320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kuus põhimeest hetkel väljas plus Higuain. natukene on hala õigustatud, ei?

    - - juventuse kvaliteedile kuhe mehe väljalangemine ehk tõesti liiga pärssivalt ei mõju. MIlanil on Vastu pakkuda Bertolacci - Borini kombo.

    Kommentaar


      Kui orbit on negatiivne siis ma ei tea mis mina olen.

      Halbu uudiseid tuleb juurde sõna otseses mõttes iga tunniga: Jack on tegelikult väljas 8 kuud, UEFAlt tuleb rahatrahv+UEFA list limitation or salary cap, Ibra siiski ei tule meile.
      Lazio vastu ilmselt RR keskkaitses.

      Kommentaar


        Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
        Kui orbit on negatiivne siis ma ei tea mis mina olen.

        Halbu uudiseid tuleb juurde sõna otseses mõttes iga tunniga: ........ Ibra siiski ei tule meile.
        Kuskohast selline info? Pigem liigub asi selles suunas, et tuleb.

        Kommentaar


          Räägitakse, et Gattuso tahab kolmese kaitseliiniga minna vs Lazio. Nonahuija, kui sul on üks terve keskkaitsja, sa kolmest liini lähed mängima? Pane Calabria/Abate - zapata- RR-Laxalt ja oleks nagu enamvähem. Ma isegi ei kujuta ette, kes tal need kaks ülejäänut lisaks Zapatale kaitses on.

          Kommentaar


            Korrumpeerunud liiga väänas ikka kaks mängu Higuainile

            Kommentaar


              Ohjah
              Ikka kolm neli kolm

              Kommentaar


                See Romagnoli saadetud 90+ minuti bumerang tuli paarinãdalase lennuga vastu pead tagasi..
                ( Lazio 94', Inter Primavera 94' )

                Kommentaar


                  Ei ei. Romagnoli oma oli lohutuseks Icardi eest. Nüüd tuleb uus lüüa, et maailma tasakaal jälle tuua

                  Kommentaar


                    Kuidas see pool bee meeskonnaga mäng oli üldse? Ülipask või lihtsalt pask?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      Kuidas see pool bee meeskonnaga mäng oli üldse? Ülipask või lihtsalt pask?
                      kokkuvõttes lihtsalt pask. algus oli ülipask, aga siis oli ka Laziol õnne.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Gattuso aasta aega treener olnud. Selle ajaga on vaid juve ja Napoli rohkem punkte saanud. Muidugi oluliselt rohkem. Juventus 98, Napoli 82, Milan 66.

                        Kommentaar


                          Statistika... Jätab parema treeneri mulje kui ta tegelikult on.
                          Lazio vastu 0 vahetust.

                          Kommentaar


                            No eksmängijates siis millise järtsu saaks , pingereas ees otsas on Carlo ja Cesare, taga otsas siis Seedorf ja Pippo, Gattuso paistab viimastestnatuke eespool olema.
                            Felix: Oh, bollocks!
                            Elmo: Dog's bollocks?
                            Felix: No, just plain fucking bollocks!
                            Elmo: No dog involved?

                            Kommentaar


                              Kui pakkumised tõele vastavad on täna lootust Balkani Messit alustamas näha. Ja Simic keskkaitses. RR saab puhkust ja Kessie saab puhkust. Ees alustavad Higuain ja Cutrone. Tore oleks regi võiduradadele tagasi lükata.

                              Kommentaar


                                Detsember tuleb tihe

                                Kommentaar

                                Working...
                                X