Lehekülg 12, kokku 12 EsimeneEsimene ... 289101112
Näidatakse tulemusi 221 kuni 238, kokku 238
  1. #221
    Kind of delirious...
    Liitus foorumiga
    May 2006
    Postitusi
    4 198

    Algupärane

    33 voor

    12 mai 15.30 AZ-PSV 2
    12 mai 15.30 Ajax-Utrecht 1
    12 mai 15.30 Groningen-Fortuna Sittard 1
    12 mai 15.30 Feyenoord-ADO Den Haag 1
    12 mai 15.30 Heracles-Excelsior 1
    12 mai 15.30 PEC Zwolle-VVV Venlo 1
    12 mai 15.30 Heerenveen-NAC 1
    12 mai 15.30 Vitesse-De Graafschap 1
    12 mai 15.30 Willem II-Emmen 1

    34 voor

    15 mai 20.30 ADO Den Haag-Willem II x
    15 mai 20.30 De Graafschap-Ajax 2
    15 mai 20.30 Excelsior-AZ 2
    15 mai 20.30 Emmen-Groningen x
    15 mai 20.30 Utrecht-Heerenveen 1
    15 mai 20.30 Fortuna Sittard-Feyenoord 2
    15 mai 20.30 NAC-PEC Zwolle x
    15 mai 20.30 PSV-Heracles 1
    15 mai 20.30 VVV Venlo-Vitesse x

  2. #222
    Asjahuviline Kasutaja marconius avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2002
    Postitusi
    3 397

    Algupärane

    33 voor

    12 mai 15.30 AZ-PSV 2
    12 mai 15.30 Ajax-Utrecht 1
    12 mai 15.30 Groningen-Fortuna Sittard 1
    12 mai 15.30 Feyenoord-ADO Den Haag 1
    12 mai 15.30 Heracles-Excelsior 2
    12 mai 15.30 PEC Zwolle-VVV Venlo x
    12 mai 15.30 Heerenveen-NAC 1
    12 mai 15.30 Vitesse-De Graafschap 1
    12 mai 15.30 Willem II-Emmen 1

  3. #223
    Eesti koondislane Kasutaja midfielder avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2005
    Postitusi
    6 695

    Algupärane

    Vooru parim oli viie silmaga marconius, teised osalejad teenisid kõik 4 punkti. Francise eemaldasin tabelist kuna pole kolmes järjestikuses mängus ennustanud, kuid ennistan tabelisse kui jätkab järgmises voorus ennustamist. Liidri hulgas muudatusi pole.

    Tabel

    1. midfielder (+4)---163 punkti

    2. Tofoa (+4)---155 punkti

    3. Blue Rock (+4)---150 punkti

    4. kemal1 (+4)---145 punkti

    5. Indrekolen (+4)---140 punkti

    6. marconius (+5)---122 punkti
    Wij komen terug met de cup in de hands

  4. #224
    Asjahuviline Kasutaja marconius avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2002
    Postitusi
    3 397

    Algupärane

    34 voor

    15 mai 20.30 ADO Den Haag-Willem II 1
    15 mai 20.30 De Graafschap-Ajax 2
    15 mai 20.30 Excelsior-AZ 2
    15 mai 20.30 Emmen-Groningen 2
    15 mai 20.30 Utrecht-Heerenveen x
    15 mai 20.30 Fortuna Sittard-Feyenoord 2
    15 mai 20.30 NAC-PEC Zwolle 2
    15 mai 20.30 PSV-Heracles 1
    15 mai 20.30 VVV Venlo-Vitesse 1

  5. #225
    Asjahuviline Kasutaja kemal1 avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    1 713

    Algupärane

    34 voor

    15 mai 20.30 ADO Den Haag-Willem II x
    15 mai 20.30 De Graafschap-Ajax 2
    15 mai 20.30 Excelsior-AZ 2
    15 mai 20.30 Emmen-Groningen 2
    15 mai 20.30 Utrecht-Heerenveen 2
    15 mai 20.30 Fortuna Sittard-Feyenoord 2
    15 mai 20.30 NAC-PEC Zwolle 2
    15 mai 20.30 PSV-Heracles 1
    15 mai 20.30 VVV Venlo-Vitesse 2

  6. #226
    Eesti koondislane Kasutaja midfielder avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2005
    Postitusi
    6 695

    Algupärane

    Viimase vooru edukaim oli 8 silmaga Indrekolen. Tabelis jätkab liidrina allakirjutanu.

