Lehekülg 1, kokku 37 1234511 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 730

Teema: Läbuuuu

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane Läbuuuu

üleüldised reeglid: kuna Itaalia alamfoorumi modedel pole volitusi tõsta troppe läbusse, siis peab siinsamas peo püsti panema. kui meitemaale satub mõni kibestunud hing, vt CL mängude järgseid 'arutlusi' või näiteks nafsal/kalr15(nimed muudetud - toim.) postitusi, siis juhatatakse nemad ja neile vastajad ebaglamuursesse keskkonda. nagu riigid ei anna välja oma kodanikke, on ka kohalikel peoloomadel suuremad õigused enne tõstmist. ehk üksteise teemades võib samamoodi edasi lällata, aint võõrtrollidele vastates või sama teemat arendades võite ennast okse kõrvalt leida. idee kohaselt jääb ka Tamsu või Panzo(nimed muudetud - toim.) sisutühi mämm jääb sinna, kuhu ta algselt postitati.

lisareegel: kõik, kes arvavad, et moded on nüüdsest teie koristusteenindajad kirjutavad automaatselt alla lepingule endale pähe sittumiseks.

PS! ma tean, et see lõppkokkuvõttes ei muutu mitte kellagi, aga v-o tuleb mõni mõnus pidu.

PS2! ma arvatavasti ei viitsi ühtegi posti ümber tõsta ja jätkan irooniahoogudega

mis arvate?
    jokers to the right
    clowns to the left of me

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

ma arvan et teemakohane läbu jääb teemasse (näide: Tamso kirjutab Juve teemassse et "te olete ladrimunnid" jäägu Juve teemasse) ja teemavälise läbu mis vallandab teemavälised ahelpostitused, võib siia transportida.

Lisareegel: "Situ pihku prill" ei ole kunagi teemavline.

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Ma arvan, et sa oled purjus.

Don Giallorossi Kasutaja Francesco avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2008

Algupärane

Mina olen Jasperi poolt.

E:

So self aware so full of shit

Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Francesco Vaata postitust
    Mina olen Jasperi poolt.

E:

Wooo.

Advanced search + search single content type + keyword: orbitaaljaam + User name: Francesco + exact name linnuke + Show results as posts dot/linnuke = sinu lemmar posti kandidaat üks(3 koolonD'd) ja kaks(seitse koolonD'd)

jokers to the right
    clowns to the left of me

Liitus foorumiga
    Apr 2008

Algupärane

Kurat võtaks Jasper! Suurimad tänud, seda 7koolonD'd ma paaniliselt otsisingi.

Algupärane

Kõik kes pole Roma fännid on peded!!!

YEEEEEEEEEE!!!!

LÄBU; LÄBU;LÄBUUUUU!!!

Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Ilusat aastalõppu soovib AS ROMA

Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

Juventus soovib, et uuel aastal saaksite te kõik, mida hing ihaldab.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Ma ei oska ennast määratleda, kas olen võõrtroll ja satun ilma kohtuotsuseta mahalaskmisele või kehtivad mulle mingid kergendavad asjaolud ka, kui kellegagi kukepoksi satun( näiteks kohtan puhtjuhuslikult Reali avatari Parma teemas)?
    Ma põhimõtteliselt olen Chievo omanik ikkagi
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Teiste eest ei oska öelda, aga minu poolt kehtivad sulle ilmselgelt kergendavad asjaolud

Liitus foorumiga
    Apr 2008

Algupärane

Mina olen ka poolt. Ta ju ikkagi toetab meie inetuid eesleid, ja eeslid on ikkagi omad.

Aga head vana lõppu ja palju makarone ja pitsat teile maailma vingeima liiga fännid!

Uue aasta lubadus on siinsesse rahvasse suhtuda suurema lugupidamisega.

FORZA ITALIA!!!

Jah ma olen võtune, aga mul tuleb uusaasta vähem kui kolme tunni pärast ja aega pole raisata.

Tervitan eraldi Counti, Cannumani, F.Tottit ja teisi siinseid Roma fänne. Et uuel aastal hoog ei peatuks ja et kopsuvähk Zemanist veel mõned head aastadki kaarega mööda vaataks.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Palun tõstke Roma ja Lazio teemad taas kokku / viia postid üle AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas teemasse / viia postid üle siia teemasse.

Aitäh.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Meeskonnaliige Kasutaja karl54 avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Ärge alluge Tofoa provokatsioonidele.

Aitäh.

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Allusin. Ja pealinlaste ühisteema just sellisteks olukordadeks jäetigi alles.

Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Siia teemasse võiks ka Itaalia alamfoorumis parimad tehtud postitused poetada.

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    Milan: "jumala eest, võtke Mesbah kasvõi tasuta ja plekkige mehe agent kinni, et ta Mesbahi ära räägiks"
    Torino/Parma/Palermo: "Me vaatame, mis Mesbah räägib".

Torino/Parma/Palermo: "Nonii, kuule, me lükkame sulle paarsada tuhat eurot, kui sa Mesbahi ära räägid"
    Mesbahi agent: "Palju Mesbahile palka saaksite maksta?"
    Torino/Parma/Palermo: "Umbes poole vähem kui ta praegu saab"
    Mesbahi agent: "Okei, vaatan, mis teha annab."

Agent: "Okei, Milan andis loa üleminekuks ja Torino/Parma/Palermo on huvilised"
    Mesbah: "Ma saan praegu 0,6m eurot aastas, et nad maksavad sama palju?"
    Agent: "Dafuk, sa oleksid neil klubis siis üks enamteenivaid mängijaid."
    Mesbah: "Jup, teevad ära?"
    Agent: "Ei, arvesta poole vähemaga"
    Mesbah "LOLOLOL, nad saadavad mind enivei suvel Torino/Parma/Palermosse laenule, aga sama palk tiksub ikka"
    Agent: "Okei, mis seal ikka. ciao"
    Mesbah: "ciao"
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

Mingi stsenaristide konkurss käib või tuleb pärast Kamsi postituse kiitmist terve aasta selle väikseid vendi?
    jokers to the right
    clowns to the left of me

Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    Mingi stsenaristide konkurss käib või tuleb pärast Kamsi postituse kiitmist terve aasta selle väikseid vendi?
    Kampsi postitus oli rämps, anna andeks.

Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Kampsi postitus oli rämps, anna andeks.
    vine mittu
    jokers to the right
    clowns to the left of me

Professionaal Kasutaja Uuu avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2006

Algupärane

Lohutuseks niipalju, et ju Jumal on homo ja teenagerite raper nagu PerlusKoni või Konte oma dildodega.
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •