Lehekülg 2, kokku 20 EsimeneEsimene 12345612 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 383

Teema: VAR

Eesti koondislane Kasutaja RealFan avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Kas eika ei selgitanud siis puust ja punaseks juba ära? Ning - tegu on siiski ühe olukorraga, inimesed eksivad. Või näeb sm. Nahkpea siin mingisugust vandenõud? Kui kümnest ilmselgelt valest otsusest üheksa ära parandatakse, on ka juba päris hästi minu arust.

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Endiselt jaurame ühe olukorra üle? Mõistlik. Pohui need, mis on õigeks loetud. Mis see ideaalvariant on üldse? kõik otsused tuleb teha nii, et 6+ miljardit inimest rahul oleks ning nende meelest õige?
    Kaotame VAR ära, sest üks otsus läks nihu? Okei, anname endiselt daivime eest pendlaid, suluseisust löödud väravate eest punkte ning küünarnukkidega vehkimise eest kaarte ei anna (pole vist küll MM olnud, aga Serei A-s on minema saadetud selle eest). Ja siis jaurame netis, et kohtunik on munn ja ära ostetud ja pime. Minu meelest on ka teisi kohti, kus auru välja lasta.

Eesti koondislane Kasutaja Ibanez avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2006

Algupärane

Väga ei tahaks uskuda, et VAR lauda saavad mingid mehed, kes pole ise kohtunikud. Liiati ei usu, et nad naljaviluks otsuseid teeksid.

Tegelikult peaks VAR vaatama üle ka sukeldumised. Ja nende eest kaarte jagama. Hakkavad need eidekesed lõpuks meesteks ka ehk.

Reservmängija Kasutaja Nahkpea avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas RealFan Vaata postitust
    Kas eika ei selgitanud siis puust ja punaseks juba ära? Ning - tegu on siiski ühe olukorraga, inimesed eksivad. Või näeb sm. Nahkpea siin mingisugust vandenõud? Kui kümnest ilmselgelt valest otsusest üheksa ära parandatakse, on ka juba päris hästi minu arust.
    Kuidas saab eksida kolleegium, kes on määratud just selleks, et selliseid eksimusi ei tuleks? Me ei räägi siin ju ühest inimesest, me räägime neljast inimesest, kellel oli võimalus seda olukorda kogu tehnoloogiat kasutades hinnata. Ma oleks vait kui sukk kui VAR oleks reageerinud, kohtunik selle üle vaadanud ja penalti andmata jätnud. See on tema õigus ja võimupädevus.

Mul teeb meele mõruks see, et see olukord isegi üle vaatamisele ei läinud kui kogu maailm nägi seal ilmselget viga.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
    Kuidas saab eksida kolleegium, kes on määratud just selleks, et selliseid eksimusi ei tuleks? Me ei räägi siin ju ühest inimesest, me räägime neljast inimesest, kellel oli võimalus seda olukorda kogu tehnoloogiat kasutades hinnata. Ma oleks vait kui sukk kui VAR oleks reageerinud, kohtunik selle üle vaadanud ja penalti andmata jätnud. See on tema õigus ja võimupädevus.

Mul teeb meele mõruks see, et see olukord isegi üle vaatamisele ei läinud kui kogu maailm nägi seal ilmselget viga.
    Juhtub. Elu läheb edasi ... koos VARiga.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Juhtub. Elu läheb edasi ... koos VARiga.
    Elu läheb edasi ja kui sa mõtlesid siin VAR-iga mind kuidagi torgata, siis ebaõnnestunud katse. Ma olen iseenesest VAR-i pooldaja ja see süsteem, mis MM-il on, mulle meeldib. Nii palju olen ka mina VAR-i tantsutüdruk.

Minujaoks on VAR-il lihtsalt mädaplekk selle turniiri raames peal.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Nahkpea on täpselt see mees, kes pärast seda kui VAR on 10 aastat töötanud, ajab ikka igal turniiril "mäletate 2018. aastal seda Serbia juhtumit" juttu

Tehti sinu arvates üks viga, mis nüüd saab? Kes peaks kandma vastutust ja kes tuleks keskväljal hukata?
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Nahkpea on täpselt see mees, kes pärast seda kui VAR on 10 aastat töötanud, ajab ikka igal turniiril "mäletate 2018. aastal seda Serbia juhtumit" juttu

Tehti sinu arvates üks viga, mis nüüd saab? Kes peaks kandma vastutust ja kes tuleks keskväljal hukata?
    Meil on foorumi Nostradamus välja ilmunud, kes teab TÄPSELT, mida Nahkpea 10 aasta pärast teeb ja ütleb. Ei tahaks küll ebaviisakas olla, aga ausalt, mine persse.

Ja mis nüüd ikka saab, elu läheb edasi, aga vähemalt minujaoks peab VAR nüüd ennast kuidagi rehabiliteerima.

Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Iseenesest see küsimus, et kes peaks kandma vastutust, on ju isegi hea küsimus.

Varem kandis vastutust peakohtunik, kes mõnel varasemal turniiril saadeti räigelt vale otsuse tõttu turniirilt minema ja sellest mehest polnud enam rahvusvahelisel tasemel midagi kuulda, siis nüüd, kus tegelikult on peakohtunikult otseselt see vastutus võetud ja ta saab alati VAR-i signaali puudumisele viidata, siis tõesti, kes hakkab vastutama?

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Mis see rehabilitatsiooni määr su jaoks on? Kui need senimaani õigeks vilistatud asjad turniiril sinnamaani ei küündi?

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Las kõigepealt rehabiliteerivd need limukad (level Webb kohtunikud) kes enne VAR-i mänge perse keerasid pidevalt

Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Mis see rehabilitatsiooni määr su jaoks on? Kui need senimaani õigeks vilistatud asjad turniiril sinnamaani ei küündi?
    See MM on VAR-i poolelt minujaoks juba rikutud. Rehabilitatsiooni ootan järgnevatelt turniiridelt, kus VAR teeks seda, milleks ta üldse ellu kutsutud on. Iseenesest on ju tegu hea uuendusega ja võimalus saada olukordadele õiglasem hinnang, on kõigi huvides.

Edit: ma räntin ainult sellepärast, et Serbia ei saanud isegi seda võimalust hinnanguks. Ja ausõna, ma pole mingi Serbia groupie, pigem vastupidi ning selles mängus olin isegi Šveitsi poolt.

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Messi eksis penaltil. Minu jaoks on MM rikutud, sest ilmselgelt on kõik mängijad tondid.

Ei, aga tegelt. See minu Serbia-Šveits olukorra selgitus oli nii full-retard, et see ei saanud kindlasti keiss olla?

Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    Ei, aga tegelt. See minu Serbia-Šveits olukorra selgitus oli nii full-retard, et see ei saanud kindlasti keiss olla?
    Ei olnud päris full retard, teoorias ju isegi nagu võimalik. Aga sellisel juhul, kuidas seda said näha vaid kohtunik ja VAR kui kõik teised, kes seda videot tõenäoliselt on kümneid kordi edasi-tagasi kerinud, kukalt kratsivad?

Tavaliselt jagunevad iga antud ja andmata penalti juures inimesed kahte leeri. Ühed, kes ütlevad, et jah, kohtunik tegi õigesti ja teised, kes otsust kiruvad. Seekord pole ma mitte kuskil näinud kedagi, kes isegi oleks püüdnud seda kohtuniku ja VAR-i tegevusetust kaitsta, sest seal ei tundu midagi olema, mida kaitsta üldse saaks.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Sa saad enamuse määratud penaltidest kirjutada lahti nii, et oli ja polnud pennu. Griezmannil polnud lootust pallini jõuda ja juba hakkas kukkuma, kui vastane ta jalga tabas (kalastas). Salahi viga algas väljaspool kasti. Soarese käsi oli juhuslik (ega omanud mõju).

Muidugi raudselt on reegleid timmitud, millest mul pole õrna aimugi.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

If Mitrovic had his elbow in Schar's face it was surely only a bi-product of being man-handled by two opponents. This should have been reviewed and a penalty awarded.

Viimase linki puhul tooks selle konkreetse intsidendi, mille üle ma siin vahutan, review välja. Üllatus on minujaoks, et mõne mängu puhul on hinnang VAR-ile isegi madalam.

Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

VARi ülesanne pole tagada see, et kohtunik saaks kaheldavad olukorrad üle vaadata vaid hetkel on VARile seatud ülesanne 100% eksimuste puhul kohtunikule teada andmine, et ta eksis. Seal on suur vahe.
    Selle valguses paluks nüüd selgitust, et kas Mehhiko - Rootsi mängus, kus ma ei taha arutleda selle üle, et kas pall ikkagi tabas mehhiklase kätt või mitte, aga kas VAR andis nüüd teada kohtunikule, et ta on 100% eksinud penaltit mitte määrates ja kui kohtunik selle oma silmaga üle vaadates jäi oma otsusele truuks, siis näitas sisuliselt VAR-ile keskmist sõrme?

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

mulle VAR meeldib, aga ma ootaks teistsugust lahendust. VAR ju peaks lahendama küsitavad olukorrad, mida peakohtunik ei pruugi näha või eksib ja siis saaks kasutada videokohtunikku, eesmärgiga et vile oleks vigadeta ja õiglane. kõik on ju hea, aga peakohtuniku eksimust see ikkagi ära ei lahenda, olgugi et sul on 4 meest videoruumis ja tõenäosus et 4 meest seal videoekraani taga eksivad on ikka suht 0,1%. Minu meelest võiks väljakukohtunik võtta jooksvalt otsuseid vastu, samas VAR-il võiks rohkem otsustusõigust olla. Seda peakohtuniku poolset video ülevaatamist ei oleks ju vaja. Ma ei leia et see oleks probleem, et keegi kusagil ruumis on otsuse vastu võtnud. Mis vahet sel on kes otsuse vastu võtab kui see reeglitepärane on
    Catalunya is not Spain!

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
    Selle valguses paluks nüüd selgitust, et kas Mehhiko - Rootsi mängus, kus ma ei taha arutleda selle üle, et kas pall ikkagi tabas mehhiklase kätt või mitte, aga kas VAR andis nüüd teada kohtunikule, et ta on 100% eksinud penaltit mitte määrates ja kui kohtunik selle oma silmaga üle vaadates jäi oma otsusele truuks, siis näitas sisuliselt VAR-ile keskmist sõrme?
    Oeh. Var ju ei ütle, et kindel pennal või midagi, vaid annab soovituse igaks juhuks üle vaadata.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud