320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

La Liga 2018/19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Võistkond, kes harrastab jõulist, kohati vägivaldset jalgpalli. On tõeliseks nuhtluseks vastastele. Seejuures ei loo ise praktiliselt midagi, teeb kõige rohkem vigu, ei oma mingit fännibaasi, omamata mingit identiteetigi. Ebasümpaatia tuleb sealt.

    Minu meelest Getafe ei rikasta LaLigat.
    Ma nüüd ei saa aru. Miks peab olema alati megadiibiline ajalugu igal klubil? Lihtne sats, kes tuli ja tegi ja näed raisk, siiamaani teeb. Mind nad just sümpatiseerivad oma lihtsusega. Jah, Getafe on räpane, täpselt sama räpane kui Simeone punt.

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      Ma nüüd ei saa aru. Miks peab olema alati megadiibiline ajalugu igal klubil? Lihtne sats, kes tuli ja tegi ja näed raisk, siiamaani teeb. Mind nad just sümpatiseerivad oma lihtsusega. Jah, Getafe on räpane, täpselt sama räpane kui Simeone punt.
      Olen ma keelanud sul nende poolt olla? Hispaania jalgpallis (mitte nagu Inglise jalgpallis) on pmst iga tiim võimeline saama eurokarikatesse ja tore, et üllatusi tekib. Aga Getafe on mulle ajalooliselt vastu.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Olen ma keelanud sul nende poolt olla? Hispaania jalgpallis (mitte nagu Inglise jalgpallis) on pmst iga tiim võimeline saama eurokarikatesse ja tore, et üllatusi tekib. Aga Getafe on mulle ajalooliselt vastu.
        Sa jätad endiselt otsad lahti. Miks on Getafe sulle ajalooliselt vastu? Ma püüan mõista, aga väga raske on.

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Sa jätad endiselt otsad lahti. Miks on Getafe sulle ajalooliselt vastu? Ma püüan mõista, aga väga raske on.
          Nevermind.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Järgmise hooaja superkarikas mängitakse Final4 süsteemis.

            Ja karikas on 1 leg kuni poolfinaalini (finally).
            Karika formaadi muutus on ikka väga positiivne uudis.

            Superkarika koha pealt muutub veel see ka, et mängud mängitakse jaanuari keskel, mitte kohe hooaja alguses.
            La Liga 2020/21 ennustusmäng

            La Liga Striker Mania 2020/21

            Kommentaar


              See superkarika muudatus ja see, et seda kuskil Saudi Araabias mängitakse, on küll rõveduse tipp, aga tegu anyways suhteliselt mõttetu karikaga. Aga et sinna 4 tiimi mängima panna. Mis Real poleks muidu saanud osaleda ja Saudid maksaks vähem raha?

              Karikasarja muudatus on sarja põnevuse mõttes muidugi tore, üldjoontes on kindlasti selliseid üllatustulemusi rohkem tulemas, samas Barcelona toetajana on see muidugi halb, kuna karikamängud on enamvähem ainuke koht, kus B tiimi noored mänguaega on saanud ja noh varuväravavaht.

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Sa jätad endiselt otsad lahti. Miks on Getafe sulle ajalooliselt vastu? Ma püüan mõista, aga väga raske on.
                Getafe oli aastaid sarnane klubi Espanyoliga, vähemalt minu silmes. Mis iganes ajal mängiti Realiga, keerati pepu ilusasti ette ja määriti libesti ka valmis, et sisse võtta. Kui mäng toimus Barcelonaga, siis kasutati vastikut ja vägivaldset stiili, üritati mängijaid vigastada jms.
                Tüüpiline väikeklubi mentaliteet. Ehk siis nõustun telekavaatajaga, väga ebameeldiv sats. Samas see hooaeg pole seda väga täheldanud, lihtsalt tugeva kaitsega tiim ala Atletico.

