320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

VAR

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas RealFan Vaata postitust
    Asenda Fernandinho Sergio Ramosega ja Reali teemas nagu naksti vähemalt kolm lehekülge uusi postitusi.
    Kui nii, siis suure tõenäosusega on selleks ka põhjust.

    Kommentaar


      Mul kahjuks videomaterjali pole, aga kas Tottenham-City mängus ei oleks pidanud Tottenhamile penalti andma ka olukorras kus esimesel poolajal Sterling hoidis Sonil käest kinni kui ta oli kasti jooksmas? Sterling haaras Sonil kastist väljas olles käest kinni ja hoidis seda nii kaua kuni Son kastis oli ja pikali kukkus. Kohtunik vilistas ja andis karistuslöögi kastist väljas (ehk sealt kus tõmme alguse sai). Ma olen aru saanud, et kui viga algab kastist väljas ja jätkub hekteni kus mängija on kastis ja seal kukub, siis peaks kohtunik penalti andma? Tõsi, penalt oleks olnud üsna karm otsus, aga reeglid on reeglid.

      Kommentaar


        Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
        Mul kahjuks videomaterjali pole, aga kas Tottenham-City mängus ei oleks pidanud Tottenhamile penalti andma ka olukorras kus esimesel poolajal Sterling hoidis Sonil käest kinni kui ta oli kasti jooksmas? Sterling haaras Sonil kastist väljas olles käest kinni ja hoidis seda nii kaua kuni Son kastis oli ja pikali kukkus. Kohtunik vilistas ja andis karistuslöögi kastist väljas (ehk sealt kus tõmme alguse sai). Ma olen aru saanud, et kui viga algab kastist väljas ja jätkub hekteni kus mängija on kastis ja seal kukub, siis peaks kohtunik penalti andma? Tõsi, penalt oleks olnud üsna karm otsus, aga reeglid on reeglid.
        Jah, aga kui sind käest tiritakse keskväljal ja jooksed kasti ning viskad pikali on pennal? Suht piiiiiri peal oli see olukord, mulle tundus, et hüppas pigem kasti, et meelitada pennalt, aga viga lõppes ikka kastist väljas. Vari reeglite järgi peab olema clear and obvious, et sekkuda.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          Jah, aga kui sind käest tiritakse keskväljal ja jooksed kasti ning viskad pikali on pennal? Suht piiiiiri peal oli see olukord, mulle tundus, et hüppas pigem kasti, et meelitada pennalt, aga viga lõppes ikka kastist väljas. Vari reeglite järgi peab olema clear and obvious, et sekkuda.
          Kui Salah haarab Ramosel keskväljal särgist ja Ramos jookseb terve see aeg Salahi käsi särgi küljes kastini välja, siis on see penalti, jah.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas zaz Vaata postitust
            Kaitsja võttis selge riski ja läks blokeerima lööki/tsenderdust siin. Seega:
            aga see ongi ju siis nii, et kui ta tahab palli takistada, siis ta peab hüppama. ja seega võtab selle riski, et hüppe ajal justkui loomulikus asendis olev käsi jääb pallile ette. ehk siis kaitsja on tänu hüppele ja seetõttu kehast eemale minevale käele suurem. ehk siis jällegi, miks peaks ründaja selle pärast disadvantage saama, et kaitsja selle riski võttis?

            KINDEL PENALTI.
            Leidsin mingi hädise video olukorrast:


            Meenub, et kui siin ManUtd-PSG mängu järel see teema tõstatus, postitasin lingi UEFA poolsetele selgitustele, miks üks või teine otsus just nõnda tehti. Toonase penaltiolukorra puhul rõhutati spetsiaalselt, et antud olukorras tähendas kaitsja poolt enese suuremaks tegemine seda, et selgelt värava poole suunatud pall muutis suunda. Ma ei ole küll mingi kohtunikuhärra ja ideoloogilistel kaalutlustel peaksin ka kisama, et Liverpoolile mängitakse kõik võidud kätte, aga seda otsust pigem mõistan.
            20 LEGEND

            Kommentaar


              Algselt postitas vtp Vaata postitust
              Leidsin mingi hädise video olukorrast:


