Vaata hääletusi tulemusi: Mitu väravat lööb Fitguain esimesel hooajal Milani eest?

Hääletajad
18. Sa ei tohi hääletada
  • Ventolin

3 16,67%
  • Come to Daddy

6 33,33%
  • Windowlicker

3 16,67%
  • minipops 67 [120.2]

0 0%
  • MARCHROMT30A edit 2b 96

2 11,11%
  • 3 Gerald Remix / 24 TSIM 2

4 22,22%
Lehekülg 1, kokku 947 123451151101501 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 18937

Teema: AC Milan

Perfektsuse Etalon Kasutaja Devil avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2002

Arrow AC Milan

Ma tundsin tugevalt et see teema on puudu ja minu jaoks on ta vajalik ... n on ju ka ma usun mul mõttekaaslasi kellega arutada ... täna on mäng atalantaga ja võimalus tõusta peale 5ndat vooru serie A liidriks kuna juve ja inter eila viiki mängisid ... sest väravate vahe on ju fantastiline 13:1 lausa .... kuigi nyyd supervormis oleva pippo mängimine on kysitav ... ja sheva nimetati kyll juba kolmapäevaks koosseisu aga vaevalt et ta mängib kuid loodame parimat ... aga ma tean et meil leidub mängijaid kes saavad pippo asendamisega täna hakkama ... nii et pöidlad pihku ja Milan serie A meistriks

Liitus foorumiga
    Jan 2002

Algupärane Replying to Topic \'AC Milan\'

nu nii nu nii ... atalanta panime 1:4 kotti kas pole ilus tõusime serie A liidriks ... väravate vahe 17:2 kodne väravate vahe 9:0 ....ainuke pisike ebaõnnestumine oli viik lazioga võõrsil ... mis pole iseenesest kah just kõige halvem tulemus ... viimases mängus saime hakkama ka ilma pippota ... rivaldo sai kah lõpuks jala valgeks .... ja sheva pole veel mängima hakanud ... CLis pole veel kaotuse kibedust tundnud ... kuid seisab ees järjekordne raske kohtumine bayerniga ...kodu seinad toetavad seekord meid ... kuid bayern on siiski tippklubi ...
    sheva on täielikult paranenud aga kas ta vaim on valmis selles kahtleb ka ancelotti ...
    nii et siiamaani imeline algus jätkub ja on põhjust loota parimat

BAYERN AHJU

Moderaator Kasutaja Oll avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Jah, Bayerni võiksid nad küll ahju panna.Ja seda suurelt, mis iseenesest pole üldsegi võimatu kui vaid Pippo edasi möllab...
    Tsitaat Algselt postitas tank Vaata postitust
    Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

Oh jah tulemas on suur jalgpalli õhtu võitle bayern ja pane milan ahju ! Üks ilus võit kuluks bayernile ära... aga no Milan on hetkel heas vormis nagu näha saadi enda kätte ka serie A liidriks. Kunagi peab ju komistama ka

Meeldivat konkurentsi!

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Milan kulutas suvel raha küllaltki palju ja väga õigetes kohtades ning eks nad hooaja lõppus saavad nad selle raha eest ka paar tiitlit
    fc pohmell

Liitus foorumiga
    Jan 2002

Originally posted by fcp

Milan kulutas suvel raha küllaltki palju ja väga õigetes kohtades ning eks nad hooaja lõppus saavad nad selle raha eest ka paar tiitlit
    ojaah ... seda nad peavad tegema ... mina hoian pöidlad pihus ja loodan ... lootus on lollide lohutus kuid lohutus sureb viimasena

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Selles ongi asja ilu, et tegelikult ei kulutanud Milan väga palju raha, isegi Nesta saadi suhteliselt võileivahinna eest.
    Huvitav, kas Leo istub täna juba varumeeste pingil?

Liitus foorumiga
    Jan 2002

Originally posted by Mätas

Selles ongi asja ilu, et tegelikult ei kulutanud Milan väga palju raha, isegi Nesta saadi suhteliselt võileivahinna eest.
    Huvitav, kas Leo istub täna juba varumeeste pingil?
    ega jah reaali moodi raha ei kulutatud ... tehti arukad mitte ylepriiskavad ostud.

hmmz leonardo veel pingile kyll ei pääse kogu tiim on siuke:
    VV: Abbiati, Dida, Fiori

Kaitsjad: Costacurta, Helveg, Kaladze, Laursen, Maldini, Nesta, Simic

Keskväli: Ambrosini, Dalla Bona, Gattuso, Pirlo, Rui Costa, Seedorf, Serginho

Ründajad: Borriello, Inzaghi, Shevchenko, Tomasson.

Milani algkooseis : Dida; Simic; Nesta; Maldini; Kaladze; Ambrosini; Pirlo; Seedorf; Rui Costa; Serginho; Inzaghi.

saksa poisid vist nii: Kahn; Sagnol; R.Kovac; Kuffour; Tarnat; Salihamidzic; Jeremis; Ballack; Ze Roberto; Elber; Pizzarro.

1.45h veel kickoffini

edit: leo kohta veel niipalju et ta teeb trenni tiimiga kuid on reservis ... kuid kui veizz kannatust varuda näeb teda ka varsti mängimas ... kõik on igastahes õnnelikud tema comebacki yle
    edit2: arvatav milani kooseisud ei tulnudki platsile ... siin siis tegelik tänase mängu algus ...
    MILAN (4-3-2-1): Dida; Simic, Nesta, Maldini, Kaladze; Ambrosini, Pirlo, Seedorf; Rui Costa, Serginho; Inzaghi. Coach: Anceotti
    On the bench: Abbiati, Helveg, Laursen, Gattuso, Dalla Bona, Tomasson, Shevchenko.

ups

Hoiab kõva Kasutaja jazzjansa avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Õnnitlused teile.Saitegi sellega hakkama,et panite Bayerni AHJU.Suutsite ühe favoriidi üle parda kukutada.Miks mitte neid veel kukutada.Jätkake samas vaimus.Teie mäng hakkab mulle üha enam meeldima.
    Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
    "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Oct 2002

usun , et suure muutuse tõi Milani see, et saadi Seedorf ja nyyd muutuvad nad arvatavasti paremax sest tgsi on Shevchenko!
    juhei!! go Arsenal!

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Niipalju kui ma Milani sel aastal olen näinud, siis pigfem t6staks esile Pirlot ja Gattusot, kes keskväljal hästi v6itlevad. Samuti Kaladze ettet6usmist vasakul äärel. Seedorfi pole ma kunagi eriti hinnanud. Ta suudab välja paista ainult hästi mängivas v6istkonnas. Kui tema ümber tast paremaid mehi pole, siis ei suuda ta mängu enda peale v6tta.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

Liitus foorumiga
    Jan 2002

To jaan: mhmh seedorf on päris kenasti hakkama saanud ... vähemalt hetkel paremini kui kunagi varem aga loomulikult oh hetkel milanis kõik head .... ja pirlo on kyll tase ... aga seedorfi maha ei tasuks teha ta on hea

rui costa on suppa vormis ... nagu ka pippo ... ja mis saab veel kui rivaldo ja sheva hakkavad möllama oi oi

potentsiaali on tohuija ... dida on kah päris kenasti väravas olnud ... pole talle omaselt vahepeal juhtuvaid suuri prohmakaid veel teinud ... ptui ptui ptui

tore et bayerni ahju panime ... õnne oli kah meil kõvasti peaks mainima ... nesta ja maldini väga hästi töötav keskkaitsepaar väheke eksis kuid lõpp hea kõik hea

rynnak pole kunagi milanile eriline probleem olnud pigem on achileuse kõõluseks just kaitse olnud ... kuid nyyd on ka see viga parandatud ...
    kaitsest algab rynnak vms

Senior Member Kasutaja Kaarel avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

rynnak pole kunagi milanile eriline probleem olnud pigem on achileuse kõõluseks just kaitse olnud ... kuid nyyd on ka see viga parandatud ...
    Ma ei tea, mis perioodi Sa silmas pead, kuid ennemuiste (Baresi ja co aegadel) oli ikka kaitse Milani mängu põhi ning alus.

kaitsest algab rynnak vms
    Pigem öeldakse nii: kaitse algab ründeliinist. Seda rõhutatakse tihti, kui räägitakse Liverpooli 80-ndate hiigelmeeskonnast, kus Rush ja Dalglish, olles ise ründetähed, ka suurepäraselt kaitsetööd tegid.

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Originally posted by Devil

To jaan: mhmh seedorf on päris kenasti hakkama saanud ... vähemalt hetkel paremini kui kunagi varem aga loomulikult oh hetkel milanis kõik head .... ja pirlo on kyll tase ... aga seedorfi maha ei tasuks teha ta on hea

potentsiaali on tohuija ... dida on kah päris kenasti väravas olnud ... pole talle omaselt vahepeal juhtuvaid suuri prohmakaid veel teinud ... ptui ptui ptui
    No seda ma ju rääkisingi, et tänu sellele, et v6istkond mängib hästi, tundub ka Seedorf j6le hea. Aga Didaga on selline lugu, et mida kiiremini tast lahti saada, seda parem. Ma pole tipptasemel nii ebakindlat väravavahti tükk aega näinud. Ta ei saaks enamus ajast vist rannapalligi püütud. Samas teeb jälle väidete ümberlükkamiseks vahelduseks imet6rje.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

Praegu vist oleks õige aeg kõigile kuulutada kui suur ACM-i fänn ma terve elu olen olnud jne.... tegelt ma seda ei tee, kuna siis ma valetaks.Milan meeldis küll, aga see oli 90-ndate alguses kui seal mängis MvB-ga koos kuldne kolmik.Nii et ei fänna, küll aga teeb rõõmu itaalia klubide(eriti AS Roma) naasmine pildile ja ei väsi järjekindlalt korrutamast , et järgmised viis aastat valitsevad euroopa väljakuid taas itaalia klubid ja seda väga lihtsal põhjusel.Nemad sattusid kriisi kõige varem ja kõige enne nad sealt ka väljuvad (on väljumas) erinevalt bundesliiga ja premieri klubidest kes sinna on alles jõudnud ja hispaania ning prantsuse liiga satsidest kellel veel kõik on ees ja kes sinisilmselt loodavad , et seee neid ei puuduta.
    299195

Originally posted by INCE

Praegu vist oleks õige aeg kõigile kuulutada kui suur ACM-i fänn ma terve elu olen olnud jne.... tegelt ma seda ei tee, kuna siis ma valetaks.Milan meeldis küll, aga see oli 90-ndate alguses kui seal mängis MvB-ga koos kuldne kolmik.
    Mul sama lugu- Milan oli esimene nö lemmikklubi ´90ndate algusest. Fänniks ennast enam lugeda ei saa aga pöialt olen pidevalt hoidnud. Teised Itaalia klubid eriti ei huvita.
    Supplies!

Observeerija Kasutaja Raix avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Originally posted by vandersell
    Originally posted by INCE

Praegu vist oleks õige aeg kõigile kuulutada kui suur ACM-i fänn ma terve elu olen olnud jne.... tegelt ma seda ei tee, kuna siis ma valetaks.Milan meeldis küll, aga see oli 90-ndate alguses kui seal mängis MvB-ga koos kuldne kolmik.
    Mul sama lugu- Milan oli esimene nö lemmikklubi ´90ndate algusest. Fänniks ennast enam lugeda ei saa aga pöialt olen pidevalt hoidnud. Teised Itaalia klubid eriti ei huvita.
    olen siis samas paadis koos INCE\'i ja selliga... peale NUFC\'i elan just neile kaasa (loe: raudbetoonpolt puutoestusega, et neil on just minu nimekirjas teine koht)!!
    igati kõva, et neil praegu hästi läheb!!
    devil-poiss mainis siin:\" mhmh seedorf on päris kenasti hakkama saanud ... vähemalt hetkel paremini kui kunagi varem aga loomulikult oh hetkel milanis kõik head .... \" kui nyyd viimast mängu (bayern\'i) vaadata, siis ta kyll eriti head muljet ei jätnud... triblas mis ta triblas, aga sööt just kõige paremini kohale ei jõudnud... aga noh.. ytleme nii, et midagi erihullu ka nyyd pole...
    ja kui nyyd paarist kaitse prohmakast ka möödavaadata, siis tagasivaates võib vabalt selle mänguga rahule jääda!
    The other line moves faster.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

mõtlesin, et eriti enam itaalia jalgpalli teemadel siin sõna võta, kuid teema on nii-öelda intrigeeriv

jaan: saan aru, et sa pole kunagi seedorfi hinnanud, ja ega ausalt öeldes pole minagi, kuid tunnistama peab, et mees on olnud sellel hooajal päris aktiivne..kindlasti parem kui eelmine hooaeg interi ridades.. samas polegi ju tegemist nn. playmakeriga, kes peaks vajadusel mängu enda peale võtma..seedorf pole kunagi seda tüüpi mängija olnud, pigem aga terav äärapoolik või siis äärmisel juhul vabarollimees, kes tekitab ohtralt ohtlike olukordi ja lööb ka väravaid..

berg: usun, et treze pidas eelkõige silmas milani eelmisel-üleelmisel hooajal, kus võis selgelt täheldada ebakindlust, samas polnud siis ka rünne, eriti eelmisel hooajal, teab mis heal tasemel. shevchenko suhteliselt kehv vorm ja pippo inzaghi vigastus selle tõestuseks ja põhjuseks.

Eesti koondislane Kasutaja mjkk avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2002

Ma usun, et AC Milanil on kõige rohkem shanssu võita see aasta ML. Eelmised aastad on AC Milani tegemised kuidagi külmaks jätnud. Nüüd ühe hooajaga on ta tõusnud mu lemmikklubide hulka. Koos tulid meeskonda Simic, Seedorf, Rivaldo, Tomasson jne. Kui siukesed mehed tuleksid minu lemmikklubisse, läheksin küll hulluks. Igatahes Inzaghi on teil heas vormis, Seedorf, kelle kallal te siin vingute on näidanud minu arust ilusat, kuigi võib-olla liiga jõulist mängu. Rivaldo ja Tomasson pole küll oma paremate päevade tasemel, üllatus on Serginho, ilus värav kolmapäeval. Nagu ikka vanad-head Maldini ja Dida muidugi tavaliselt palju ei eksi, stabiilsed kujud. Nesta vigastusest paranemas..... Edu....

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

AC Milan-Chievo 2-3
    Milan kaotas aga tomasson lõi vahetusest tulnuna värava ja AC Milan oli teisel poolajal 1-mehelises vähemuses
    LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

Teema sildid

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud