320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2018 finaal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Kasutu fakt : viimase nelja MM finaali kaotaja väravavaht on AS Monacost ( Barthez,Stekelenburg,Romero,Subasič ) .

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
      Pigem peaks VAR ära unustama ja oleks eksinud kohtunik nii karistuslöögiga kui ka penaltiga (et ei anna seda) ja inimlik eksimused oleks võrdselt 1-1. Nüüd on olukord, kus kohtunik eksis ühe kasuks ja siis teise kasuks eksimise korral tuli VAR appi. On see siis tõesti jalgpallile hea?
      Hea jalgpall = sitt kohtunik?

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
        Kasutu fakt : viimase nelja MM finaali kaotaja väravavaht on AS Monacost ( Barthez,Stekelenburg,Romero,Subasič ) .
        Võib-olla tulevikku arvestades kasulik fakt, nüüd vaadatakse natuke hoolikamalt, keda finaalis postide vahele panna. :P
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
          Kasutu fakt : viimase nelja MM finaali kaotaja väravavaht on AS Monacost ( Barthez,Stekelenburg,Romero,Subasič ) .
          Parandaks, et on karjääri jooksul mänginud Monaco eest, sest 2006 Barthez - Marseille, 2010 Stekelenburg - Ajax
          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Jaapan.
            FIFA Fair Play Trophy: Spain

            Ramos kapten ja hispaaniale antakse selline tiitel

            Kommentaar


              #96
              0 - Bayern Munich players have scored a total of 0 goals during this World Cup

              Äpud.

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas FTorres Vaata postitust
                0 - Bayern Munich players have scored a total of 0 goals during this World Cup

                Äpud.
                No ega neid väga palju polnudki MMil va Saksamaa. Lewa, Tolisso, Thiago (???).

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas FTorres Vaata postitust
                  0 - Bayern Munich players have scored a total of 0 goals during this World Cup

                  Äpud.
                  Aa siis selle statistika alusel saab klubi ka mingit krediiti? Polnudki ennem kursis. Mis auhind see oli, mille Bayern 2014 võitis sellis juhul?
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas Ev0luti0n Vaata postitust
                    Hea jalgpall = sitt kohtunik?
                    Ei, said valesti aru

                    Kommentaar


                      Kui 4 miljonit horvaati näeb jõudmas oma koondist MM finaali, siis võib miljon eestlast kahtlemata unistada vähemalt sellele suurele lavale jõudmisest. Juba eelmine suurturniir oli väikerahvastele inspireeriv, lõppenu andis aga lootustele veelgi alust juurde.
                      Tõsi, tööd on vaja veel kõvasti teha.
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                        Ma pole veel jätkuvalt väga head pilti Pogba paiknemisest esimese värava olukorras näinud aga vähemalt otseülekande korduse põhjal peaks minu arusaamist mööda seal ju suluseis olema.
                        Horvaadi jalg kattis sulu ära

                        Kommentaar


                          Glory glory Man United.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Horvaadi jalg kattis sulu ära
                            Minu arust toetavad antud kaadrid minu väidet (eriti kui vaadata, kuidas on see kollane joon tõmmatud). Kohtunikke seina äärde pole vaja saata, varasem turniir on ju üldiselt väga hästi läinud. Selline avavärav prantslastele (Divemann ka) on kergelt "meh" (antud juhul olin selgelt horvaatide poolt, võib-olla tuleneb mu jaur osaliselt sellest).

                            Kommentaar


                              Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                              Minu arust toetavad antud kaadrid minu väidet (eriti kui vaadata, kuidas on see kollane joon tõmmatud). .
                              kuidas see joon seal valesti tõmmatud on? Vida jalg on sirutatud nii, et katab ära. (arvasin ise ka mängu ajal, et sulg)
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Ok, minu paha, tundus nagu see oleks Pogba jalg, kuigi jah, seda oleksin vist võinud märgata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X