Lehekülg 3, kokku 5 EsimeneEsimene 12345 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 92
    Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Suht rõve mäng oli aga vähemalt pääseti punktiga. Olsseni kaotus on jama. See Lecce staadion vajaks remonti, ei saanud vihmaga hakkama ja väljaku äravool oli ka täisjama.

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

> 2-0 ees 10 minti enne lõppu
    > pääseti punktiga
    jokers to the right
    clowns to the left of me

INSURRECTION Kasutaja vendetta avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Pääsetigi ju, Leccel oli korralik duhh peal 2-2 seisul. Nende parim võimalus kukkus Cagliari õnneks väga valele jalale, kes täiesti vaba olles, viielt meetrilt orbiidile küttis.

---->
    Boonuseks siis Olsenile tuuleveski eest 4 mängu bänni. Kes sellise karistuse kinni maksis nüüd?

Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    Pääsetigi ju, Leccel oli korralik duhh peal 2-2 seisul. Nende parim võimalus kukkus Cagliari õnneks väga valele jalale, kes täiesti vaba olles, viielt meetrilt orbiidile küttis.
    see oli 2-1
    jokers to the right
    clowns to the left of me

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Kunagi räägiti palju antijalgpallist. Cagliari on selle ehtne näide. Päris kole on nende mänge vaadata.

Administraator Kasutaja mazz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Kohati kangastub vana hea Marani Chievo silme ette küll, aga kodumängudes pannakse ikka päris ägedalt tavaliselt.

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Kunagi räägiti palju antijalgpallist. Cagliari on selle ehtne näide. Päris kole on nende mänge vaadata.
    Üsna küüniline ja pragmaatiline see mäng on, kus mängitakse selgelt oma tugevuste peale- sirgjooneliselt palli ründesse viimine ja võimalikult vähene pallikeerutamine. Eks see maitse asi on, kas pigem vaatajana eelistaks kümmet söötu kaitsjate vahel või siis mängu, kus pall antakse kiirelt Nandezele, kes mööda äärt selle uhab. Ühest küljest on meeskond tõesti pallivaldamise poolest liigas üks viimaseid, aga teisalt on selle mänguga väravaid löödud korralikult ehk hetkel on skooritud rohkem kui Juventus, Roma või Napoli. Tegelikult on ainult kolm meeskonda suutnud rohkem lüüa. Ma pragmaatilise jalgpalli austajana liialt ei kurda.

Tsitaat Algselt postitas mazz Vaata postitust
    Kohati kangastub vana hea Marani Chievo silme ette küll, aga kodumängudes pannakse ikka päris ägedalt tavaliselt.
    Nõus. Teisalt pole Maran saanud vist kordagi karjääris enda valdusesse väga kõva ründearsenali. Kes tal on üldse Catania-Chievo-(eelnevate aastate) Cagliariga käes olnud? Noor Papu Gomez, Bergessio, Lodi, Paloschi, Pellisier, Birsa, Castro, Joao Pedro, Palovetti, Ionita jne seltskonnast on ikka üsna maksimumilähedased sooritused ju välja pigistatud.

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    Üsna küüniline ja pragmaatiline see mäng on, kus mängitakse selgelt oma tugevuste peale- sirgjooneliselt palli ründesse viimine ja võimalikult vähene pallikeerutamine. Eks see maitse asi on, kas pigem vaatajana eelistaks kümmet söötu kaitsjate vahel või siis mängu, kus pall antakse kiirelt Nandezele, kes mööda äärt selle uhab. Ühest küljest on meeskond tõesti pallivaldamise poolest liigas üks viimaseid, aga teisalt on selle mänguga väravaid löödud korralikult ehk hetkel on skooritud rohkem kui Juventus, Roma või Napoli. Tegelikult on ainult kolm meeskonda suutnud rohkem lüüa. Ma pragmaatilise jalgpalli austajana liialt ei kurda.

Nõus. Teisalt pole Maran saanud vist kordagi karjääris enda valdusesse väga kõva ründearsenali. Kes tal on üldse Catania-Chievo-(eelnevate aastate) Cagliariga käes olnud? Noor Papu Gomez, Bergessio, Lodi, Paloschi, Pellisier, Birsa, Castro, Joao Pedro, Palovetti, Ionita jne seltskonnast on ikka üsna maksimumilähedased sooritused ju välja pigistatud.
    Olen nõus sõnastama oma sõnad ümber antijalgpallist päris jalgpalliks, kui näiteks järgmine aasta ollakse UCL sellise mänguga. Mou oma kunagise Interiga kiidaks selle plaani heaks, kus tulid antivutiga UCL võitjaks.

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Kui see on antijalgpall, siis antijalgpalli ma näha tahangi. Löödud väravate arvult kogu liiga 4 meeskond, eriti hullu on viimastes mängudes pandud. Nagu eika ütles, siis pigem on tegu enda tugevuste maksimaalse kasutamisega. Mingi Mourinho kõrgajaga seda küll võrrelda ei saa.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Olen nõus sõnastama oma sõnad ümber antijalgpallist päris jalgpalliks, kui näiteks järgmine aasta ollakse UCL sellise mänguga. Mou oma kunagise Interiga kiidaks selle plaani heaks, kus tulid antivutiga UCL võitjaks.
    Okei. Su lähteülesanne on viia pall vastase kasti ja luua olukordi. Sul on võtta palliga täiesti nulloskusega äärekaistjad (Cacciatore, Lykogiannis), poolkaitsjad, kelle suurim (ainus?) oskus on rohke jooksmine ja ründajad, kes vajavad väravate löömiseks ruumi. Kuidas sa mängiksid siis? Loodaksid, et Nendez ja Cacciatore tulevad kahekesi tika-takatades palliga äärelt läbi ja annavad selle kasti, kus Simeone kahest mehest mööda pettes palli võrku lööks? Kahtlustan, et see mängupilt ja eriti tulemused oleksid veel koledamad.

