320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Newcastle United F.C.

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Absoluutselt mitte. Siis langeks sinusuguse tasemele ju.
    Või noh, nii madalale siiski mitte - ilmselt enne kui autoritaarse riigi oligarhide rahad hakkasid siniklubisse voolama polnud sa nende nimegi kuulnud ju.
    Ma Elnino vanust ja ajalugu klubi fännamisega ei tea, aga näiteks mina olin siis mingi 6-7 aastane kui Roman Chelsea ostis ehk mul polnud õrna aimugi ja Chelsea fänniks sattusin ma väikse poisina kui ma telekast nende mängu nägin, jalkatrenni läksin ja kohe endale chelsea särgi ostsin jne jne ehk 0 seost mingi rahaga.

    Oleme ausad see rahakad omanikud on ka silmakirjalik jutt.

    Tottenhami omanikfirmade juhtidel on võrdväärsed jahid Abraga ning maksuparadiisidesse rajatud firmad, et maksudega manipuleerida. Teine ,,Punk'' klubi kelle suureks fänniks Mõnu pumpab ebaseaduslikult Taist raha välja ja on kordi olnud kohtus korruptsiooniga.

    See on kõik okei, kuna nad pole venelased või moslemid ja senikaua igast Salzburgidest ja Hispaaniatest noorte talentide ostmine on fine.

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Ma Elnino vanust ja ajalugu klubi fännamisega ei tea, aga näiteks mina olin siis mingi 6-7 aastane kui Roman Chelsea ostis ehk mul polnud õrna aimugi ja Chelsea fänniks sattusin ma väikse poisina kui ma telekast nende mängu nägin, jalkatrenni läksin ja kohe endale chelsea särgi ostsin jne jne ehk 0 seost mingi rahaga.
      .
      Ikka otsene seos rahaga, et kui nad poleks rahhi loopima hakanud, siis oleks sa neid telekas ainult kaotajana näinud ja see lastele ei meeldi.

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Ikka otsene seos rahaga, et kui nad poleks rahhi loopima hakanud, siis oleks sa neid telekas ainult kaotajana näinud ja see lastele ei meeldi.
        Võimalik. No ega kui sa võtad erinevate generatsioonide Liverpooli fännid Mcmägrad ja Stokid kuni uue generatsiooni Manu fännideni välja, siis nad kõik on klubi taha kogunenud ju ajal kui need klubid ikkagi võitsid ja olid teistest rikkamad ja edukamad ehk see ei taandu ainult mingile rahakale omanikule, vaid niimoodi võib kõiki gloryhunteriks sildistada. Nii Eesti 1 vabariigi ajal sündinud Liverpooli fänni Mcnamarat, Hruštšovi ajal sündinud futboliidipauli kui teise vabariigi ajal sündinud Chelsea tattnokka Nasfali.

        Kommentaar


          #49
          Offtopic juba, kuid mina hakkasin Liverpooli jälgima Oweni pärast(siis nägin ainult koondisemänge ja CL). Ma isegi ei teadnud tolleks ajaks, et nad midagi võitnud on.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Ma Elnino vanust ja ajalugu klubi fännamisega ei tea, aga näiteks mina olin siis mingi 6-7 aastane kui Roman Chelsea ostis ehk mul polnud õrna aimugi ja Chelsea fänniks sattusin ma väikse poisina kui ma telekast nende mängu nägin, jalkatrenni läksin ja kohe endale chelsea särgi ostsin jne jne ehk 0 seost mingi rahaga.

            Oleme ausad see rahakad omanikud on ka silmakirjalik jutt.

            Tottenhami omanikfirmade juhtidel on võrdväärsed jahid Abraga ning maksuparadiisidesse rajatud firmad, et maksudega manipuleerida. Teine ,,Punk'' klubi kelle suureks fänniks Mõnu pumpab ebaseaduslikult Taist raha välja ja on kordi olnud kohtus korruptsiooniga.

            See on kõik okei, kuna nad pole venelased või moslemid ja senikaua igast Salzburgidest ja Hispaaniatest noorte talentide ostmine on fine.
            Jep, enamus hakkas vist nii omal ajal pihta - Yle2 ja laupäevases premmi mängud tõid Unitedi mu ellu ja see oli siis mingi 90ndate lõpp aga enne 99 finaali.

            Kommentaar


              #51
              Järgmine 6-7 aastane kasvab tõenäoselt njuuka fänniks. Siia foorumisse ta muidugi vaevalt jõuab, sest vanurite koht.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Järgmine 6-7 aastane kasvab tõenäoselt njuuka fänniks. Siia foorumisse ta muidugi vaevalt jõuab, sest vanurite koht.
                Mul kari njuuka fänne juba kodus kasvamas aga ise sai ka vanal heal ajal fännama hakatud kui Ginolad ja Asprillad tegusid tegid ja iile pani punkti Shearer.

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  Jep, enamus hakkas vist nii omal ajal pihta - Yle2 ja laupäevases premmi mängud tõid Unitedi mu ellu ja see oli siis mingi 90ndate lõpp aga enne 99 finaali.
                  Õudne. Minu kaastunne sulle.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    #54
                    See triibuline vorm on vist jäänud veel ainult mingitesse üksikutesse maakaliigadesse nagu NFL, NHL ja NCAA? Kui nii, siis saudid ehk ostavad neile uued särgid.
                    20 LEGEND

                    Kommentaar


                      #55
                      Eks on omajagu aega, sest praegune njuuka peab kõigepealt saama kesk-tabeli klubiks. Nagu ikka rahhi sisse pumpamisel, ostetakse kõigepealt tugevamate klubide rejectid ajuka hinna eest ja tehakse neid rikkamaks. Lootse vahetatakse ka vähemalt iga aasta. Eks siis näis.
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                        Eks on omajagu aega, sest praegune njuuka peab kõigepealt saama kesk-tabeli klubiks. Nagu ikka rahhi sisse pumpamisel, ostetakse kõigepealt tugevamate klubide rejectid ajuka hinna eest ja tehakse neid rikkamaks. Lootse vahetatakse ka vähemalt iga aasta. Eks siis näis.
                        What an exciting time to be alive!

                        Kommentaar


                          #57
                          MBS avaldas Newcastle'i uue särgisponsori

                          Kommentaar


                            #58
                            Mina võtaksin saudide asemel esimese asjana selle Pedri, kellele Barca 1 miljardi suuruse väljaostuklausli peale pani. Milline steitment Premierile: esimese mängija eest kohe miljard eurot lauale!
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Mina võtaksin saudide asemel esimese asjana selle Pedri, kellele Barca 1 miljardi suuruse väljaostuklausli peale pani. Milline steitment Premierile: esimese mängija eest kohe miljard eurot lauale!
                              Hea idee! Barca saaks ka kohe sellega päästetud.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Hea idee! Barca saaks ka kohe sellega päästetud.
                                No kui ostetakse Coutinho, Dembele jms jukud asemele, siis ollakse veel nõrgem kui praegu

                                Kommentaar

                                Working...
                                X