    Tabel

    1. midfielder (+6)---169 punkti

    2-3. Tofoa (0) ja Blue Rock (+5)---155 punkti

    4. kemal1 (+4)---149 punkti

    5. Indrekolen (+8)---148 punkti

    6. marconius (+4)---126 punkti


    Nagu eelmistel hooaegadel ennustame ka play-offe nii Euroopa Liiga kohale kui relegatsioonitsooni konkurentsis. Lisaks iga mängu võidule, viigile või kaotusele tuleb lisada ka play-off paari võitja ning selle vooruga on võimalik sedasi koguda 18 punkti.


    Euroopa Liiga play-off

    18 mai 19.30 Heracles-Utrecht 1
    18 mai 21.45 Groningen-Vitesse 2
    21 mai 19.30 Utrecht-Heracles 1 (võitja Utrecht)
    21 mai 21.45 Vitesse-Groningen 1 (võitja Vitesse)

    Relegatsioonitsooni play-off

    19 mai 13.15 Go Ahead Eagles-FC Den Bosch 1
    19 mai 15.30 RKC Waalwijk-Excelsior 1
    19 mai 17.45 Top Oss-Sparta Rotterdam 2
    19 mai 21.00 SC Cambuur-De Graafschap 1
    22 mai 19.30 FC Den Bosch-Go Ahead Eagles 1 (võitja Den Bosch)
    22 mai 19.30 Excelsior-RKC Waalwijk 1 (võitja Excelsior)
    22 mai 21.45 Sparta-Top Oss 1 (võitja Sparta)
    22 mai 21.45 De Graafschap-SC Cambuur 1 (võitja De Graafschap)
    Wij komen terug met de cup in de hands

  7. #227
    Asjahuviline Kasutaja marconius avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2002
    Postitusi
    3 397

    Algupärane

    Euroopa Liiga play-off

    18 mai 19.30 Heracles-Utrecht 1
    18 mai 21.45 Groningen-Vitesse x
    21 mai 19.30 Utrecht-Heracles 1 (võitja Utrecht )
    21 mai 21.45 Vitesse-Groningen 1(võitja Vitesse)

    Relegatsioonitsooni play-off

    19 mai 13.15 Go Ahead Eagles-FC Den Bosch 1
    19 mai 15.30 RKC Waalwijk-Excelsior 1
    19 mai 17.45 Top Oss-Sparta Rotterdam 2
    19 mai 21.00 SC Cambuur-De Graafschap 1
    22 mai 19.30 FC Den Bosch-Go Ahead Eagles x (võitja Go Ahead Eagles)
    22 mai 19.30 Excelsior-RKC Waalwijk 2 (võitja RKC Waalwijk )
    22 mai 21.45 Sparta-Top Oss 1(võitja Sparta)
    22 mai 21.45 De Graafschap-SC Cambuur 1(võitja SC Cambuur)

  8. #228
    Eesti koondislane Kasutaja Indrekolen avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2017
    Postitusi
    927

    Algupärane

    Euroopa Liiga play-off

    18 mai 19.30 Heracles-Utrecht X
    18 mai 21.45 Groningen-Vitesse 2
    21 mai 19.30 Utrecht-Heracles 1 (võitja Utrecht)
    21 mai 21.45 Vitesse-Groningen 1 (võitja Vitesse)

    Relegatsioonitsooni play-off

    19 mai 13.15 Go Ahead Eagles-FC Den Bosch 1
    19 mai 15.30 RKC Waalwijk-Excelsior 2
    19 mai 17.45 Top Oss-Sparta Rotterdam 2
    19 mai 21.00 SC Cambuur-De Graafschap 1
    22 mai 19.30 FC Den Bosch-Go Ahead Eagles 1 (võitja Den Bosch)
    22 mai 19.30 Excelsior-RKC Waalwijk 1 (võitja Excelsior)
    22 mai 21.45 Sparta-Top Oss 1 (võitja Sparta)
    22 mai 21.45 De Graafschap-SC Cambuur 1 (võitja De Graafschap)

  9. #229
    cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970
    Postitusi
    16 569

    Algupärane

    Euroopa Liiga play-off

    18 mai 19.30 Heracles-Utrecht 2
    18 mai 21.45 Groningen-Vitesse 1
    21 mai 19.30 Utrecht-Heracles 1 (võitja Utrecht)
    21 mai 21.45 Vitesse-Groningen 1 (võitja Vitesse)

