320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Newcastle United F.C.

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    No Kink Vara kallal niipalju aasida ei saa enam
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas szandor Vaata postitust
      Kaduge õigesse teemasse tagasi. Austust võiks ju olla, ometigi...
      Tegelikult peakski Newcastlil ja Sunderlandil eraldi teemad olema, kuna SAFC vs NUFC ei ole enam aastaid teemaks ja ilmselt ei saa ka nii pea olema.

      Kommentaar


        #18
        kui Mbappe tuuakse, panen Tooni avatari!

        Kommentaar


          #19
          Alustuseks võiks Conte või Zidane pukki tulla Bruce'i asemel

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas NuFc Vaata postitust
            Tegelikult peakski Newcastlil ja Sunderlandil eraldi teemad olema, kuna SAFC vs NUFC ei ole enam aastaid teemaks ja ilmselt ei saa ka nii pea olema.
            Tabeli(te) seisuga oled kursis juhuslikult ?

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas NuFc Vaata postitust
              Tegelikult peakski Newcastlil ja Sunderlandil eraldi teemad olema, kuna SAFC vs NUFC ei ole enam aastaid teemaks ja ilmselt ei saa ka nii pea olema.
              Kurb. Foorumi algpäevil olid siin inimesed, kes seda vastastikust rivaalitsemist tänuväärsel kombel elus hoidsid. Mõnda olen ma isegi oma silmaga näinud.
              Nüüd muidugi kui raha on linnas ja fänne hakkab siia saabuma kui seeni peale vihma, on see kõik ajalugu.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Kurb. Foorumi algpäevil olid siin inimesed, kes seda vastastikust rivaalitsemist tänuväärsel kombel elus hoidsid. Mõnda olen ma isegi oma silmaga näinud.
                Nüüd muidugi kui raha on linnas ja fänne hakkab siia saabuma kui seeni peale vihma, on see kõik ajalugu.
                Mida sa rivaalitsed, kui vahe on rohkem kui kaks liiga taset. Surnud hobust pole mõtet peksta.
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  #23
                  Praeguseks pole enam midagi elus hoida. Musti kasse näeb tihemini striimimisplatvormidel kui spordikanalitel
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas szandor Vaata postitust
                    Tabeli(te) seisuga oled kursis juhuslikult ?
                    Olen vägagi hästi kursis kus NUFC ja SAFC tabelites paiknevad aga praegusel hetkel ei saa mingist SAFC vs NUFC rääkida. No vb sellega pingutasin vähe üle kui ütlesin, et seda vastasseisu ei saa nii pea olema. Järmine hooaeg võib see väga vabalt uuesti juhtuda. Klubi müügi uudisest oli vähemalt nii palju kasu, et järmine mäng Tottenhamiga on välja müüdud.

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                      Sa võrdled tänast Liverpooli ja tänast Newcastle'it. Kui sa samasugust agooniat tunneks, nagu nemad aastast aastasse, küll sa siis oma põhimõtetele selja keeraksid.
                      Eks siin selge oma kogemus räägib

                      Kommentaar


                        #26
                        Igatahes Rainbow Laces kampaania võiks EPL nüüd küll omale sügavale sisse istuda, arvestades, et Saudi Araabias karistatakse homoseksualismi kuni eluaegse vangistuse või surmanuhtluseni välja. Kuidagi kiirelt ununenvad need väärtused, kui veidi sulli letti lüüa. Sama kehtib muidugi juba City suhtes.

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas COYI Vaata postitust
                          Igatahes Rainbow Laces kampaania võiks EPL nüüd küll omale sügavale sisse istuda, arvestades, et Saudi Araabias karistatakse homoseksualismi kuni eluaegse vangistuse või surmanuhtluseni välja. Kuidagi kiirelt ununenvad need väärtused, kui veidi sulli letti lüüa. Sama kehtib muidugi juba City suhtes.
                          Kas ma mäletan valesti või sa olid varem ikka see tüüp, kelle arvates on kogu selline kisa vanade klubide silmakirjalikkus, et nende hegemooniat rikutakse?

                          Kommentaar


                            #28
                            Õigesti mäletad, aga ma ei pannud siis ega pane ka nüüd väärtushinnangute ja majandusliku jätkusuutlikkuse teemasid ühte bundle'ks kokku. Kui mingid omanikud ei sobi väärtuste poolest, siis sellele tulekski apelleerida, mitte tegeleda nende välja puksimiseks kriitikat mitte kannatava finantsinnovatsiooniga. Või kui raha ei haise, siis tuleks need Rainbow Laces ja muud kampaaniad ära jätta.

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas COYI Vaata postitust
                              Õigesti mäletad, aga ma ei pannud siis ega pane ka nüüd väärtushinnangute ja majandusliku jätkusuutlikkuse teemasid ühte bundle'ks kokku. Kui mingid omanikud ei sobi väärtuste poolest, siis sellele tulekski apelleerida, mitte tegeleda nende välja puksimiseks kriitikat mitte kannatava finantsinnovatsiooniga. Või kui raha ei haise, siis tuleks need Rainbow Laces ja muud kampaaniad ära jätta.
                              Aga Venemaalt tulev raha on endiselt okei? Ehk kuskohas on täpsemalt see piir, kus tulevad väärtused mängu? FFP üritas imo teoorias vältida seda olukorda, kus ühel klubil on võtta suvalise riigi kapital, aga teised peavad alluma turuloogikale (kulud ja tulud enamvähem jonksus). Barcaga toimuv näitab, et sisuliselt see ka töötab ja nö. vana kaadervärgi peale rõhumine ei tööta, kui ikka aastaid tuleviku arvelt punasesse lased.

                              Aga, noh, see on dela tehniki.

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Aga Venemaalt tulev raha on endiselt okei? Ehk kuskohas on täpsemalt see piir, kus tulevad väärtused mängu?
                                Just täpselt, seda ma eelmine kord vaidluses küsisingi. Anyways, mu kriitika on suunatud kahepalgelise inglise ühiskonna vastu. Kõik on jube vooruslikud, hoolivad ja teadlikud aga kui on vaja venkude raha pesta või muude ebademokraatlike režiimide investeeringuid kaasata, siis silm ka ei pilgu. Seejuures Sheik Mansourist, Abramovitšist ja MBSist väiksemaid tüüpe tõmmatakse regulaarselt avalikult rattale hoolivuse ja teadlikkuse nimel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X