320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kõik vead mis teeme karistatakse kiirelt ära. Zapata halb sööt teist mängu järjest toob pasa kaela. Täna värav ja Genoa vastu pidi Roma teise kollase võtma.

    Napolil tasub vaid kaitses ära istuda. Mingit loogilist mõtet pole meie rünnakutes seni olnud ja ega pingilt ka kedagi tuua pole, kes mängu pöörde tooks.

    Ahjaa, Rizzoli, mine sa ka tead küll kuhu.

    Kommentaar


      aeg lukustada striim ja WC uks.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar




        Sarri jagab biiti kuidas logisevaid kaitseid ribadeks tõmmata

        Kommentaar


          Ma olen enam kui kindel, et need samad AC Bilani poisid käivad peale mänge regulaarselt Maldini, Schevtsenko ja teiste legendide hall of fame särkide,embleemide,vappide,lippude, San Siro istmete ja väljaku peale naljaviluks kõhulahtistite abil sittumas. Oleks ju tore kui see häbi mida toodetakse mõjutaks ainult ja ainult Bilani, aga kahjuks seostatakse seda ollust ka Itaalia lipuga ja see on tõsine murekoht. Kui endast on poohui, siis mingi austus võiks ju olla meeste vastu kes kunagi neid samu värve on kandnud?
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            ma ei hakka jälle fucking The Cure'i kuulama
            ma ei hakka jälle fucking The Cure'i kuulama
            ma ei hakka jälle fucking The Cure'i kuulama
            ma ei hakka jälle fucking The Cure'i kuulama
            ma ei hakka jälle fucking The Cure'i kuulama
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Abitreenerilt (kes see üldse oli?) strateegiliselt õige otsus varakult koju pääseda.

              Kommentaar


                Algselt postitas count Vaata postitust
                Ma olen enam kui kindel, et need samad AC Bilani poisid käivad peale mänge regulaarselt Maldini, Schevtsenko ja teiste legendide hall of fame särkide,embleemide,vappide,lippude, San Siro istmete ja väljaku peale naljaviluks kõhulahtistite abil sittumas. Oleks ju tore kui see häbi mida toodetakse mõjutaks ainult ja ainult Bilani, aga kahjuks seostatakse seda ollust ka Itaalia lipuga ja see on tõsine murekoht. Kui endast on poohui, siis mingi austus võiks ju olla meeste vastu kes kunagi neid samu värve on kandnud?
                Mina oleks itaalia uhkuse poolest küll vait, kui roma avatari kannaks.
                THEO HERNANDEZ

                Kommentaar


                  Üldiselt ma mänge ei viitsi enam vaadata, kuna midagi head pole nkn oodata. Ootame suve.
                  THEO HERNANDEZ

                  Kommentaar


                    Ootan avaldust stiilis - me läheme nüüd 4-3-3 peale üle.

                    Kommentaar


                      90milli kulutatud ja tulemuseks jubedus kuubis mängupilt, kus nii kaitse mädaneb kui ka ründes asjad ei suju. Mitte ükski ost ei ole veel enda hinnale vastavalt mänginud. Bacca puhul on näha, et klassi on meeletult, aga kui ülejäänud 10 meest on täispuidud, siis ei suuda ka tema üksi midagi ära teha. Keskväli on 5 aastat olnud Serie A keskmik kui mitte alla selle, aga Galliani pole ikka suutnud maailmatasemel keskpoolikut tuua. Aeg oleks peeglisse vaadata ja klubi maha müüa. Galliani on jube õnnelik, kui suudab 3 milliga Kuckad ära tuua, mis mitte kuhugi meid ei vii. Kui palju sa ikka oma head ajalugu patrad, kui tulevik on must nagu neegri pepu. Bertolacci 20 millionit - kui samamoodi jätkab siis hullem üleminek kui Matri 12milli eest. L.Adriano tundub olevat Pazzo uus tulemine. Meeskonna heaks töötab päris hästi, aga värava ees on veits pehmo, kuigi liikuvam.

                      Eile oli meestel ka mentaalne kollaps. Peale teist lasti mast maha, mitte mingit soovi edasi mängida. Miha võttis selle süü küll enda peale, aga tahtmise peavad väljakul ikka mängijad ise üles leidma. Ka Napolil on uus peatreener, selle taha ei saa pugeda, et meeskond pole treeneriga veel ära harjunud. Mihast on veidi kahju, et tal selline hunnik õnnetusi on sattunud, sest teadmisi mehel on. Talendi raiskamine.

                      Edaspidi loodaks, et meestel oleks silmis rohkem sära ja suhtumine oleks paigas. Jaanuaris saab äkki Bee rahadega suplema hakata. Kuigi Galliani tooks ilmselt veel 5 ründajat ja mõned kaitsjad.

                      Kommentaar


                        Minu silmis lasub kõige suurem süü siiski Mihal endal, Count oleks suutnud juba 10lk analüüsi kirjutada kui Garcia oleks sellise taktikaga lähenenud.

                        Kommentaar


                          Erinevalt meist on Romal mehed kes peaks scudetto eest võitlema.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                            90milli kulutatud ja tulemuseks jubedus kuubis mängupilt, kus nii kaitse mädaneb kui ka ründes asjad ei suju. Mitte ükski ost ei ole veel enda hinnale vastavalt mänginud. Bacca puhul on näha, et klassi on meeletult, aga kui ülejäänud 10 meest on täispuidud, siis ei suuda ka tema üksi midagi ära teha. Keskväli on 5 aastat olnud Serie A keskmik kui mitte alla selle, aga Galliani pole ikka suutnud maailmatasemel keskpoolikut tuua. Aeg oleks peeglisse vaadata ja klubi maha müüa. Galliani on jube õnnelik, kui suudab 3 milliga Kuckad ära tuua, mis mitte kuhugi meid ei vii. Kui palju sa ikka oma head ajalugu patrad, kui tulevik on must nagu neegri pepu. Bertolacci 20 millionit - kui samamoodi jätkab siis hullem üleminek kui Matri 12milli eest. L.Adriano tundub olevat Pazzo uus tulemine. Meeskonna heaks töötab päris hästi, aga värava ees on veits pehmo, kuigi liikuvam.

                            Eile oli meestel ka mentaalne kollaps. Peale teist lasti mast maha, mitte mingit soovi edasi mängida. Miha võttis selle süü küll enda peale, aga tahtmise peavad väljakul ikka mängijad ise üles leidma. Ka Napolil on uus peatreener, selle taha ei saa pugeda, et meeskond pole treeneriga veel ära harjunud. Mihast on veidi kahju, et tal selline hunnik õnnetusi on sattunud, sest teadmisi mehel on. Talendi raiskamine.

                            Edaspidi loodaks, et meestel oleks silmis rohkem sära ja suhtumine oleks paigas. Jaanuaris saab äkki Bee rahadega suplema hakata. Kuigi Galliani tooks ilmselt veel 5 ründajat ja mõned kaitsjad.
                            kõik õige välja arvatud, et Miha pole teinud mitte peerugi, et teda talendikaks nimetada. pluss Bee rahade hilinemine võis Witselile piduri panna ja kes teab, et need üldse lõpuks kohale jõuavad.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                              Erinevalt meist on Romal mehed kes peaks scudetto eest võitlema.
                              hea nali
                              THEO HERNANDEZ

                              Kommentaar


                                Jasper, teised meil jutukas ei taha öelda mis seis siis ikkagi prügiga jäi???? Mul livescore ja tõrgub...krt küll...tahaks nii hullult teada. Aga te olete Laziost räigelt tugevam.....raudselt võitsite.
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X