Lehekülg 15, kokku 20 EsimeneEsimene ... 5111213141516171819 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 281 kuni 300, kokku 394

Teema: VAR

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
    Wörd! Kõige peamine põhjus VARi kasutusele võtmisel oli väide, et see lahendab ära kaheldavad olukorrad, mida inimsilm varasemalt ei olnud suuteline mängus fikseerima. Reaalsus on see, et need küsimused on jäänud ja võib isegi väite, et neid on juurde tekkinud, sest kui varasemalt pädes argument, et "kui kohtunik ei näinud, siis ei näinud," siis nüüd on oht juba üleanalüüsimisele. Ühes podcastis oli samuti VAR aruteluks ning seal toodi välja, et kui VARi kasutatakse ainult riikide kõrgliigades, siis kuidas me lapsi jalkat mängima õpetama kui nad alguses mängivad keskkonnas kus VARi ei eksisteeri.
    Kes sul lastemängudes suluseise võtab?

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
    Wörd! Kõige peamine põhjus VARi kasutusele võtmisel oli väide, et see lahendab ära kaheldavad olukorrad, mida inimsilm varasemalt ei olnud suuteline mängus fikseerima. Reaalsus on see, et need küsimused on jäänud ja võib isegi väite, et neid on juurde tekkinud, sest kui varasemalt pädes argument, et "kui kohtunik ei näinud, siis ei näinud," siis nüüd on oht juba üleanalüüsimisele. Ühes podcastis oli samuti VAR aruteluks ning seal toodi välja, et kui VARi kasutatakse ainult riikide kõrgliigades, siis kuidas me lapsi jalkat mängima õpetama kui nad alguses mängivad keskkonnas kus VARi ei eksisteeri.
    Et muidu õpetaks lapsi simuleerima ja vastaseid hammustama, aga kuna VAR on, siis nüüd on segadus?

Algupärane

Pigem katseklaasijalgpallurite pseudeoprobleem. Meil siin niiehknaa käivad kõik tavalises koolis ning osaletakse ka aktiivses elus palju rohkem, et tajuda...
    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Premieri kohtunikud on väitnud, et seal hakatakse VAR-i teisiti kasutama. Võetakse ära ainult ilmselged kohtunike vead, muidu ei sekkuta ja eriti tundub olevat neile vastukarva kõikvõimalike kätt riivavate löökide või selliste löökide, kus normaalasendis käsi jääb pallile ette, pendlateks määramine, mida naiste MM-il tehti. Ootan huviga, kas suudetakse nii mõistlikult varrida.
    i asked the wind as it blew on by
    what we should do and it replied
    blow it all away
    all these burdens needn't stay

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Premieri kohtunikud on väitnud, et seal hakatakse VAR-i teisiti kasutama. Võetakse ära ainult ilmselged kohtunike vead, muidu ei sekkuta.
    Eem...kuidas see erineb teiste liigade VARi loogikast?

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Oluline on välja saata sõnum, et Premmil on maailma parim VAR.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

aet süvariik Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    Eem...kuidas see erineb teiste liigade VARi loogikast?
    Vast väidavad seda, et käiakse vähem teleka juures. Ehk iga kahtlast olukorda ei vaadata, vaid ainult kui kohtunik jälle premmis valele mehele punase kütab.
    Näiteks, lõppenud CLi hooajal manu-psg mängu otsustanud pennal. Ma arvan see on hea näide, kus VAR ei toimi ja millele siis maca kirjutatud jutus viidatakse. Keegi ei arvanud lives et siit midagi tulema peaks, aga siis kui telekat mitu korda vaadati, kuni see käis millisekunditel edasitagasi nagu matrixi raskemad aegluubid, veenis see kõiki kohtunikke ja pooli punditeid ümber mõtlema, et oli ikka ränk käsi.
    ★★★★★★

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
    Vast väidavad seda, et käiakse vähem teleka juures. Ehk iga kahtlast olukorda ei vaadata, vaid ainult kui kohtunik jälle premmis valele mehele punase kütab.
    Oot, ma ei saa aru. Videokohtunikud ei vaata olukordi või pigem videokohtunikud kutsuvad peakohtunikku vähem teleka juurde ja võtavad ise otsuseid vastu? Ehk siis kasutavad loogikat "kui platsikohtunik siin viga ei näinud, siis me ei hakka seda kahtluse alla panema". Mõtlesid seda teist pigem? Edu sellega. Umbes kolmandaks vooruks on üleval aplaava "nahui see VAR olemas on, kui nad olukordi ei vaata" ja läheb raudselt kiiresti lappesse see asi.

Üldiselt väga muretsema ei pea, sest mulle tundub, et liigades toimib VAR väga valutult ja telekavaatamisi peakohtuniku poolt on vähem. Probleemid tekivad pigem suurtes play-off mängudes, kus videokohtunikud löövad vedelaks ja kutsuvad igaksjuhuks pidevalt peakohtunikku teleka juurde, et suured bläkid nende hingele ei jääks.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Premieri kohtunikud on väitnud, et seal hakatakse VAR-i teisiti kasutama. Võetakse ära ainult ilmselged kohtunike vead
    Kuidas see seni siis läinud on?

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    Kuidas see seni siis läinud on?
    Ära nori. McN saab muidu indu, et kogu VAR on pask.

whytf Kasutaja Parlour avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2016

Algupärane

VAR on neeldib ainult pedodele.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Kihnlased on väga vihased, et mis mõttes VAR tühistas Sterlingu suluseisu värava. Parim argument, mis ma lugesin, oli umbes selline, et kui varem said kohe väravat tähistada, siis nüüd pead 3 minutit ootama. Loodetavasti kirjutatakse reeglitesse sisse, et VAR võib võtta suluseisu mis on "clear and obvious", veel parem oleks, kui suluseis langetatakse publikuhääletusel. Mobiiliäpiga saaks väga lihtsalt korraldada ju?

Positiivse poole pealt, MOTDi dinosaurik Alan Shearer kiitis VARi. Ma oleks peaaegu oma joogi ümber ajanud.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Veits ikka naljaks
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Kihnlased on väga vihased, et mis mõttes VAR tühistas Sterlingu suluseisu värava. Parim argument, mis ma lugesin, oli umbes selline, et kui varem said kohe väravat tähistada, siis nüüd pead 3 minutit ootama. Loodetavasti kirjutatakse reeglitesse sisse, et VAR võib võtta suluseisu mis on "clear and obvious", veel parem oleks, kui suluseis langetatakse publikuhääletusel. Mobiiliäpiga saaks väga lihtsalt korraldada ju?

Positiivse poole pealt, MOTDi dinosaurik Alan Shearer kiitis VARi. Ma oleks peaaegu oma joogi ümber ajanud.
    see on vari reeglites olemas algusest peale. sterlingu värava ära võtmine oli ikka järjekordne näide inglismaa liiga kohtunike tasemest.
    joo vett ja ära punasega üle tee mine!

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Ma üritasin nalja teha, aga ju siis ei õnnestunud. Clear and obvious käib vigade (foul) kohta, kus on vaja penalti määrata või kaart anda. Offside on binaarne, ründaja kas on sulus või ei ole. Sterling oli ja sai ülekohtuselt edu West Hami kaitsja ees, seetõttu värav tühistatigi.

Eesti koondislane Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    see on vari reeglites olemas algusest peale. sterlingu värava ära võtmine oli ikka järjekordne näide inglismaa liiga kohtunike tasemest.
    Kujutad ette olukorda, kui peale korduste vaatamist oleks värav lugema jäetud? Mille alusel?

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rudy Vaata postitust
    Kujutad ette olukorda, kui peale korduste vaatamist oleks värav lugema jäetud? Mille alusel?
    Niiii napilt oli ju!

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Clear and obvious käib vigade (foul) kohta, kus on vaja penalti määrata või kaart anda.
    Teemaks on vist see, et kaart saab/ei saa olla punane?

See on nüüd küll üks tore seisev pilt, kuid siiski tekib küsimus, et kas luu on vaja pilbasteks saada? Või Burnley mängijad on nii ehk naa kivipallurid ning neile peatusesse vastu minnes võib hilineda kaks talda ees?

Lasin korra tibulast pilgu üle ja seal nad jagasid veel ühte küsimärki.

Taaskord on seisval pildil oma võlu, kuid kas raamat sellist käitumist napilt penaltiks ei tembelda?

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Kelle tibulast Sa räägid? Mulle ei meenu sellist täklit praegu. Küll aga mingis mängus, jälle ma ei mäleta, kes mängisid, tabas üks mängija teist korkidega reide. Kohtunik küsis VARilt nõu ja soovitus oli: kollane, sest mängija ei näinud vastast tulemas, vaid jälgis silmadega palli. Kui ref oleks ise punase andnud, siis tõenäoliselt VAR ei oleks seda ümber lükanud.

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Jack Dorsey #var

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud