320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Cagliari Calcio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Üsna küüniline ja pragmaatiline see mäng on, kus mängitakse selgelt oma tugevuste peale- sirgjooneliselt palli ründesse viimine ja võimalikult vähene pallikeerutamine. Eks see maitse asi on, kas pigem vaatajana eelistaks kümmet söötu kaitsjate vahel või siis mängu, kus pall antakse kiirelt Nandezele, kes mööda äärt selle uhab. Ühest küljest on meeskond tõesti pallivaldamise poolest liigas üks viimaseid, aga teisalt on selle mänguga väravaid löödud korralikult ehk hetkel on skooritud rohkem kui Juventus, Roma või Napoli. Tegelikult on ainult kolm meeskonda suutnud rohkem lüüa. Ma pragmaatilise jalgpalli austajana liialt ei kurda.


    Nõus. Teisalt pole Maran saanud vist kordagi karjääris enda valdusesse väga kõva ründearsenali. Kes tal on üldse Catania-Chievo-(eelnevate aastate) Cagliariga käes olnud? Noor Papu Gomez, Bergessio, Lodi, Paloschi, Pellisier, Birsa, Castro, Joao Pedro, Palovetti, Ionita jne seltskonnast on ikka üsna maksimumilähedased sooritused ju välja pigistatud.
    Olen nõus sõnastama oma sõnad ümber antijalgpallist päris jalgpalliks, kui näiteks järgmine aasta ollakse UCL sellise mänguga. Mou oma kunagise Interiga kiidaks selle plaani heaks, kus tulid antivutiga UCL võitjaks.

    Kommentaar


      #47
      Kui see on antijalgpall, siis antijalgpalli ma näha tahangi. Löödud väravate arvult kogu liiga 4 meeskond, eriti hullu on viimastes mängudes pandud. Nagu eika ütles, siis pigem on tegu enda tugevuste maksimaalse kasutamisega. Mingi Mourinho kõrgajaga seda küll võrrelda ei saa.

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        Olen nõus sõnastama oma sõnad ümber antijalgpallist päris jalgpalliks, kui näiteks järgmine aasta ollakse UCL sellise mänguga. Mou oma kunagise Interiga kiidaks selle plaani heaks, kus tulid antivutiga UCL võitjaks.
        Okei. Su lähteülesanne on viia pall vastase kasti ja luua olukordi. Sul on võtta palliga täiesti nulloskusega äärekaistjad (Cacciatore, Lykogiannis), poolkaitsjad, kelle suurim (ainus?) oskus on rohke jooksmine ja ründajad, kes vajavad väravate löömiseks ruumi. Kuidas sa mängiksid siis? Loodaksid, et Nendez ja Cacciatore tulevad kahekesi tika-takatades palliga äärelt läbi ja annavad selle kasti, kus Simeone kahest mehest mööda pettes palli võrku lööks? Kahtlustan, et see mängupilt ja eriti tulemused oleksid veel koledamad.

        See CL jutt on muidugi täiesti jabur kontekstis, et meeskonna koosseis erinevate osiste mõistes on heal juhul top10 vääriline. Samuti on mul küsimus, et mida tegi Mourinho Interiga Meistrite Liigat võites valesti? Sisuliselt suudeti kolme aasta jooksul ainsa meeskonnana ära nullida oma võimete tipus olnud Barcelona. Seal peabki pragmaatliselt mängule lähenema, sest tippvormis olevat Messi-Xavi-Iniesta-Zlatan seltskonda muud moodi polnudki võimalik põlvili panna.

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Okei. Su lähteülesanne on viia pall vastase kasti ja luua olukordi. Sul on võtta palliga täiesti nulloskusega äärekaistjad (Cacciatore, Lykogiannis), poolkaitsjad, kelle suurim (ainus?) oskus on rohke jooksmine ja ründajad, kes vajavad väravate löömiseks ruumi. Kuidas sa mängiksid siis? Loodaksid, et Nendez ja Cacciatore tulevad kahekesi tika-takatades palliga äärelt läbi ja annavad selle kasti, kus Simeone kahest mehest mööda pettes palli võrku lööks? Kahtlustan, et see mängupilt ja eriti tulemused oleksid veel koledamad.

