320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Maldini pole siiani oma jah sõna öelnud või olen ma millegi maha maganud?

    Kommentaar


      Itaalias alles ärgatakse.

      Kommentaar


        Siesta juba?

        Ei tegelt oli eelmine nädal jutt, et esmaspäeval peaks ära ütlema.

        Kommentaar


          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          Maldini pole siiani oma jah sõna öelnud või olen ma millegi maha maganud?
          sain aru, et on põhimõtteline nõusolek. lihtsalt oodatakse, et saaks ülejäänud positsioonid/mitmeid teisi ka koos välja kuulutada.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Leonardo pidavat PSG-sse minema. Eelmine kord kui ta sinna otsaga jõudis läksid Zlatan ja Thiago Silva. Loodetavasti võtab seekord Interist ja Juventusest.
            Boban pidi mingiks direktoriks tulema.

            Kommentaar


              Bakayoko agent kinnitas ära, mida kõik teadsid, et mängija ei jää Milani. Kahju. Lisaks on jutud, et DRumma müüakse maha, et raamatupidamises inimesed õnnelikumad oleks. Eks näis kuidas sellega läheb.
              Samas võib Reinaga aasta vastu pidada ja Plizzarri teeb U-20 eest väga korralikku esitust ja võib teda vaikselt ette valmistada esikindaks ülejärgmisel hooajal.

              Kommentaar


                Väidetavalt on Milanil vaja enne kuu lõppu müüa, et FFP silmis ilusam välja näha.
                Atletico olevat huvitatud Susost ning tema 40 mil väljaostuklausli kinni maksma. Eks ta kahju oleks, aga ma pole kindel, et uue treeneri ja 4-3-1-2 süsteemis talle ka väga kohta oleks.

                -e- atletico huvi olevat siiski fake news.

                Kommentaar


                  Veits nagu venima on see asi jäänud.
                  Treenerit pole, spordidirektorit pole.
                  Boban pidavat tulema, aga oodatakse, et FIFA tal minna laseks. Ta idee oleks hoida olulisi mängijaid nagu Piatek ning Romagnoli, austada FFP reegleid ning et hooajal ei jäädaks ilma enam kui ühest olulisest mängijast.
                  Ameerika investeerimisonud on lubanud kuni 50 mil ostudeks.

                  Kommentaar


                    Rade Krunić suve esimene ametlik ost. 8 milli eest pingimees montode ja bertode asemele käib küll. Kui ka flopib, siis majanduslik kahju mitte eriti suur. Eelmine hooaeg Empolis 5 väravat + 7 söötu ehk relekatiimi poolkaitsja kohta täitsa korralik

                    Kommentaar


                      Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                      Rade Krunić suve esimene ametlik ost. 8 milli eest pingimees montode ja bertode asemele käib küll. Kui ka flopib, siis majanduslik kahju mitte eriti suur. Eelmine hooaeg Empolis 5 väravat + 7 söötu ehk relekatiimi poolkaitsja kohta täitsa korralik
                      Nii palju, kui ma teda nägin, siis suhteliselt meh. Samas skaudid ehk näevad temas midagi enamat.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Alla 6 mil + 2 boonused saabki tänapäeval ainult trennikoonuseid.

                        Kommentaar


                          FIFA kinnitas Bobani lahkumist. Ilmselt uue nädala alguses siis suurem allkirjade amdmine ja ametisse määramine. Hetkesaldo peaks olema neli. Maldini, Giampaolo, Boban ja see eks Roma düüd, kelle nime ma ei mäleta

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            FIFA kinnitas Bobani lahkumist. Ilmselt uue nädala alguses siis suurem allkirjade amdmine ja ametisse määramine. Hetkesaldo peaks olema neli. Maldini, Giampaolo, Boban ja see eks Roma düüd, kelle nime ma ei mäleta
                            Maldini ja Boban juba täna.

                            Kommentaar


                              That escalated quickly

                              Kommentaar


                                Giampaolo tahab Arsenalist Torreirat kätte saada, aga nood ei taha lasta. Eks näis, kas a) raha on selleks ning b) kas suudetakse ära moosida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X