See CL jutt on muidugi täiesti jabur kontekstis, et meeskonna koosseis erinevate osiste mõistes on heal juhul top10 vääriline. Samuti on mul küsimus, et mida tegi Mourinho Interiga Meistrite Liigat võites valesti? Sisuliselt suudeti kolme aasta jooksul ainsa meeskonnana ära nullida oma võimete tipus olnud Barcelona. Seal peabki pragmaatliselt mängule lähenema, sest tippvormis olevat Messi-Xavi-Iniesta-Zlatan seltskonda muud moodi polnudki võimalik põlvili panna.

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Okei. Su lähteülesanne on viia pall vastase kasti ja luua olukordi. Sul on võtta palliga täiesti nulloskusega äärekaistjad (Cacciatore, Lykogiannis), poolkaitsjad, kelle suurim (ainus?) oskus on rohke jooksmine ja ründajad, kes vajavad väravate löömiseks ruumi. Kuidas sa mängiksid siis? Loodaksid, et Nendez ja Cacciatore tulevad kahekesi tika-takatades palliga äärelt läbi ja annavad selle kasti, kus Simeone kahest mehest mööda pettes palli võrku lööks? Kahtlustan, et see mängupilt ja eriti tulemused oleksid veel koledamad.

See CL jutt on muidugi täiesti jabur kontekstis, et meeskonna koosseis erinevate osiste mõistes on heal juhul top10 vääriline. Samuti on mul küsimus, et mida tegi Mourinho Interiga Meistrite Liigat võites valesti? Sisuliselt suudeti kolme aasta jooksul ainsa meeskonnana ära nullida oma võimete tipus olnud Barcelona. Seal peabki pragmaatliselt mängule lähenema, sest tippvormis olevat Messi-Xavi-Iniesta-Zlatan seltskonda muud moodi polnudki võimalik põlvili panna.
    Ma ei ole kuskil väitnud, et see oleks vale, kuidas Cagliari mängib. Kui nii saavutakse edu, siis müts maha. Jätkusuutlikkuks seda tõesti ma ei pea. Jalgpalli olemust näeb muidugi iga fänn nii, kuidas talle meeldiks ise mängida. Me võime muidugi rääkida peale 25 vooru, kui kaugele see pragmaatiline vutt on viinud neid.

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Ma ei ole kuskil väitnud, et see oleks vale, kuidas Cagliari mängib. Kui nii saavutakse edu, siis müts maha. Jätkusuutlikkuks seda tõesti ma ei pea. Jalgpalli olemust näeb muidugi iga fänn nii, kuidas talle meeldiks ise mängida. Me võime muidugi rääkida peale 25 vooru, kui kaugele see pragmaatiline vutt on viinud neid.
    Kui hooaja lõpuks tabeliseisu pealt järeldusi, nii sportlike kui majanduslike, ei tehtaks, siis küllap mängiksid kõik hoovijalka stiili.
    Mourinho Interi puhul oli ju tulemuseks triple, üks klubi ajaloo suurimaid saavutusi. Iga efektiivne stiil on jätkusuutlik, küsimus on ainult mis aja. Tiki taka oli ka omal ajal kõva sõna aga täna väga mitte.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Aga kas ta suudaks seda külmal teisipäeva õhtul Stoke'is? Ehk kas Maran suudaks Eesti koondisega imet?

Noh mulle näiteks ei meeldi tiki-taka. Tunnistan: see on efektiivne, selle jaoks on vaja pallivõlureid, see on võib olla kõige positiivsem jalgpall, mis üldse olla saab. Aga mulle ei meeldinud, igav oli vaadata. Olen trennis olnud ühes tiimis kolme tikitaka vennaga ja igav oli nii nende tiimis olles, kui mulle söötu ei antud ja vastasena, kui ma koera kombel keel vestil palli järel jooksin. Mulle meeldis 2015/16 Lester - pikk ette ja Vardy järele.

Võrdluseks, et kindlasti on klassikalises muusikas mingeid vingeid meistriteoseid, mida suudavad mängida väga vähesed muusikud maailmas, aga mulle meeldib ikkagi death metal rohkem. Või siis maalikunsti näitel, et on olemas igasugu vanu ja hindamatuid maale, aga mulle meeldivad hoopis Salvador Dali, Luis Rojo ja Navitrolla.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

See täis puujalg Cerri

Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

jokers to the right
    clowns to the left of me

Eesti koondislane Kasutaja ElNino9 avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2011

Algupärane

Püha püss mis mäng

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    See täis puujalg Cerri
    Puujalg, mitte puupea
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

INSURRECTION Kasutaja vendetta avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

#antijalgpall
    #notsustainable

See 9gol'i puhkepaus enne lõppu oli epic, see vend jätab veel suitsetamise maha kui Cagliari CLi jõuab

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Viimased 5 mängu

4:3 vs Sampdoria, sealjuures 20 minutiga 1:3 seisust väljatulek & 96 minuti võiduvärav
    2:2 vs Lecce, sealjuures viimase 10 minutiga 2:0 eduseisu mahamängimine & 3 punast kokku
    5:2 vs Fiorentina, sealsjuures esimese tunniga 5:0 löömine
    2:0 vs Atalanta, sealjuures Atalanta esmakordne nullilejätmine liigas
    3:2 vs Bologna

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Sa võtad energia, et teha mingi meme lausa, kuna sind ilgelt häiris minupoolne sõnakõlks. See juba tase, eikz!

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud