320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

VAR

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
    Samas Shicki olukorra põhjendus pole eriti veenev:
    A VAR check was conducted, and the various images were studied carefully by the VAR, who did not find any clear evidence.
    Vaatasin seda olukorda nii mitme nurga alt kui sai ja ma ei leia sellist nurka kus näeks, et jookseb vastu jalgu ründajale..
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      Vaatasin seda olukorda nii mitme nurga alt kui sai ja ma ei leia sellist nurka kus näeks, et jookseb vastu jalgu ründajale..
      Võtsin mingi suvalise youtube'i video lahti:
      Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


      Vaidlusalune moment nt 1:04 pealt suht selgesti näha. Marega riivab oma vasaku jalaga jooksusammu pealt Schicki vasakut jalga, mis omakorda siis põhjustab Schicki järgmise sammu takerdumist tema enda parema kanna taha. Samas kui võrrelda nüüd kahte penaltiolukorda selles mängus, siis Porto pendla puhul on selgesti tuvastatav kavatsus ründajat takistada, hoides teda kinni. Shicki-Marega intsidendis midagi sellist väita on keeruline.
      20 LEGEND

      Kommentaar


        Algselt postitas vtp Vaata postitust
        Võtsin mingi suvalise youtube'i video lahti:
        Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


        Vaidlusalune moment nt 1:04 pealt suht selgesti näha. Marega riivab oma vasaku jalaga jooksusammu pealt Schicki vasakut jalga, mis omakorda siis põhjustab Schicki järgmise sammu takerdumist tema enda parema kanna taha. Samas kui võrrelda nüüd kahte penaltiolukorda selles mängus, siis Porto pendla puhul on selgesti tuvastatav kavatsus ründajat takistada, hoides teda kinni. Shicki-Marega intsidendis midagi sellist väita on keeruline.
        Mina näiteks ei suuda tuvastada kas Shick kukub ise või mitte. Mulle jääb rohkem selline mulje, et daivib.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          "Following the on-field review, the referee confirmed that the distance that the ball travelled was not short and the impact could therefore not be unexpected."

          Jep, silmad asuvadki kuklas.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            "Following the on-field review, the referee confirmed that the distance that the ball travelled was not short and the impact could therefore not be unexpected."

            Jep, silmad asuvadki kuklas.
            Ta hüppas ju pallile ette, ehk expectis, et löök tuleb. Ära ela kinni enda esimeses arvamuses..
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Vaevalt, et keegi teine lööki ootas jah.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Vaevalt, et keegi teine lööki ootas jah.
                what? Hüppas selg ees, võttis riski kui kätt ei kontrollinud.

                Sama kui lähed lihtsalt kelleltki palli ära võtma, aga jääd hiljaks ja lööd palli asemel vastase jalga. See oli ka kogemata, võtsid riski, ja tegid vea, sest jäid hiljaks.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Tegelikult. Peaks jälgima vasakut kätt. Kui põhjendus sisaldaks seda, mis oleks ka õigem, siis oleks tore.
                  Praegu pandi mingi kuiv "kõlab pleista peal loogiliselt" infovoldik kokku. Reeglid vms.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Ei saa minust VARi pooldajat. See tõmbab ikka mängust tempo väga maha. Sa lööd värava, tähistad ja siis mingi 3-4min pärast tõmmatakse su tagumik lohku.
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Algselt postitas budu Vaata postitust
                      Ei saa minust VARi pooldajat. See tõmbab ikka mängust tempo väga maha. Sa lööd värava, tähistad ja siis mingi 3-4min pärast tõmmatakse su tagumik lohku.
                      Jah, eks ta ole parem tõesti, kui lüüakse vastu nurgalippu ja kohtunik loeb väravaks, mille tõttu 30 aastat ollakse omavahel vaenus. Vähemalt tempo oli hea.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas budu Vaata postitust
                        Ei saa minust VARi pooldajat. See tõmbab ikka mängust tempo väga maha. Sa lööd värava, tähistad ja siis mingi 3-4min pärast tõmmatakse su tagumik lohku.
                        Ega jah, see pole ju oluline kas värav löödi reeglitepäraselt või ei, eks.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Ma julgen arvata, et enamus VARi sekkumisi ja selle tulemus on lühidalt öeldes JOKK.
                          Selgelt mööda vilistatud otsuseid (a la meeter sulus) on pigem kaduvähe.
                          Mingeid sentimeetreid, käte kaugust kehast, käe puute tugevust, jala asendit jne ei peaks puldilt reguleerima. Enamik nendest olid ennem VARi ja jäävad ka pärast 50/60nd (mitmeti tõlgendavateks) olukordadeks. Kui VAR suudaks kohtunike mängu mõistmist tõsta, siis oleks hästi. Küll aga kahtlen selles. Pigem võib vastupidist oodata.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Hea on näha, et vähemalt CLis käepallide osas hoitakse ühtset joont. Fakt on see, et antaksegi lihtsalt penalti, kui käsi pole vastu keha ja puutub kastis palli, siis on kohe olemas ka. Aga kõik mängijad peaksid seda üheselt mõistma vist, et see on hea.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                              Hea on näha, et vähemalt CLis käepallide osas hoitakse ühtset joont. Fakt on see, et antaksegi lihtsalt penalti, kui käsi pole vastu keha ja puutub kastis palli, siis on kohe olemas ka. Aga kõik mängijad peaksid seda üheselt mõistma vist, et see on hea.
                              kas ma olen hull või ma nägin kuidas fernandinio selgelt küünarnukiga kanele vastu kukalt peksis? VAR pani silmad kinni? Uefa strikes again.

                              Pendla olukorras ka jõudis esimesena pallini mees kes siis enne lööki juba kastis oli, kui raske on kohtunikel paari reegliga enne mängu tutvuda? Enne lööki kasti sprintimine ja vv poolt 4 sammu ette teha enne lööki on lihtsalt elementaarne asi mida jälgida.

                              edit: Salah kindel punane andmata.

                              Spursi värav sulust vist MILLIMEETRIGA ja ei loetud suluks mis on õige otsus according to VAR rules, ehk üks kiitus ka sita otsa.

                              Kokkuvõtteks tahaks mainida, et VAR on vajalik ja päästnud/kontrollinud õigesti väga tähtsaid otsuseid, aga need kahtlased silma kinni pigistamised on conspiracy teooriaid tekitavad.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                                kas ma olen hull või ma nägin kuidas fernandinio selgelt küünarnukiga kanele vastu kukalt peksis? VAR pani silmad kinni? Uefa strikes again.

                                Pendla olukorras ka jõudis esimesena pallini mees kes siis enne lööki juba kastis oli, kui raske on kohtunikel paari reegliga enne mängu tutvuda? Enne lööki kasti sprintimine ja vv poolt 4 sammu ette teha enne lööki on lihtsalt elementaarne asi mida jälgida.

                                edit: Salah kindel punane andmata.

                                Spursi värav sulust vist MILLIMEETRIGA ja ei loetud suluks mis on õige otsus according to VAR rules, ehk üks kiitus ka sita otsa.

                                Kokkuvõtteks tahaks mainida, et VAR on vajalik ja päästnud/kontrollinud õigesti väga tähtsaid otsuseid, aga need kahtlased silma kinni pigistamised on conspiracy teooriaid tekitavad.

                                Mis universumis seal sulg oli??
                                Elu on lühike, pidu on pikk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X