320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

VAR

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zaz Vaata postitust
    Üle või mööda lendav pall lendab vastu selg ees hüppava mängija kätt, mis ei ole üleliia laiali. Ma saan aru, et see määrati penaltiks, aga mulle ei meeldi see asi iseenesest.
    Kas mitte uute reeglite järgi ei määrataks sellisel juhul vabalööki löögi sooritamise asukohast? See annab päris hea hinnangu sellele, kui penalti selline asi ikka on.
    Let's agree to disagree. PSG vaadaku endale lihtsalt ise otsa, nagu oleks Barca mängust vähe kogemusi alles.

    Kommentaar


      PSG ei koti, mängus olin ikka ManU poolt. Aga see ei tähenda, et sellised pendlad kohe ok võiks olla ju .
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Algselt postitas zaz Vaata postitust
        Üle või mööda lendav pall lendab vastu selg ees hüppava mängija kätt, mis ei ole üleliia laiali. Ma saan aru, et see määrati penaltiks, aga mulle ei meeldi see asi iseenesest.
        Kas mitte uute reeglite järgi ei määrataks sellisel juhul vabalööki löögi sooritamise asukohast? See annab päris hea hinnangu sellele, kui penalti selline asi ikka on.
        Kindel penalti. Soovitan seda ülemist videot vaadata, seletab väga mõistlikult lahti miks see seda on. Mängija võttis riski ja lahmis selg ette käed laiali, tal ei olnud mingit põhjust kätt seal hoida. Olin varem ka 50/50 selle otsusega, aga pärast paari õppevideot olen ise küll täiesti kindel, et selge penalti ja väga õige otsus.

        https://www.bbc.com/sport/football/47429316 uus reegel

        ""We've changed it to say the body has a certain silhouette," said Elleray. "If the arms are extended beyond that silhouette then the body is being made unnaturally bigger, with the purpose of it being a bigger barrier to the opponent or the ball." - Ühesõnaga polnud vaja kaitsjal õhus ennast suuremaks teha käte abil.

        Mu lemmik reeglimuudatus!! - In other changes approved by Ifab, substitutes will have to leave the pitch at the nearest goalline or touchline instead of walking to their technical area in a bid to stop time wasting.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Linnupoja, oma järgmise foorumipausi ajal mine ole natukene aega palliväljakul ja proovi jalgpalli mängida. Tuled tagasi, siis räägime uuesti, et mida on kaitsjal vaja teha ja mida mitte. Okei?
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            Algselt postitas zaz Vaata postitust
            Linnupoja, oma järgmise foorumipausi ajal mine ole natukene aega palliväljakul ja proovi jalgpalli mängida. Tuled tagasi, siis räägime uuesti, et mida on kaitsjal vaja teha ja mida mitte. Okei?
            No selge, kõik (enamus kui mitte kõik) tippkohtunikud nõustuvad selle otsusega. Räägivad igal pool sama juttu, aga sina oled targem. Selge.

            Miks on eestlastel selline rumal komme enda arvamusse ära armuda. Korra ühe arvamuse oled pähe võtnud, siis seda ei muudeta ükskõik mis sulle ette laotakse.

            fyi olen jalgpalli mänginud piisavalt enda elus
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
              fyi olen jalgpalli mänginud piisavalt enda elus
              Oled mänginud ja siis tuled välja sellise lausega:
              Mängija võttis riski ja lahmis selg ette käed laiali, tal ei olnud mingit põhjust kätt seal hoida.

              Tõesti, jah?
              Nagu ütlesin ka eelpool, saan aru miks see on penalti, aga mulle ei meeldi selline otsus.


              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                zaz räägib sellest, et kui sa taeva poole hüppesse lähed, siis ongi (sõltuvalt pöördest) parem käsi kehast eemal - võtad, lisad hoogu. A la nagu kaug- või kõrgushüppes.

                Mina mängijana oleksin taolise asja eest saadud penaltis küll pettunud.

                Samas korduseid vaadates võib jääda mulje, et kaitsja ajas tiba liiga palju käsi kehast eemale ning sellepärast ka penalti määrati. Samas. Reaalajas mängusituatsioon kordustega hästi kokku ei sobi, kuna iga kordus võimendab olukorda.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  zaz räägib sellest, et kui sa taeva poole hüppesse lähed, siis ongi (sõltuvalt pöördest) parem käsi kehast eemal - võtad, lisad hoogu. A la nagu kaug- või kõrgushüppes.
                  aga see ongi ju siis nii, et kui ta tahab palli takistada, siis ta peab hüppama. ja seega võtab selle riski, et hüppe ajal justkui loomulikus asendis olev käsi jääb pallile ette. ehk siis kaitsja on tänu hüppele ja seetõttu kehast eemale minevale käele suurem. Kui sul ei ole maas seistes sellele õigustust, siis miks sul hüppes on? ehk siis jällegi, miks peaks ründaja selle pärast disadvantage saama, et kaitsja selle riski võttis?

                  kui see barca pede oleks MM-l hüpanud värava joonel ülesse nii, et käsi oleks hüppe osas loomulikus (mitte ebaloomulikus nagu tal oli) asendis, siis ei oleks pidanud penaltit andma?

                  Kommentaar


                    Sa jõuad varsti enda arutlusega sinnani, et platsile astumine on juba riski võtmine ning iga pall, mis läheb kastis vastu kätt on penalti... nii ta ju mõneti ka on, eks.

                    Reeglite tõlgendamine on üks paras ports loomingulisust segatud mõistlikusega. Suarez on ju käega löönud ka täiesti legaalse värava. Väravajoon on kummalise mõjuga.

                    Ma saan aru, millepärat penalti määrati, kuid pigem ei tahaks sellist tulemust näha (ei pea nüüd Manu edasipääsu silmas ).
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Ütleme nii, et kui penaltit poleks selle eest antud, oleks ManU mängijad, treenerid ja fännid olnud märksa kurjemad kui PSG omad hetkel.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Just täpselt! Daz Booob võttis hästi kokku asja, kuhu ma tahtsin jõuda.

                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        zaz räägib sellest, et kui sa taeva poole hüppesse lähed, siis ongi (sõltuvalt pöördest) parem käsi kehast eemal - võtad, lisad hoogu. A la nagu kaug- või kõrgushüppes.

                        Mina mängijana oleksin taolise asja eest saadud penaltis küll pettunud.
                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Sa jõuad varsti enda arutlusega sinnani, et platsile astumine on juba riski võtmine ning iga pall, mis läheb kastis vastu kätt on penalti... nii ta ju mõneti ka on, eks.


                        Ma saan aru, millepärat penalti määrati, kuid pigem ei tahaks sellist tulemust näha (ei pea nüüd Manu edasipääsu silmas ).

                        Ma vaatasin küll seda videot ja väga tore oli ja õpetlik. Aga eks põhjendused leiab alati. Hea kohtunik võiks siiski inimlik olla ning mängijaid ka kuulata ja neile suuta ära põhjendada asjad.
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          See VAR viimasel ajal tõestab miks hollywuudi märulid nii inimestele peale lähevad. See krdi aegluubis asjade vaatamine toimetab su ajuga. Vähesed oleks manule esimese kiikamise peale pennalt andnud. Ma arvan et ka üsna vähesed peale ühte korda korduse vaatamist. Aga mida rohkem ja mida aeglasemalt sa seda vaatad, seda hullemaks see läheb, kohtunik või mitte. Neid situatsioone passiti miljonite kaupa koos kohtunikega mõni kena minutitäis kuni lõpuks tundus, et kurat päris ränk käsi tõesti (minulgi käis emotsioon umbes nii et 'never ei olnud, v oota oli küll, tra misasja ei olnud ju'). Järjekordne argument, et see VARi asi toodi lettidele liiga vara - mängu sujuvuse segamisest rääkimata.
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            Foorumi staarkohtunikud Tofoa ja Stok?
                            Algselt postitas Stok
                            Staarkohtunikud ei vaata Manu mänge. Anna link.
                            +1

                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            Selle pinnalt mida mina siin näen, olen videokohtunikega nõus ja annaksin samuti penalti. Käsi on laiali - löök läheb värava suunas - pole suurt midagi, mille üle vaielda.

                            Minus tekitas hoopis rohkem hämmingut Porto - Roma kohtumine, kus lisaajal Portole penalti anti ja Romale see andmata jäeti. Ühel juhul haarab kaitsja ründaja särgist hetkeks ja laseb selle koheselt lahti, ründaja näeb, et pallini ei jõua ja laseb jalad lõdvaks - PENALTI! Isiklikult selliste asjadest mina penalteid anda ei tahaks ja siinkohal tuleks see ka reeglitesse sisse viia, sest reeglite järgi käitus VAR õigesti.

                            Teine olukord - Porto kaitsja lõikab Roma ründajal jalad läbi ning Roma ründaja kukub kastis otsajoone juures suunaga nurgalipu poole. VAR vaatab olukorra üle ja ütleb peakohtunikule, et pole penaltit, ära isegi tule seda situatsiooni vaatama. Teisalt arvan, et antud olukorras olnuks penalti andmine oluliselt ausam - kui seljatagant jalad risti lüüa, siis katsu sa seal püsti jääda - isegi, kui otsest ohtu väravale poleks olnud, siis penalti tulnuks seal olukorras siiski anda.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              UEFA selgitused kõigi VAR-sekkumiste kohta:
                              Following this week’s UEFA Champions League matches, UEFA wishes to provide additional information and elements that were taken into consideration by the VAR and referees in reaching various decisions.
                              20 LEGEND

                              Kommentaar


                                Samas Shicki olukorra põhjendus pole eriti veenev:
                                A VAR check was conducted, and the various images were studied carefully by the VAR, who did not find any clear evidence.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X