320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondise kodumängude piletid nüüd odavamad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Koondise kodumängude piletid nüüd odavamad\'

    Mis sektorid kahe Jalgpallihaigla sektori kõrval on? ja kas kuskilt netist oleks võimalik A Le coq arena plaani näha (koos sektoritega) ?

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Koondise kodumängude piletid nüüd odavamad\'

      4. JA 5. sektorisse pileti hankimine ikka l\'bi m]tlemata. Kanna raha [le , broneeri ja siis mine veel Raekojaplatsi piirkonda . Sada korda lihtsam on osta see pilet otse eelmuugist nagu JLiit soovitab. Ma ei saa kull susteemist aru , milleks selline vangerdus ,kui JH/liikmekaardiga saab ka eelmuugist. Voiks ju piletileviga kokku -leppida ,et 4. ja 5. sektorisse muuakse ainult liikmekaardi ettenaitamisel ja kui paar paeva enne m\'nge j\'\'b kohti ule siis need vabamuuki.
      FCF Forever

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Koondise kodumängude piletid nüüd odavamad\'

        Originally posted by Jansu


        palju Uus-Meremaaga mängu pilet on? Ei tea veel?
        100.-EEKI , Jansukene!!
        FCF Forever

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Koondise kodumängude piletid nüüd odavamad\'

          Originally posted by Poborsky


          Et olla kindel, et Jalgpallihaigla liikmed ikka ÕIGELE tribüünile mängu vaatama tulla saaksid, broneerisin nii Uus-Meremaa kui Belgia mänguks IV ja V sektori ehk sinna saate pileteid osta alljärgnevalt toimides:
          Ma ei tahaks nüüd Teie vaidlust segada aga minuteada on fännitribüün (löunapoolne otsatribüün) ikka sektorid 5-7. St köige keskmine on sektor 6!!!

          Kui Te nüüd fännidele piletid 4. ja 5. sektorisse osatate, siis saab kuidagi nigel olema kui olete selles nurgapealses ning siis äärmises otsatribüüni sektoris....

          Parandage mind kui ma eksin!

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Koondise kodumängude piletid nüüd odavamad\'

            Uus-Mremaa pileti hind 100, JPH liikmele 90.-

            Belgia hind 250, JPH-le 225.-
            poborsky@jalgpallihaigla.ee

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Koondise kodumängude piletid nüüd odavamad\'

              Kas piletipunktis saab ka kaardi ettenäitamisel hinnaalandust?
              \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Koondise kodumängude piletid nüüd odavamad\'

                Yheksal on õigus, ajasime tribüünide numbrid segi. See ei tähenda siiski seda, et me poleks õiget tribüüni broneerinud

                Greenday,
                piletipunktis saab JPH liikmekaarti näidates 10% alla, aga sel juhul ei saa sa fännitribüünile

                Ülal on Jalgpallihaigla arve numbris viga. Vabandan! Õige nr on 221019232745

                poborsky@jalgpallihaigla.ee

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Koondise kodumängude piletid nüüd odavamad\'

                  Pileti hinnad on tõesti üle mõistuse. Minule, kui tulnukale Tallinna linnas (ja nüüs siis ka üliõplasele) on need hinnad ikke... Aga see selleks. Vähemalt hea, et mingitki soodustust saame...
                  keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Koondise kodumängude piletid nüüd odavamad\'

                    pilet taskus, tuju hea

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Koondise kodumängude piletid nüüd odavamad\'

                      Originally posted by Poborsky


                      Yheksal on õigus, ajasime tribüünide numbrid segi. See ei tähenda siiski seda, et me poleks õiget tribüüni broneerinud

                      Greenday,
                      piletipunktis saab JPH liikmekaarti näidates 10% alla, aga sel juhul ei saa sa fännitribüünile

                      Ülal on Jalgpallihaigla arve numbris viga. Vabandan! Õige nr on 221019232745
                      Tribuun koosneb minu teada sektoritest ,millest nagu ma aru saan olete bronninud kaks . Millised t\'pselt ,ei saa sotti. Otsatribuunil on neid neli nii ,et fannitribuunile saab pileteid eelmyygist samuti .Arve nr. antakse valesti .

                      TASE !
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Koondise kodumängude piletid nüüd odavamad\'

                        Ära anda kaks piletid !!!
                        Kätte saate Piletipunkist, kui küsite- miks pilet nii kallis?
                        Ps- kes sapist aru ei saanud, siis teadmiseks, et 2 \"estino`t \" jättavad mängule minemata idiootlikult kõrge pileti hinna pärast.

                        Loodan, et kunagi (siis, kui rahast tähtsam on \"\" täismaja \"\" fänne ) jälle võime oma hääle ära karjuda seal !!!!

                        Lgp. mees, kes teab mis te sõite lõunaks

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Koondise kodumängude piletid nüüd odavamad\'

                          Piletite hinnast arvan ma nii, et ma olen nõus maksma oma panuse eesti jalgpalli tulevikku hea meelega. <-- see lause tuli väga kohmakas ja kole.
                          \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Koondise kodumängude piletid nüüd odavamad\'

                            kui ma maksan JPH-le raha ära, siis kust ma pileti kätte saan?
                            ja ma ei tea ikka veel kas olen JPH ametlik liige, sest keegi pole foorumis seda kinnitanud, kaarti mul ka pole, kuid ankeet oma juba ammu ära antud.
                            JPH juhid, kui palju ma praegusel juhul maksma pean siis?
                            all for FOOTBALL for all

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Koondise kodumängude piletid nüüd odavamad\'

                              Tre.mul sama probeleem .kust pileti kätte saan.kuyi pileti raha maksan jalgpalli haiglale
                              Üks ainus pall ja 22 vihast meest see on jalgpall!!

                              http://fcigiliikur.com/

                              Fc Igiliikur
                              Jk Järvakandi Tribling
                              FC Flora kehtna jalgpallikool

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Koondise kodumängude piletid nüüd odavamad\'

                                Mul raha makstud ja kas nüüd pean ootama kuni keegi ühendust võtab või pean minema ise kesklinna ja selle mehe üles otsima, kes pileteid jagab.--nagu kommionu.
                                Ja kas on ka vaja mingit väljavõtet?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X