320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

UEFA Super Cup 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61


    Endal avanes ka viimasel hetkel võimalus siiski mängule saada ja oli uhke värk, väga meeldis ja pärast oli päris nauditav vaadata kuidas Atletico fännid mängijatega võitu tähistasid. Lastekoor meeldis ka mulle, hea lugu oli ja mängueelselt tõi õrnalt isegi kananaha ihu peale, et kui võimas, et selline asi toimub eestis ja ma saan ka sellest koha peal osa! Atletico väravate kombinatsioone oli hea vaadata. Aga vist peaks ka siukse taktita tegema, et enne mängu väga ei joo. alguses ma kahjuks ei saanud üldse aru kes on kes ja kuidagi veider oli seda asja vaadata. lisaajaks olin juba suht täiesti kaine juba ja pilt oli selgem. Vinge õhtu oli. Nüüd weekendile wooop
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      [ATTACH=CONFIG]5965[/ATTACH]

      Siis kui Juvekas oli Reali poolt.
      full kit?
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        full kit?
        Trussikud, käepaelad, sandaalid. Kõik olemas.

        Kommentaar


          #64
          Mõni mees pole lugenud minu reisi kokkuvõtet Torino tripist.
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas Iceman Vaata postitust


            Endal avanes ka viimasel hetkel võimalus siiski mängule saada ja oli uhke värk, väga meeldis ja pärast oli päris nauditav vaadata kuidas Atletico fännid mängijatega võitu tähistasid. Lastekoor meeldis ka mulle, hea lugu oli ja mängueelselt tõi õrnalt isegi kananaha ihu peale, et kui võimas, et selline asi toimub eestis ja ma saan ka sellest koha peal osa! Atletico väravate kombinatsioone oli hea vaadata. Aga vist peaks ka siukse taktita tegema, et enne mängu väga ei joo. alguses ma kahjuks ei saanud üldse aru kes on kes ja kuidagi veider oli seda asja vaadata. lisaajaks olin juba suht täiesti kaine juba ja pilt oli selgem. Vinge õhtu oli. Nüüd weekendile wooop
            Kuule, mul on sama mõte. Ma küll staadionil ei vaadanud, aga tähistasin Vabaduse väljakul Atletico 2-1 väravat ja siis sõber koputas õlale ja ütles, et tegelt on 2-2. Natuke piinlik.

            Kommentaar


              #66
              meil seltskonnas oli mingi vanem tüüp, kes iga nädalaselt käib suurtel mängudel, kuskil kesk-euroopas elab ja kui kõik võtsid õlle ja küsiti temalt mida talle, ütles, et one coke, siis kõik oli whaaat wtf dude ja siis ütles, et kogemuste põhjal ta enam kunagi enne mängu alkoholi ei joo, eriti enne suuri mänge. Just, et tahab mängu paremini näha ja paremini mängus sees olla. Sealt tuli see mõte. wise man, peab ütlema.
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                Trussikud, käepaelad, sandaalid, fleshlight. Kõik olemas.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  #68
                  kui Chelsea oleks premm nr2 ja CLi võitja kas siis numbrid oleksid vastupidised?

                  Kommentaar


                    #69
                    UEFA have confirmed Stéphanie Frappart will referee the Super Cup final between Liverpool and Chelsea.
                    She makes history by becoming the first female official to referee a major men's UEFA match.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      UEFA have confirmed Stéphanie Frappart will referee the Super Cup final between Liverpool and Chelsea.
                      She makes history by becoming the first female official to referee a major men's UEFA match.
                      Huvitav kas daiverid(mitte, et ma nüüd konkreetselt viidata tahaks kellegile!) tõmbavad tagasi ka selle peale, kui naisterahvas kohtunik on?
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        #71
                        Ootan ka huviga, kuidas mängijad end igas mõttes üleval peavad. Tolles mängus tõenäoliselt seda ei juhtud, kuid Ligue 1's, kus ta hakkab vilistama... ootan juba "agressiivselt meelestatud külanõukogu" ning sellele järgnevaid reaktsioone.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          UEFA have confirmed Stéphanie Frappart will referee the Super Cup final between Liverpool and Chelsea.
                          She makes history by becoming the first female official to referee a major men's UEFA match.
                          Nö humanitaarabi suht.

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas Stok
                            Kui oleks normaalsel kellaajal, siis vbl isegi vaataks.
                            busted, mägratüra varikas.

                            Kommentaar


                              #74
                              On mingi mäng täna või ei siis? Soccernetil ka suht pohh. Raske oli isegi uudist leida.

                              Kommentaar


                                #75
                                Sattusin vaatama küll vaid alates 75. minutist, aga staadionil valitseb küll haudvaikus. Kas publikut ikka on või on pingid lihtsalt siniseks ja punaseks värvitud?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X