320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

VAR

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Neymar ütles, et VAR ruumis oli 4 jalgpalli mitte mõistvat inimest!

    Kommentaar


      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
      Neymar ütles, et VAR ruumis oli 4 jalgpalli mitte mõistvat inimest!
      Usume Neymarit!

      Kommentaar


        Kusjuures kõik kes Sky stuudios olid, uskusid sama. Isegi Rio Ferdinand. Lineker sõnastas selle umbes nii: "Everyone who has ever played football knows that this wasn't a penalty".


        Foorumi staarkohtunikud Tofoa ja Stok?

        Kommentaar


          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
          Kusjuures kõik kes Sky stuudios olid, uskusid sama. Isegi Rio Ferdinand. Lineker sõnastas selle umbes nii: "Everyone who has ever played football knows that this wasn't a penalty".


          Foorumi staarkohtunikud Tofoa ja Stok?
          Äkki tuleks teha nii nagu Lindelöf seda teeb? Hoiab käed selja taga kui hüppab? Mitte ei lajata neid laiali. Kuigi sellega olen nõus, et loomulikus asendis oli käsi, aga samas keegi ei käsi sul nii hüpata.

          Samas stuudios võtsid sõna pärast päris kohtunikud ka: https://youtu.be/v-Uff1FF6YE - isiklikult rioga ei nõustu, et kus sa siis käed paned? Ta hüppas selg ees ja käsi ei pidanud olema seal.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            VAR pidi ju olema Real Madridi laps. Oh wait..no shit.

            Kommentaar


              vaadake läbi, siis räägime - https://www.youtube.com/watch?v=g1ntPotJzRE

              aga lühidalt ka, et mängija, kes seal nii selg ees hüppesse läheb, võtab riski, et ta käsi jääb jääb pallile ette.

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                vaadake läbi, siis räägime - https://www.youtube.com/watch?v=g1ntPotJzRE

                aga lühidalt ka, et mängija, kes seal nii selg ees hüppesse läheb, võtab riski, et ta käsi jääb jääb pallile ette.
                Väga hea video, btw.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Staarkohtunikud ei vaata Manu mänge. Anna link.


                  Post match->Spoilers

                  Kommentaar


                    Minu arust on penalti üsna selge.. keegi ei palunud seda kätt ette toppida. Ka uute reeglite järgi oleks see penalti. Roma mängus toimunu väärib natuke rohem tähelepanu.

                    Kommentaar


                      Sellepärast oledki siin foorumis ,mitte suurel väljakul vilistamas?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Toodab Vaata postitust
                        Sellepärast oledki siin foorumis ,mitte suurel väljakul vilistamas?
                        +1 Stokil ma soovitan küll kohtuniku tööst loobuda.

                        Kommentaar


                          Sellepärast, et eesti madalamates liigades peab vilistamiseks olema tase "Pierluigi Collina või parem", jah?
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zaz Vaata postitust
                            Sellepärast, et eesti madalamates liigades peab vilistamiseks olema tase "Pierluigi Collina või parem", jah?
                            Ah cmon, ära üle pinguta zaz. Sa ju saad ise ka aru, et penalt mis penalt. Või ei?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                              Sa ju saad ise ka aru, et penalt mis penalt. Või ei?
                              ma küll ei saa. Selle loogika järgi võiks hakata kaugelt kaitsjaid palliga taguma lootuses, et mingi hetk vastu kätt ikka läheb.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                Ah cmon, ära üle pinguta zaz. Sa ju saad ise ka aru, et penalt mis penalt. Või ei?
                                Üle või mööda lendav pall lendab vastu selg ees hüppava mängija kätt, mis ei ole üleliia laiali. Ma saan aru, et see määrati penaltiks, aga mulle ei meeldi see asi iseenesest.
                                Kas mitte uute reeglite järgi ei määrataks sellisel juhul vabalööki löögi sooritamise asukohast? See annab päris hea hinnangu sellele, kui penalti selline asi ikka on.
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X