Lehekülg 20, kokku 21 EsimeneEsimene ... 10161718192021 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 381 kuni 400, kokku 409

Teema: VAR

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Nüüd minge küll selle Variga munni. Ausalt.
    Tsitaat Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
    Onu Perez tõmbas kellegile traati. Naljanumber.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

mis siis nüüd juhtus, et seda suluks ei loetud või mis ei meeldi?
    "Arusaamatult riskantne käik Spali poolt. Jagada profileping 18-aastasele, kes ei ole Eesti u21 koondises ennast tõestanud. Mis kohaga see klubi üldse mõtleb?"

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

"kaitse oli ju ainult millimeetreid valel pool. tra see VAR pilli lõhki ajab, eriti arvestades et see mõõtmine on ebatäpne"

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    "kaitse oli ju ainult millimeetreid valel pool. tra see VAR pilli lõhki ajab, eriti arvestades et see mõõtmine on ebatäpne"
    Siin ei ole sulgu. Ja kui sulgu ei suuda leida, siis ei tohikski sulgu vilistada. Siin seda ei tehtud, õige ja aus otsus.

Oleks selle pildi järgi suluseis vilistatud ajaks tõesti närvi.

Minu ving on puhalt see olnud, et kui kohtunik ei saa aru kas nüüd on sulg või ei ole hakkab oma suva järgi seda määrama, aga siin tõesti päris palju sellist vingumist olnud, et 2cm sulgu ei ole sulg! No jesus fucking christ on küll.
    "Arusaamatult riskantne käik Spali poolt. Jagada profileping 18-aastasele, kes ei ole Eesti u21 koondises ennast tõestanud. Mis kohaga see klubi üldse mõtleb?"

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Siin ei ole sulgu. Ja kui sulgu ei suuda leida, siis ei tohikski sulgu vilistada. Siin seda ei tehtud, õige ja aus otsus.

Oleks selle pildi järgi suluseis vilistatud ajaks tõesti närvi.

Minu ving on puhalt see olnud, et kui kohtunik ei saa aru kas nüüd on sulg või ei ole hakkab oma suva järgi seda määrama, aga siin tõesti päris palju sellist vingumist olnud, et 2cm sulgu ei ole sulg! No jesus fucking christ on küll.
    Palun tõestust väitele, et videokohtunik 'ei saanud aru, et sulgu pole'.
    Minu arust on see küll lihtsalt luul sinu peas.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Palun tõestust väitele, et videokohtunik 'ei saanud aru, et sulgu pole'.
    Minu arust on see küll lihtsalt luul sinu peas.
    Kui videokohtunik paneb suluseisu jooni 5 minutit, siis on ilmselge, et midagi on mäda. Tehnoloogia neid ei aita, oma käega tõstetakse suluseisu jooned ja kui kohtunik paneks need 2 pikslit ründajal vasemale ja kaitsjal paremale oleks otsus hoopis teistpidi. Keri paar lehte tagasi ja võta need mängud lahti näed lives mida vaatajale näidatakse kuidas neid jooni tõmmatakse.

Edit: need leheküljed on inglise kohtunike teema all, sest see on ainuke liiga kus seda viga tehakse. Mingil maagilisel põhjusel muudes liigades nii ei juhtu.

BTW Eilne spursi penalti oli huvitav koht VARi jaoks, küll nägin sitasti kordust, aga selle ühekordsel nägemisel jättis küll kukalt kratsima kuidas see penalt jõusse jäi. Aga ilmselt eksisin, sest ei ole täis kordust viitsinud otsida.

Algupärane

Pole ka kusagilt märganud, et see pilt mis telekast tuleb on sama mida kohtunik vaatab ja uurib. Seega suht random hülgemöla ja oletused endiselt.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Pole ka kusagilt märganud, et see pilt mis telekast tuleb on sama mida kohtunik vaatab ja uurib. Seega suht random hülgemöla ja oletused endiselt.
    Sorry, aga kui kaamera näitab VARi ruumi sisemust, siis ma usun, et seal ei tehta mingeid photoshopi imetrikke laivis, et see mis meile paistab VARI ruumi ekraanist pole tegelt see mis seal päriselt on.

Hülgemöla on pigem sinu jutt, et "ma ei usu" "nii ei ole" jne. Fakt on see, et ainukene liiga kus VAR ei tee mitte midagi on premier league. Fakt on see, et kahtlased suluseisu otsused on ainult premieris. Teiste liigade peale kokku ei tule sellist pläusti isegi aasta peale kui prem seda tegi esimese nelja nädalaga.

Et su hülgemöla juttu natukene harida, siis võta näiteks hispaania var: https://www.youtube.com/watch?v=mte7hYkAmDc Minul isiklikult pole mitte midagi selliste millimeetriliste suluseisude vastu. Kindel töötamisviis, suluseisu leidmiseks kulub 10-20sekundit mitte 5 minutit mõõtmist.

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Linnupoja, kuidas siis see VARi otsus meeldis? Las ma pakun, seekord on kõik õige, sest otsus tehti ManU kasuks?

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Linnupoja, kuidas siis see VARi otsus meeldis? Las ma pakun, seekord on kõik õige, sest otsus tehti ManU kasuks?
    Olidki õiged otsused muidu.

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Olidki õiged otsused muidu.
    Mane käsi oli muidugi õige otsus, aga Origile sõideti ju konkreetselt kossi. Kui see ei ole viga, siis mis on?

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Mane käsi oli muidugi õige otsus, aga Origile sõideti ju konkreetselt kossi. Kui see ei ole viga, siis mis on?
    See oli selline 50-60 otsus. Aga seda ei saa ka VAR otseselt ümber määrata.

Anfield God Kasutaja Wingback avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Origile sõideti ju konkreetselt kossi. Kui see ei ole viga, siis mis on?
    Exactly. Mitmel kohtunikul ManU trussikud jalas on seal ruumis...
    Champs!

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    See oli selline 50-60 otsus. Aga seda ei saa ka VAR otseselt ümber määrata.
    Täpselt nagu üks teine värav siin kunagi ühes liigamängus kunagi nii nagu löödi või midagi sellist tehti. Niu-niu?
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Ma vingusin täpselt samamoodi kui Mane kasuks penalti anti, sest ütlesin, et puude oli, aga viga mitte. Täpselt sama olukord oli Origiga - minu arvamus.

"kossi sõideti" vs tegelikult puutus õrnalt kaitset - räägiks siis nii nagu asjad olid saaksin aru kui pole otsusega rahul, aga Origi oli juba pikali viskumas, tundis minimaalset puudet ja siis lasi kõik vabaks.

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Põnev oleks näha ilma VARita liigatabelit, s.t. sellist, kus on kohtuniku otsus jõusse jäetud. On keegi oma netirännakutel kohanud?
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Põnev oleks näha ilma VARita liigatabelit, s.t. sellist, kus on kohtuniku otsus jõusse jäetud. On keegi oma netirännakutel kohanud?
    Minu jaoks see pole põnev, sest kui liverpool vs ükskõik mis sats on 0:0, siis löövad ikka lõpus ära. Aga kui VARiga on saadud vahepeal 1:0, ega nad seda teist igakord ei löö, ehk ei näitaks väga midagi... Mingi vingem ja kavalam VARita liigatabel võiks olla.

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Siin midagi on. Kuna Liverpool on esimene, siis hetkel väga ei süvenenud ka.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud