320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

VAR

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kribenski Vaata postitust
    Noo johaadii, kui kaugele neid olukordi vaadatakse juba? Ühel pool kohe ei määra, teisel pool tahad kohe ära anda, ei saa. Tuleb VAR. 4-5 min väärtusliku aega. Nojaa mis krdi viga see veel on??
    Eks ikka on parem teada aastakümneid, et löödi käega värav või anti penalti daivimise eest jne.

    Kommentaar


      Algselt postitas Kribenski Vaata postitust
      Noo johaadii, kui kaugele neid olukordi vaadatakse juba? Ühel pool kohe ei määra, teisel pool tahad kohe ära anda, ei saa. Tuleb VAR. 4-5 min väärtusliku aega. Nojaa mis krdi viga see veel on??
      ega pimedat aita VAR ka mitte

      Kommentaar


        Ja mitu minutit kestab VARi üle pahameel? Et korra oled vihane, rohkem ka?

        Kommentaar


          Ma arvasin, et vaatab kas KÄSI oli, et mida kuradit seal vaatab, sest hääl oli maha keeratud. Tahaks kordust näha. Aga kas seesama kohtunik saadeti MMilt koju, sest keeldus VARi kasutamast?
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
            Ma arvasin, et vaatab kas KÄSI oli, et mida kuradit seal vaatab, sest hääl oli maha keeratud. Tahaks kordust näha. Aga kas seesama kohtunik saadeti MMilt koju, sest keeldus VARi kasutamast?
            Ei, see oli McNamara.

            Kommentaar


              Kui kellegi jäi mulje, et ma Portugali või Šveitsi fänn, siis nii kindlasti ei ole. VARi üle ma pahameelt ei näita. Lihtsalt on asipõhimõttes, et kaua, kaugele vms vaadatakse. Minu kirjastiil oli ainuke, mis näitas, et ma pahane. Ei ma ei ole pahane.

              Kommentaar


                Algselt postitas Kribenski Vaata postitust
                Kui kellegi jäi mulje, et ma Portugali või Šveitsi fänn, siis nii kindlasti ei ole. VARi üle ma pahameelt ei näita. Lihtsalt on asipõhimõttes, et kaua, kaugele vms vaadatakse. Minu kirjastiil oli ainuke, mis näitas, et ma pahane. Ei ma ei ole pahane.
                Enne ei saa VARi kasutada kui mäng ei peatu. Pall välja ei läinud, esimene mänguseisak oli portugalile penalti - bad luck, aga ausus võidab.

                Aga mis peaaegu alati häirib on need lisaminutid, aga äkki placebo. Kas tõesti võttis VARi + mängukäik pärast viga vähem kui 3 minutit? Kõigest 5 lisa minutit. Mängu see ei muutnud, ehk savi, aga asi on põhimõttes.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  beIN sportsi pealt Brasiilia vs Qatar.

                  Otse loomulikult esimest korda elus näen jalgpallis VARi otsust nii, et olukorda ei näidata kordusest VARiga ega ka ilma selleta. Ja loomulikult on võitjaks olukorras Qatar, väike consipracy, teeks ühe joogi välja kes videot leiaks olukorrast.

                  Lives tundus, et ei ole pennal, sest käsi oli vist keha ees ilusti, aga no miks see VAR seda nii kaua siis üle tsekkima pidi ei saa aru..
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    beIN sportsi pealt Brasiilia vs Qatar.

                    Otse loomulikult esimest korda elus näen jalgpallis VARi otsust nii, et olukorda ei näidata kordusest VARiga ega ka ilma selleta. Ja loomulikult on võitjaks olukorras Qatar, väike consipracy, teeks ühe joogi välja kes videot leiaks olukorrast.

                    Lives tundus, et ei ole pennal, sest käsi oli vist keha ees ilusti, aga no miks see VAR seda nii kaua siis üle tsekkima pidi ei saa aru..
                    Ou, NBA finaal on samal ajal.

                    Kommentaar


                      Oleks sveitsi mängija punase kaardi saanud, kas siis ta oleks kutsutud dussi alt tagasi, kui selgus, et portugal pidi penalti saama?
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Sõltub, mille eest punase oleks saanud. Kui näiteks vastase löömise eest punase, siis mitte. Kui aga viimase lootuse vea eest, siis jah.

                        Kommentaar


                          Sul läks praegu sassi eks? Vastase löömise eest punane, viimase lootuse vea eest mitte, kuna tegelikult poleks tohtinud sellist võimalust tekkida kuna viga oli juba teises kastis tegelikult?
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                            Sul läks praegu sassi eks? Vastase löömise eest punane, viimase lootuse vea eest mitte, kuna tegelikult poleks tohtinud sellist võimalust tekkida kuna viga oli juba teises kastis tegelikult?
                            Ei läinud sassi. Vastase löömise eest on ebasportlik käitumine ja punane, mäng ei lähe arvesse. Viimase lootuse vea eest punane ei läheks arvesse kui mäng tõmmatakse tagasi.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Kui iga väravale eelnenud liigutust aegluubis üle vaadata, võetakse mängu jooksul rohkem väravaid ära kui kehtima jääb. Kartsingi, et sinna see tehnoloogia kasutamine välja viib. See on juba mingi teine mäng.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X