                Kommentaar


                  Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                  Getafe oli aastaid sarnane klubi Espanyoliga, vähemalt minu silmes. Mis iganes ajal mängiti Realiga, keerati pepu ilusasti ette ja määriti libesti ka valmis, et sisse võtta. Kui mäng toimus Barcelonaga, siis kasutati vastikut ja vägivaldset stiili, üritati mängijaid vigastada jms.
                  Tüüpiline väikeklubi mentaliteet. Ehk siis nõustun telekavaatajaga, väga ebameeldiv sats. Samas see hooaeg pole seda väga täheldanud, lihtsalt tugeva kaitsega tiim ala Atletico.
                  See, et iga väikeklubi Reali vastu püksid alla laseb ja Barcelona ära üritab tappa on küll veidike blaugrana prillidega vaatevinkel jalgpallile
                  Getafe pole ka mulle kunagi sümpaatine olnud, nagu ka Mallorca(olid üksvahe 4ndad) või Osasuna näiteks aga võimalus uusi nägusi eurosarjas näha kaalub selle pisikese eelarvamuse kindlalt üle.
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                    See, et iga väikeklubi Reali vastu püksid alla laseb ja Barcelona ära üritab tappa on küll veidike blaugrana prillidega vaatevinkel jalgpallile
                    Getafe pole ka mulle kunagi sümpaatine olnud, nagu ka Mallorca(olid üksvahe 4ndad) või Osasuna näiteks aga võimalus uusi nägusi eurosarjas näha kaalub selle pisikese eelarvamuse kindlalt üle.
                    No see ongi igati subjektiivne arvamus, mis põhineb nähtud mängudest, ehk siis prillid on kindlasti olemas, aga see ei kehti kindlasti iga väikeklubi kohta. Need 2, keda ma mainisin, on minu arust eriti silma paistnud sellega.

                    Kommentaar


                      kuulge, kas käidi siis la liga mängu kuskil ameerikas mängimas. pidi olema barca vs. mingi klubi? täitsa putsis

                      vanasti oli ja seda värki, et reali vastu mindi varudega mängima, sest vahet ju pole. aga nüüd on ajad muutunud, real järgmised paar aastat madalseisus ja kõigil on võimalus punkte korjata

                      Kommentaar


                        Sa mõtled seda mängu?

                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        21. voor



                        2. See, kuidas Barcelona vastaseid võidab, on igav. Palju naljakam oli see, et algselt pidi Girona - Barcelona toimuma Miamis.


                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          jaaa. no jäeti ära vähemalt siis

                          Kommentaar


                            35. voor

                            1. Barcelona kindlustas tiitli.

                            2. Atletico ei olnud üldsegi veenev ja tegelt polnud ka midagi erilist. Aga Valladolid suutis endale lüüa ja jääda punktideta.

                            3. Reali hooaja lõpp on heategevuslik turnee. Sõidetakse lahtise kotiga, kust visatakse vaestele tasuta punkte. Meelelahutus seegi.

                            4. Valencia oleks juba ammu kindlalt neljas, kui debiilselt mänge ei kaotaks. Teisel poolajal pandi korralik surve motivatsioonita Eibarile, aga lõpp-kokkuvõttes saadi üldse pähe.

                            5. Getafe näitas, et keeruline on mängida, kui neilt oodatakse mängujuhtimist ja võitu.

                            6. Mängu kaotas ka Sevilla, kes, olgem ausad, mängis üliüliülimotiveeritud satsiga. Girona läk sellele kui viimsele võitlusele. Seda see tegelikult oligi.

                            7. Villarreal kaotas punkte väga üllatavas mängus. Kodus Huescaga. Aga Huesca ongi selline - võitleb lõpuni ja naudib oma olekut kõrgliigas.

                            8. Celta oli ultra ettevaatlik ja otsustas 1 punkti kasuks. Tootis!

                            Paar väravat ka

                            Benati korralik karistuslöök, mis viis baskid 1-0 juhtima.

                            Fornals ja tema trikid.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Sevilla, millega tegeleme? CLi koht on ikka paganama hirmus.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Diz Vaata postitust
                                Sevilla, millega tegeleme? CLi koht on ikka paganama hirmus.
                                Tahavad lihtsalt EL-i kinni panna 2020.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X