    Relegatsioonitsooni play-off

    19 mai 13.15 Go Ahead Eagles-FC Den Bosch 1
    19 mai 15.30 RKC Waalwijk-Excelsior x
    19 mai 17.45 Top Oss-Sparta Rotterdam 2
    19 mai 21.00 SC Cambuur-De Graafschap x
    22 mai 19.30 FC Den Bosch-Go Ahead Eagles x (võitja Go Ahead Eagles)
    22 mai 19.30 Excelsior-RKC Waalwijk 1 (võitja Excelsior)
    22 mai 21.45 Sparta-Top Oss 1 (võitja Sparta)
    22 mai 21.45 De Graafschap-SC Cambuur 1 (võitja De Graafschap)
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

  10. #230
    Asjahuviline Kasutaja kemal1 avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    1 713

    Algupärane

    Euroopa Liiga play-off

    18 mai 19.30 Heracles-Utrecht 1
    18 mai 21.45 Groningen-Vitesse x
    21 mai 19.30 Utrecht-Heracles x (võitja Heracles)
    21 mai 21.45 Vitesse-Groningen 1 (võitja Vitesse)

    Relegatsioonitsooni play-off

    19 mai 13.15 Go Ahead Eagles-FC Den Bosch 1
    19 mai 15.30 RKC Waalwijk-Excelsior 2
    19 mai 17.45 Top Oss-Sparta Rotterdam 2
    19 mai 21.00 SC Cambuur-De Graafschap 1
    22 mai 19.30 FC Den Bosch-Go Ahead Eagles 1 (võitja Go Ahead Eagles)
    22 mai 19.30 Excelsior-RKC Waalwijk 1 (võitja Excelsior)
    22 mai 21.45 Sparta-Top Oss 1 (võitja Sparta)
    22 mai 21.45 De Graafschap-SC Cambuur x (võitja SC Cambuur)

  11. #231
    Kind of delirious...
    Liitus foorumiga
    May 2006
    Postitusi
    4 198

    Algupärane

    Euroopa Liiga play-off

    18 mai 19.30 Heracles-Utrecht
    18 mai 21.45 Groningen-Vitesse 1
    21 mai 19.30 Utrecht-Heracles 1 (võitja Utrecht)
    21 mai 21.45 Vitesse-Groningen x (võitja Groningen)

    Relegatsioonitsooni play-off

    19 mai 13.15 Go Ahead Eagles-FC Den Bosch x
    19 mai 15.30 RKC Waalwijk-Excelsior 1
    19 mai 17.45 Top Oss-Sparta Rotterdam 2
    19 mai 21.00 SC Cambuur-De Graafschap x
    22 mai 19.30 FC Den Bosch-Go Ahead Eagles 1 (võitja Den Bosch)
    22 mai 19.30 Excelsior-RKC Waalwijk x (võitja RKC Waalwijk)
    22 mai 21.45 Sparta-Top Oss 1 (võitja Sparta)
    22 mai 21.45 De Graafschap-SC Cambuur 1 (võitja De Graafschap)

  12. #232
    Eesti koondislane Kasutaja midfielder avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2005
    Postitusi
    6 695

    Algupärane

    Ennustusvooru edukaim oli Tofoa 13 silmaga. Kuna vahe enne viimast ennustusvooru on allakirjutanu ja Tofoa vahel 11 punkti, siis on võitja selleks hooajaks selgunud, kuna viimase vooruga saab maksimaalselt teenida 9 punkti. Lahtine on 2-3 ja 4-5 koha saatus, kus konkurents üsna terav. Kindel on ka kuuenda koha saatus, mis kuulub marconiusele.

    Tabel

    1. midfielder (+10)---179 punkti

    2. Tofoa (+13)---168 punkti

    3. Blue Rock (+12)---167 punkti

    4. Indrekolen (+9)---157 punkti

    5. kemal1 (+6)---155 punkti

    6. marconius (+11)---137 punkti


    Euroopa Liiga Play-off finaal

    24 mai 21.45 Utrecht-Vitesse 1
    28 mai 21.45 Vitesse-Utrecht 1 (võitja Vitesse)

    Relegatsioonitsooni play-off finaalid

    25 mai 19.30 RKC Waalwjik-Go Ahead Eagles 1
    28 mai 19.30 Go Ahead Eagles-RKC Waalwjik 1 (võitja Go Ahead Eagles)
    25 mai 21.45 Sparta Rotterdam-De Graafschap 1
    28 mai 21.45 De Graafschap-Sparta Rotterdam 1 (võitja Sparta)
    Wij komen terug met de cup in de hands

  13. #233
    cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970
    Postitusi
    16 569

