320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2018 poolfinaalid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ~~Arrivederci
    its one on one
    ~~
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Üldiselt kuradi kahju, esimest korda üle maeiteakuipikaaja üks sümpaatne inglise sats ning läks nii. Oli see Sterling mis see oli, siis tema äravõtmisega kadus igasugune teravus ründes. Oh well, edu horvaatiale finaalis!

      Kommentaar


        Seda on ikka ilus vaadata, kuidas usk energiat annab.

        Kirikukellad ka juba Horvaatias töös.

        Eks ole näha, kas toore jõu vastu ka saavad.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Ei tea kes see teine kommentaator oli, aga see (aga äkki jop...b) oli päris hea mängu viimastel minutitel lootes inglaste viigistamistele. Mees jõudis enne poolt sõna ise arusaada, et oleks peaaegu Ozerovi teinud
          Messi...The never ending legend!

          Kommentaar


            Ütleks, et Inglismaa poolt taktikaliselt väga hästi mängitud - nüüd on lootust, et kuna MM-i ei võidetud, saadakse Kataris 2022 oma alagrupist edasi ning ühtlasi saavad nüüd Inglismaa U21 poisid Belgia U21 poiste vastu 3. koha mängus minna revanši võtma alagrupis saadud kaotuse eest! Tactical masterclass!

            Kommentaar


              Mõlemad mängud läksid prognoositult.

              Belgia ja Prantsusmaa mängus võitiski see, kes lõi esimese värava. Võrdsete mäng aga Belgia õnnekarikas oli eelnevates mängudes Jaapani ja Brasiilia vastu ära raisatud.

              Horvaatia tegi väga hea II pa, keskvälja domineeriti ikka täielikult ning vanameister lõi oma võimaluse ära ning neile teenitud võit. Inglastel on puudu tasemel mängujuht, oleks vaja leida uus noor Gascoigne, siis nad oleks täitsa konkurentsis.
              Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

              http://www.jkpiraaja.ee/

              Kommentaar


                Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                Tundub ,et meie telereporterid on ikka parajad klounid eriti see Tiisleri nolk . Ei imesta kui inglise särgis kodus teleka ees istuks.
                Ei imesta kui see Cakiri nolk finaali ajal Horvaatia särgis kodus teleka ees istub. Selge kõrge jalaga mäng oli Horvaatia esimese värava puhul. Aute ka tänane kohtunikebrigaad ei näinud. Vahepeal lubati jõulisemat mängu, siis võeti iga puude ära. Eriti kui inglased standardites kedagi puutusid.

                Mäng oli võrdne. Aus oleks olnud penaltid. Horvaatia mänguliselt küll üle ei olnud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas richardkoppel154 Vaata postitust
                  Ei imesta kui see Cakiri nolk finaali ajal Horvaatia särgis kodus teleka ees istub. Selge kõrge jalaga mäng oli Horvaatia esimese värava puhul. Aute ka tänane kohtunikebrigaad ei näinud. Vahepeal lubati jõulisemat mängu, siis võeti iga puude ära. Eriti kui inglased standardites kedagi puutusid.

                  Mäng oli võrdne. Aus oleks olnud penaltid. Horvaatia mänguliselt küll üle ei olnud.
                  "Horvaatia mänguliselt küll üle ei olnud"



                  Pigem võiks olla rahul, et Cakir penaltit ei andnud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    They're coming home!

                    Ma küll ei tea, kuidas Perisici värav ei olnud ohtlik mäng, aga mis mul sellest. Hea meel, et Trent istus pingil ja Hendo võeti enne lõppu välja. Edu Lovrenile finaalis prantslaste vastu, aga karta laseb, et need kolm lisaaega + üks puhkepäev vähem maksavad horvaatidele valusalt kätte.
                    Värava löömisel on reeglid tiba teised, vist.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Ma pakun, et Adnan Januzaj ei saa enam kunagi Belgia koondisesse.

                      Kommentaar


                        Kui suur mootor Modricil on? 3 hooaega pikalt UCL mängida ja kõik kotti panna ja nüüd MM. Tundub, et Luka ei väsigi. Pretty amazing shit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                          Kui suur mootor Modricil on? 3 hooaega pikalt UCL mängida ja kõik kotti panna ja nüüd MM. Tundub, et Luka ei väsigi. Pretty amazing shit
                          Mina ei suuda samuti ära imestada. Tulin siia just kirjutama, et minu arvates turniiri parim mängija.

                          //Twitter ütleb, et kutt on jooksnud 63 kilti sel MMil, ülekaalukalt rohkem kui keegi teine.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
                            Mina ei suuda samuti ära imestada. Tulin siia just kirjutama, et minu arvates turniiri parim mängija.

                            //Twitter ütleb, et kutt on jooksnud 63 kilti sel MMil, ülekaalukalt rohkem kui keegi teine.
                            no see tuleb ka vastavatest mänguminutitest. Palju ta näiteks jooksis eile normaalajal vs turniiri parimad?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              no see tuleb ka vastavatest mänguminutitest. Palju ta näiteks jooksis eile normaalajal vs turniiri parimad?
                              Kes need parimad?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                Kes need parimad?
                                [süstal] venelased [süstal]
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X