              Meenub, et kui siin ManUtd-PSG mängu järel see teema tõstatus, postitasin lingi UEFA poolsetele selgitustele, miks üks või teine otsus just nõnda tehti. Toonase penaltiolukorra puhul rõhutati spetsiaalselt, et antud olukorras tähendas kaitsja poolt enese suuremaks tegemine seda, et selgelt värava poole suunatud pall muutis suunda. Ma ei ole küll mingi kohtunikuhärra ja ideoloogilistel kaalutlustel peaksin ka kisama, et Liverpoolile mängitakse kõik võidud kätte, aga seda otsust pigem mõistan.
              Videost näha kuidas tõstab käe (ilmselt reaktsioon?) pärast seda kui pall suunda muudab, minu jaoks selge penalti, eriti kuna porto mees oli tagant tulemas.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
                see on ju sama vend kes eelmine aasta Roma vastu väravas mängis.

                Kommentaar


                  Algselt postitas zaz Vaata postitust
                  Kaitsja võttis selge riski ja läks blokeerima lööki/tsenderdust siin. Seega:
                  aga see ongi ju siis nii, et kui ta tahab palli takistada, siis ta peab hüppama. ja seega võtab selle riski, et hüppe ajal justkui loomulikus asendis olev käsi jääb pallile ette. ehk siis kaitsja on tänu hüppele ja seetõttu kehast eemale minevale käele suurem. ehk siis jällegi, miks peaks ründaja selle pärast disadvantage saama, et kaitsja selle riski võttis?

                  KINDEL PENALTI.
                  kus siin see löök/tsenderdus oli?
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    Oleks mctominay asemel messi kukkund oleks 100% pennal varist tulnud.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Teisipäevase TAA olukorra juurde naastes, siis samal õhtul Soccerneti toimetuse vestlusse kirjutasin nii:

                      "Väidan, et TAA käepuude pole sihilik, sest ta läks palli mängima parema jalaga ja seda arvestades oli käeliigutus normaalne; et meeskonnakaaslane palli tema käe pihta lõi, polnud TAA süü; ta ei proovinud end suuremaks teha, käsi polnud tema tegevust (palli jalaga mängimine, mille VV puude võimatuks muutis) arvestades ebaloomulikus asendis; kokkuvõttes ei tulnud penaltit, sest käepuude polnud sihilik ega hooletu."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ott Järvela Vaata postitust
                        Teisipäevase TAA olukorra juurde naastes, siis samal õhtul Soccerneti toimetuse vestlusse kirjutasin nii:

                        "Väidan, et TAA käepuude pole sihilik, sest ta läks palli mängima parema jalaga ja seda arvestades oli käeliigutus normaalne; et meeskonnakaaslane palli tema käe pihta lõi, polnud TAA süü; ta ei proovinud end suuremaks teha, käsi polnud tema tegevust (palli jalaga mängimine, mille VV puude võimatuks muutis) arvestades ebaloomulikus asendis; kokkuvõttes ei tulnud penaltit, sest käepuude polnud sihilik ega hooletu."
                        Vaata see video ära ja siis räägime uuesti: https://www.youtube.com/watch?v=g1ntPotJzRE

                        Point on aga, et mängija, kes seal nii palli klaarides hüppesse läheb, võtab riski, et ta käsi jääb jääb pallile ette.
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          MMi ajal polnud vist ühtegi VARi olukorda millest aru ei saaks, seekord on iga mäng mõni kahtlane otsus ja peab mainima, et ebaõnnestunud on see pull.

                          Otil mingi tahtmine lihtsalt kohtuniku meele järgi olla,

                          Reeglite järgi oli käsi ebaloomulikus asendis.

                          Peale Allisoni puudet liigutas TAA kätt ehk tegi ennast suuremaks.

                          Kindel pennal.

                          Lisaks unitedi mängu kohta, et lingard sai täieliku fantoom kollase kaardi samal ajal kui busquets terve mäng punast küsis, aga ei saanud.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Positiivse poole pealt jällegi - VAR'iga kontrolliti üle Barca värav ja väga õige et seda tehti.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                              Kindel pennal.
                              Kohe kuidagi ei ole, siin on jälle see inimlik faktor, kas oli tahtlik ja vältimatu, tüüp suht lendas olukorda. Kohe kindlasti mitte kindel pennal!

                              Kommentaar


                                Keegi võiks mulle ära selgitada, et kuidas antud olukorras VAR viga ei näinud. Minu meelest suht 100% penaltikoht.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X