    Algupärane

    Euroopa Liiga Play-off finaal

    24 mai 21.45 Utrecht-Vitesse 1
    28 mai 21.45 Vitesse-Utrecht 1 (võitja Utrecht)

    Relegatsioonitsooni play-off finaalid

    25 mai 19.30 RKC Waalwjik-Go Ahead Eagles x
    28 mai 19.30 Go Ahead Eagles-RKC Waalwjik 1 (võitja Go Ahead Eagles)
    25 mai 21.45 Sparta Rotterdam-De Graafschap 2
    28 mai 21.45 De Graafschap-Sparta Rotterdam 1 (võitja De Graafschap)
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

  14. #234
    Asjahuviline Kasutaja kemal1 avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    1 713

    Algupärane

    Euroopa Liiga Play-off finaal

    24 mai 21.45 Utrecht-Vitesse x
    28 mai 21.45 Vitesse-Utrecht 1 (võitja Vitesse)

    Relegatsioonitsooni play-off finaalid

    25 mai 19.30 RKC Waalwjik-Go Ahead Eagles x
    28 mai 19.30 Go Ahead Eagles-RKC Waalwjik 1 (võitja Go Ahead Eagles)
    25 mai 21.45 Sparta Rotterdam-De Graafschap 1
    28 mai 21.45 De Graafschap-Sparta Rotterdam x (võitja Sparta)

  15. #235
    Asjahuviline Kasutaja marconius avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2002
    Postitusi
    3 397

    Algupärane

    Euroopa Liiga Play-off finaal

    24 mai 21.45 Utrecht-Vitesse x
    28 mai 21.45 Vitesse-Utrecht 1 (võitja Vitesse)

    Relegatsioonitsooni play-off finaalid

    25 mai 19.30 RKC Waalwjik-Go Ahead Eagles x
    28 mai 19.30 Go Ahead Eagles-RKC Waalwjik 1 (võitja Go Ahead Eagles )
    25 mai 21.45 Sparta Rotterdam-De Graafschap 1
    28 mai 21.45 De Graafschap-Sparta Rotterdam x (võitja Sparta )

  16. #236
    Kind of delirious...
    Liitus foorumiga
    May 2006
    Postitusi
    4 198

    Algupärane

    Euroopa Liiga Play-off finaal

    24 mai 21.45 Utrecht-Vitesse x
    28 mai 21.45 Vitesse-Utrecht 1 (võitja Vitesse)

    Relegatsioonitsooni play-off finaalid

    25 mai 19.30 RKC Waalwjik-Go Ahead Eagles x
    28 mai 19.30 Go Ahead Eagles-RKC Waalwjik 1 (võitja Go Ahead Eagles)
    25 mai 21.45 Sparta Rotterdam-De Graafschap 1
    28 mai 21.45 De Graafschap-Sparta Rotterdam x (võitja Sparta)

  17. #237
    Eesti koondislane Kasutaja Indrekolen avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2017
    Postitusi
    927

    Algupärane

    Euroopa Liiga Play-off finaal

    24 mai 21.45 Utrecht-Vitesse
    28 mai 21.45 Vitesse-Utrecht 1 (võitja Vitesse)

    Relegatsioonitsooni play-off finaalid

    25 mai 19.30 RKC Waalwjik-Go Ahead Eagles
    28 mai 19.30 Go Ahead Eagles-RKC Waalwjik 1 (võitja Go Ahead Eagles)
    25 mai 21.45 Sparta Rotterdam-De Graafschap
    28 mai 21.45 De Graafschap-Sparta Rotterdam 1(võitja graafschao)

    Kurat kui ma poleks 4-5 korda ära unustanud selle ennustuse täitmist oleks minu seis palju roosilisem...

  18. #238
    Eesti koondislane Kasutaja midfielder avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2005
    Postitusi
    6 695

    Algupärane

    Viimane ennustusvoor oli tagasihoidliku punktiskooriga. Võiduks piisas vaid kolmest silmast, mille saavutasid Tofoa, Blue Rock, marconius ja kemal1. Mina tänan kõiki ennustajaid, kes viitsisid hooaja jooksul ennustuses osaleda.

    Lõpptabel

    1. midfielder (+1)---180 punkti

    2. Tofoa (+3)---171 punkti

    3. Blue Rock (+3)---170 punkti

    4. kemal1 (+3)---158 punkti

    5. Indrekolen (0)---157 punkti

    6. marconius (+3)---140 punkti
    Wij komen terug met de cup in de hands

 
 

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud