320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Mask äkki oskab kommenteerida?


    Talenti on, eks näeb kas ka IQ'd.

    Kommentaar


      Eks see väike video on hea kokkuvõte tema iseloomustamiseks. Palju trikki ja värki, aga lõppprodukti vähe. Kuigi sel hooajal on see osa tema mängust ka paranenud (6 väravat+2 väravasöötu). Noor ka veel, nii et täitsa korralik ost oleks eriti sellise summa eest.

      Kommentaar


        Veebruari menüü
        Empoli mäng toodi 23.02 peale, et saaks rahulikumalt coppa mänguks valmistuda.

        Kommentaar


          täna vs Klavan. peab võitma, peab...

          Kommentaar


            Algselt postitas d-fox Vaata postitust
            täna vs Klavan. peab võitma, peab...
            Arvestades seda, et kõik konkurendid on võitnud, siis null null viik oleks juba samm edasi. Tavaliselt lastakse ennast sellistes mängudes täis.

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              Arvestades seda, et kõik konkurendid on võitnud, siis null null viik oleks juba samm edasi. Tavaliselt lastakse ennast sellistes mängudes täis.
              ja tuli võit, isegi 3:0. oleks võinud rohkemgi lüüa, aga kebab ja suso otsustasid nalja teha. piatek + paqueta ftw!

              Kommentaar


                Algselt postitas d-fox Vaata postitust
                ja tuli võit, isegi 3:0. oleks võinud rohkemgi lüüa, aga kebab ja suso otsustasid nalja teha. piatek + paqueta ftw!
                Noh samas, oleks võinud rahulikult ka paar tükki sisse imeda, agaa Drumma järjekordsed tõrjed ning Cagliari vendada puujalgsus hoidsid nulli. Ja Cagliari kaitse on ikka ülipask.
                Üldiselt oli mäng veidralt lahtine. Kebab tuleks suvel kindlasti rahaks teha. Bakayoko endiselt loom, Kessie oli ka vahelduseks okei, Calabria korralik.
                Järgmisena väga keeruline mäng vs Atalanta võõrsil.

                Kommentaar


                  Ma Calhat veel maha ei kannaks. Tahtmist jagub ja ega talle head asendust hetkel pole. Piatek näitas oma žestiga, et ärge vilistage mehe peale, olukord pole tema suhtes nii hull kui võib-olla statistika näitab. Eelmine hooaeg hakkas tal ka kevadel paremini minema, vaataks hooaja lõpuni ja otsustaks siis.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                    Ma Calhat veel maha ei kannaks. Tahtmist jagub ja ega talle head asendust hetkel pole. Piatek näitas oma žestiga, et ärge vilistage mehe peale, olukord pole tema suhtes nii hull kui võib-olla statistika näitab. Eelmine hooaeg hakkas tal ka kevadel paremini minema, vaataks hooaja lõpuni ja otsustaks siis.
                    Ega ma täna teda primavera juurde ei saadaks. Suvel küll. Ja kas on mõtet põhikoosseisus hoida meest, kellel võibolla kevadel paar kuud mängu välja tuleb. Minu meelest mitte. Ja ma ei vaata statistikat tema suhtes, vaid seda kui kasutu ta platsil on. Võibolla ta mängib valel positsioonil.
                    Ehk suvel, kui võimalik, maha müüa. Olenemata ka sellest, kuidas tal aprillis - mais mäng välja tuleb.

                    Kommentaar


                      DRummal sai nädalavahetusel täis 150 mängu Milani eest.
                      Mitte just maailma parim kokkuvõte tema senistest

                      Kommentaar




                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Vigastatute update niipalju, et Caldara peaks märtsi alguseks mängukõlbulik olema, ning Biglia emanvähem juba on. Vaevalt ta küll Bakayokot pingile suudab lükata praegu.

                          Kommentaar


                            Väidetavalt uue hooaja kodusärk


                            Midagi on siin pildil valesti või harjumatut. Vist liiga palju triipe. Laiad triibud parem.

                            Kommentaar


                              Mulle meeldib laia triibuga rohkem.
                              Võõrsil on aga edasiminek tänavusest

                              Kommentaar


                                Mis sel uuel poolakal maandub iga löök väravas? Ebareaalse enesekindlusega mängib, hea ost.Suvel 100 milli eest Premmi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X