          See CL jutt on muidugi täiesti jabur kontekstis, et meeskonna koosseis erinevate osiste mõistes on heal juhul top10 vääriline. Samuti on mul küsimus, et mida tegi Mourinho Interiga Meistrite Liigat võites valesti? Sisuliselt suudeti kolme aasta jooksul ainsa meeskonnana ära nullida oma võimete tipus olnud Barcelona. Seal peabki pragmaatliselt mängule lähenema, sest tippvormis olevat Messi-Xavi-Iniesta-Zlatan seltskonda muud moodi polnudki võimalik põlvili panna.
          Ma ei ole kuskil väitnud, et see oleks vale, kuidas Cagliari mängib. Kui nii saavutakse edu, siis müts maha. Jätkusuutlikkuks seda tõesti ma ei pea. Jalgpalli olemust näeb muidugi iga fänn nii, kuidas talle meeldiks ise mängida. Me võime muidugi rääkida peale 25 vooru, kui kaugele see pragmaatiline vutt on viinud neid.

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Ma ei ole kuskil väitnud, et see oleks vale, kuidas Cagliari mängib. Kui nii saavutakse edu, siis müts maha. Jätkusuutlikkuks seda tõesti ma ei pea. Jalgpalli olemust näeb muidugi iga fänn nii, kuidas talle meeldiks ise mängida. Me võime muidugi rääkida peale 25 vooru, kui kaugele see pragmaatiline vutt on viinud neid.
            Kui hooaja lõpuks tabeliseisu pealt järeldusi, nii sportlike kui majanduslike, ei tehtaks, siis küllap mängiksid kõik hoovijalka stiili.
            Mourinho Interi puhul oli ju tulemuseks triple, üks klubi ajaloo suurimaid saavutusi. Iga efektiivne stiil on jätkusuutlik, küsimus on ainult mis aja. Tiki taka oli ka omal ajal kõva sõna aga täna väga mitte.
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              #51
              See täis puujalg Cerri

              Kommentaar


                #52
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  #53
                  Püha püss mis mäng

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                    See täis puujalg Cerri
                    Puujalg, mitte puupea
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      #55
                      #antijalgpall
                      #notsustainable

                      See 9gol'i puhkepaus enne lõppu oli epic, see vend jätab veel suitsetamise maha kui Cagliari CLi jõuab

                      Kommentaar


                        #56
                        Viimased 5 mängu

                        4:3 vs Sampdoria, sealjuures 20 minutiga 1:3 seisust väljatulek & 96 minuti võiduvärav
                        2:2 vs Lecce, sealjuures viimase 10 minutiga 2:0 eduseisu mahamängimine & 3 punast kokku
                        5:2 vs Fiorentina, sealsjuures esimese tunniga 5:0 löömine
                        2:0 vs Atalanta, sealjuures Atalanta esmakordne nullilejätmine liigas
                        3:2 vs Bologna

                        Kommentaar


                          #57
                          Sa võtad energia, et teha mingi meme lausa, kuna sind ilgelt häiris minupoolne sõnakõlks. See juba tase, eikz!

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Sa võtad energia, et teha mingi meme lausa, kuna sind ilgelt häiris minupoolne sõnakõlks. See juba tase, eikz!
                            Selle meme tegemine võttis sama palju aega nagu selle praeguse lause kirjutamine

                            Kommentaar


                              #59
                              Kui see on antijalgpall siis...

                              Nädalavahetusel nähtud kolmele premmi ja ühele La liga kohtumisele andis igatahes silmad ette
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                #60
                                Ma isegi ei viitsi. Ootame ära siis kaua João Pedro füüsiliselt vastu peab.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X