Lehekülg 20, kokku 20 EsimeneEsimene ... 101617181920
Näidatakse tulemusi 381 kuni 394, kokku 394

Teema: VAR

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vtp Vaata postitust
    Loogiliselt võttes selle klausli tõttu asi vilistamata jäeti, jah. Samas kui IFAB-i reeglimuudatuste kokkuvõtet lugeda, siis selle klausli eel on lause: "The following will not usually be a free kick, unless they are one of the above situations:

Ja nende nimetatud ülaltoodud olukordade all on: "the ball touches a player’s hand/arm which has made their body unnaturally bigger"

Ehk siis peakohtuniku (ja VAR'i kohtuniku) otsuse aluseks pidi mõlema vaade olema, et a) Bonuccil polnud aega reageerida ja b) Bonucci käsi ei teinud keha ebaloomulikult suuremaks. Just see viimane punkt näib minu jaoks küsitav, meenutades kas või kuidas ManUtd PSG vastu penalti sai eelmisel hooajal.
    PSG mängija hüppas selg ees spets pallile ette. Bonuccil polnud aega reageerida, äkki pigem nii? Ma neid kahte olukorda küll ei võrdleks kus üks mängija üritabki palli ette hüpata ja teisele lüüakse pall vastu kätt.
    joo vett ja ära punasega üle tee mine!

Punane, kurat! Kasutaja vtp avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    PSG mängija hüppas selg ees spets pallile ette. Bonuccil polnud aega reageerida, äkki pigem nii? Ma neid kahte olukorda küll ei võrdleks kus üks mängija üritabki palli ette hüpata ja teisele lüüakse pall vastu kätt.
    Endiselt, minu arusaam uutest reeglitest on, et juhul kui kaitsja käsi teeb keha siluetti kuidagi ebaloomulikult suuremaks, siis ei ole otsuse tegemisel enam oluline, kas see pall tuli teiselt poolt väljaku otsast või 10 cm kauguselt. Hobikohtunikud võivad siinkohal julgelt sekkuda ja öelda, et eksin - tugitoolikohtunikuna kergitaksin viisakalt kaabut ja aktsepteeriksin kõrgema instantsi seisukohta.

Kui see aga paika peab, siis nende kahe situatsiooni võrdluses oli Bonucci käsi vähemalt sama ilmselge kui Kimpembe oma tol kaunil kevadõhtul Pariisis.
    20 LEGEND

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vtp Vaata postitust
    Endiselt, minu arusaam uutest reeglitest on, et juhul kui kaitsja käsi teeb keha siluetti kuidagi ebaloomulikult suuremaks, siis ei ole otsuse tegemisel enam oluline, kas see pall tuli teiselt poolt väljaku otsast või 10 cm kauguselt. Hobikohtunikud võivad siinkohal julgelt sekkuda ja öelda, et eksin - tugitoolikohtunikuna kergitaksin viisakalt kaabut ja aktsepteeriksin kõrgema instantsi seisukohta.

Kui see aga paika peab, siis nende kahe situatsiooni võrdluses oli Bonucci käsi vähemalt sama ilmselge kui Kimpembe oma tol kaunil kevadõhtul Pariisis.
    Üks pani käe ette, teine üritas käe eest ära võtta, ma muidugi siiamaani aru ei saa kuidas need ühes pajas on..

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Nüüd minge küll selle Variga munni. Ausalt.

Frequent Flyer Kasutaja EgoTrip avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Onu Perez tõmbas kellegile traati. Naljanumber.
    Kuhu jooksed lõng, ma tunnen su ema.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
    Ma läksin nii närvi, et laksasin striimi kinni, nüüd enam ei saa kuskilt tööle. Faking hell.

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Tsitaat Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

mis siis nüüd juhtus, et seda suluks ei loetud või mis ei meeldi?

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

"kaitse oli ju ainult millimeetreid valel pool. tra see VAR pilli lõhki ajab, eriti arvestades et see mõõtmine on ebatäpne"

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    "kaitse oli ju ainult millimeetreid valel pool. tra see VAR pilli lõhki ajab, eriti arvestades et see mõõtmine on ebatäpne"
    Siin ei ole sulgu. Ja kui sulgu ei suuda leida, siis ei tohikski sulgu vilistada. Siin seda ei tehtud, õige ja aus otsus.

Oleks selle pildi järgi suluseis vilistatud ajaks tõesti närvi.

Minu ving on puhalt see olnud, et kui kohtunik ei saa aru kas nüüd on sulg või ei ole hakkab oma suva järgi seda määrama, aga siin tõesti päris palju sellist vingumist olnud, et 2cm sulgu ei ole sulg! No jesus fucking christ on küll.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Siin ei ole sulgu. Ja kui sulgu ei suuda leida, siis ei tohikski sulgu vilistada. Siin seda ei tehtud, õige ja aus otsus.

Oleks selle pildi järgi suluseis vilistatud ajaks tõesti närvi.

Minu ving on puhalt see olnud, et kui kohtunik ei saa aru kas nüüd on sulg või ei ole hakkab oma suva järgi seda määrama, aga siin tõesti päris palju sellist vingumist olnud, et 2cm sulgu ei ole sulg! No jesus fucking christ on küll.
    Palun tõestust väitele, et videokohtunik 'ei saanud aru, et sulgu pole'.
    Minu arust on see küll lihtsalt luul sinu peas.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Palun tõestust väitele, et videokohtunik 'ei saanud aru, et sulgu pole'.
    Minu arust on see küll lihtsalt luul sinu peas.
    Kui videokohtunik paneb suluseisu jooni 5 minutit, siis on ilmselge, et midagi on mäda. Tehnoloogia neid ei aita, oma käega tõstetakse suluseisu jooned ja kui kohtunik paneks need 2 pikslit ründajal vasemale ja kaitsjal paremale oleks otsus hoopis teistpidi. Keri paar lehte tagasi ja võta need mängud lahti näed lives mida vaatajale näidatakse kuidas neid jooni tõmmatakse.

Edit: need leheküljed on inglise kohtunike teema all, sest see on ainuke liiga kus seda viga tehakse. Mingil maagilisel põhjusel muudes liigades nii ei juhtu.

BTW Eilne spursi penalti oli huvitav koht VARi jaoks, küll nägin sitasti kordust, aga selle ühekordsel nägemisel jättis küll kukalt kratsima kuidas see penalt jõusse jäi. Aga ilmselt eksisin, sest ei ole täis kordust viitsinud otsida.

Algupärane

Pole ka kusagilt märganud, et see pilt mis telekast tuleb on sama mida kohtunik vaatab ja uurib. Seega suht random hülgemöla ja oletused endiselt.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Pole ka kusagilt märganud, et see pilt mis telekast tuleb on sama mida kohtunik vaatab ja uurib. Seega suht random hülgemöla ja oletused endiselt.
    Sorry, aga kui kaamera näitab VARi ruumi sisemust, siis ma usun, et seal ei tehta mingeid photoshopi imetrikke laivis, et see mis meile paistab VARI ruumi ekraanist pole tegelt see mis seal päriselt on.

Hülgemöla on pigem sinu jutt, et "ma ei usu" "nii ei ole" jne. Fakt on see, et ainukene liiga kus VAR ei tee mitte midagi on premier league. Fakt on see, et kahtlased suluseisu otsused on ainult premieris. Teiste liigade peale kokku ei tule sellist pläusti isegi aasta peale kui prem seda tegi esimese nelja nädalaga.

Et su hülgemöla juttu natukene harida, siis võta näiteks hispaania var: https://www.youtube.com/watch?v=mte7hYkAmDc Minul isiklikult pole mitte midagi selliste millimeetriliste suluseisude vastu. Kindel töötamisviis, suluseisu leidmiseks kulub 10-20sekundit mitte 5 minutit mõõtmist.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud