg

Siis kui Juvekas oli Reali poolt.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud