320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2018 veerandfinaalid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    põhimõtteliselt tõsi... rassistid ütleksid et iga riik peaks olema esindatud seal ikka oma põliselanikega kuid sellisel juhul vist inglismaa oleks piirdunud qualif mangudega.

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas raudidas Vaata postitust
      põhimõtteliselt tõsi... rassistid ütleksid et iga riik peaks olema esindatud seal ikka oma põliselanikega kuid sellisel juhul vist inglismaa oleks piirdunud qualif mangudega.
      A selles on üldse asi?
      Loodetavasti saab järgmisel MM-il tulist heitlust näha aborigeenid vs indiaanlased esituses.
      Algselt postitas Stok
      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

      Kommentaar


        #18
        Mina ei viitsi mängida.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          #19
          no siis oleks aafrika mitme võistkonnaga veerandfinaalis
          The One and Only

          Kommentaar


            #20
            Uruguay - Prantsusmaa

            Argentina ei ole küll eriline mõõdupuu sel aastal, aga prantslased olid kohati peatamatud nende vastu ja peaksid olema liiga kõvaks pähkliks ka Uruguayle. Oscar Tabarezi meeskond on alates uue aasta algusest pannud kokku kena seeria seitsme võidu ja kuue nullimänguga, aga Cavani mängib enamvähem ühe jala peal ning Les Bleusil on kärtsu ja mürtsu ees liiga palju.

            Brasiilia - Belgia

            Lõbus fakt - brassid lasid viimati lahtisest mängust endale värava lüüa mullu septembris, kui Falcao sellega valikmängus hakkama sai. See Tite meeskond on ikka täiesti teistsugune kui oleme viimase 15 aasta jooksul harjunud nägema ning seda üdini heas mõttes. Belgia tulnud lõbusat vutti pakkuma, aga kaitsekohustused sageli täiesti ära ununenud ja nüüd on põhimõtteliselt vaja teha taga 100%-line mäng. Ei näe seda tulemas.

            Venemaa - Horvaatia

            Venemaalt suurepärane saavutus jõuda viimase kaheksa sekka, aga siin võivad jalad, eriti vanematel meestel nagu Ignaševitšil, endiselt olla pehmed. Horvaatia tegi ka eelmises ringis lisaaja, aga seal nähti vaeva ilmselgelt vähem. Ei ole eriti kõrgelt horvaate hinnanud, aga seni asjad muljetavaldavalt kulgenud ja kui nüüd ei satu olema eriti halb päev, siis võiks üle 20 aasta üks esineliku koht jälle tulla.

            Rootsi - Inglismaa

            Rootsi lõpuks võidab muidugi karika ära mõnest tagumiku põrkest, aga pakuks ikkagi Inglismaad edasipääsejaks. Arvestades Rootsi nüridust rünnakul, siis võiks siin olla aeg ka esimeseks puhtaks paberiks. It's coming home jne.

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas Stok
              Inglise põlastajatele hea uudis: Hendo ütles Liverpooli kodukale, et ta lööks ka järgmine kord penaltit, kui boss lubab.
              concussion?
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                concussion?
                Et tu, Brute?
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Minu meelest ei tohiks üldse kollaseid kaarte ära kustutada. Laias laastus saadakse neid ju asja eest, ei? Midagi nad võiksid ikkagi tähendada. Praegu on see olukord, et poolfinaalis on see kollane megamõttetu. See ongi pikk turniir ja selleks sa võtadki kaasa 23 meest, et igaüks oleks valmis vajadusel asendama.
                  Reegel tehti ju selgelt selletõttu, et finaalis näeks mõlema meeskonna parimaid poegasid. Tõesti pole sinu arvates natukenegi nõme kui saad esimeses alagrupi mängus eriti pehme kollase ja samamoodi poolfinaalis - nii et finaal jääks vahele.


                  Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                  taitsa perses kuidas downisyndroomisaare rahva koondist ikka promotakse eesti meedias. edenevad poolenisti ebaõiglusega veerandfinaali ning kogu eesti meedia on hullumas.
                  Järjekordne näide kuidas inimesed on inglismaa edasipääsust nii õhku täis läinud ja juba lubavad ette, et võidavad ka! its coming home# metoo#
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    Reegel tehti ju selgelt selletõttu, et finaalis näeks mõlema meeskonna parimaid poegasid. Tõesti pole sinu arvates natukenegi nõme kui saad esimeses alagrupi mängus eriti pehme kollase ja samamoodi poolfinaalis - nii et finaal jääks vahele.
                    Minu meelest mitte. Ja minu meelest ei pea ka finaalis parim rivistus olema. See on pikk turniir ja finaal on üks 7-st mängust.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Minu meelest mitte. Ja minu meelest ei pea ka finaalis parim rivistus olema. See on pikk turniir ja finaal on üks 7-st mängust.
                      Aga kuidas takistada meelega saadud kollaseid siis? Kuigi see vist palju ei muuda kui järele mõelda, aga veits ikka.

                      Isiklikult mulle meeldib see reegel, pehmed 2 kollast on veits nõme, võiks teine süsteem olla.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        Aga kuidas takistada meelega saadud kollaseid siis?
                        Et ma jätan veerandfinaali vahele mõttega mängida finaalis? Risky business.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          metoo#
                          Milline juut või neeger sind küll magamis olekus ära kasutas?
                          Messi...The never ending legend!

                          Kommentaar


                            #28
                            Cavani pingil.. Uruguayl läheb raskeks, loodetavasti kaitse peab.

                            Kommentaar


                              #29
                              Muslera on Kariuse salajane austaja v?

                              Kommentaar


                                #30
                                Vägev jõudemonstratsioon prantslastelt. Suarez jäeti ikka kohe täiesti kuivale.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X