Lehekülg 5, kokku 5 EsimeneEsimene 12345
Näidatakse tulemusi 81 kuni 98, kokku 98
    Asjahuviline Kasutaja QRkood avatar
    Liitus foorumiga
    May 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Epic Vaata postitust
    Moya kutsus kõiki mängima, ahvatles rahaga ka ja nüüd peksab halastamatult erinevaid vastaseid igal nädalal.
    Paistab nii minevat jah. j6u1uv4n4 ka 3-0-0 muidugi aga Moya kogunud 3 vooruga üle 200 punkti rohkem kui järgmised.

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Ärge muretsege, maratoni algul täiega liduma pannud vennad kipuvad hiljem haamri saama .

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Siis kui ringiga teistele järgi jõuab jah?
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Jerry Mina ei mängi kindlalt. Olen ränk taktikaline geenius ja panen ta enda algkoosseisu, sest siis tuleb tema asemele pingi pealt kõige enam punne teeninud vend. Kas selleks on teine kaitsja või võib ntx poolkaitsja või ründaja ka olla?

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Jerry Mina ei mängi kindlalt. Olen ränk taktikaline geenius ja panen ta enda algkoosseisu, sest siis tuleb tema asemele pingi pealt kõige enam punne teeninud vend. Kas selleks on teine kaitsja või võib ntx poolkaitsja või ründaja ka olla?
    Kaitsja kaitsja vastu. Aga pole välistatud, et Mina saab ca 5 debüütminutit mängu lõpus kirja ja su plaan läheb vett vedama...

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Muide olgu märgitud ka see, et negatiivsete punktidega vahetusmehi Fantraxis (erinevalt nt FPList) sisse ei vahetata

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Old Live Scoringus olen Caribast pika kilomeetriga taga, niisama Live Scoringus olen kilomeetriga ees. Et mis neil vahet on?

Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Old Live Scoringus olen Caribast pika kilomeetriga taga, niisama Live Scoringus olen kilomeetriga ees. Et mis neil vahet on?
    Mul näitab old livescores, et mu tiimist on ainult 5 mängijat mänginud. Tegelt on kõik mänginud juba. See mingi bs seal. Incomplete database arvatavasti. Ei teagi miks nad seda ära ei kustuta?

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jul 2008

Algupärane

mõtlesin pärast kiiremat perioodi vaadata kas mõne punkti ka juba saanud olen (ei ole ), aga avastasin, et see mängupäev ilutseb mu meeskonna taga ilus suur 0.. tuleb välja, et mu koosseis pole legaalne, mis on väga imelik, sest koosseisu pole ma ~mitu nädalat vist muutnud ja eelmised korrad koosseis kõlbas, mis kala sellega on moya?

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas tsumase Vaata postitust
    mõtlesin pärast kiiremat perioodi vaadata kas mõne punkti ka juba saanud olen (ei ole ), aga avastasin, et see mängupäev ilutseb mu meeskonna taga ilus suur 0.. tuleb välja, et mu koosseis pole legaalne, mis on väga imelik, sest koosseisu pole ma ~mitu nädalat vist muutnud ja eelmised korrad koosseis kõlbas, mis kala sellega on moya?
    Sain vist jälile, milles asi. Transaction History näitab, et vahetult pärast eelmise vooru lõppu, Tue Oct 23, 2018, 12:11AM oled teinud kaks koosseisuvahetust: David Luiz Kyle Walkeri asemele ning Iheanacho Keita asemele. Seejärel aga 39 minutit hiljem toimusid veel süsteemipoolsed automaatsed vahetused (Keita vahetati välja Yarmolenko ning Walker Boly vastu). Nii juhtuski, et kokkuvõttes jäi sul praeguseks vooruks algkoosseisu 13 mängijat. See on küll kivi Fantraxi kapsaaeda, et selline loophole eksisteerib, kuigi jah koosseisu juures on hoiatussõnum, et roster on illegaalne.
    Siit siis soovitus kõigile tulevikuks: oodake autosubsid ära, enne kui järgmiseks vooruks koosseisumuudatusi tegema hakkate. Või heitke korra nädalas pilk peale, kas koosseis on legaalne - lõppkokkuvõttes lasub vastutus igal kasutajal endal.
    Samas antud olukord tekkis suuresti teadmatuse ja halbade asjaolude kokkusattumuse tõttu, nii et isiklikult oleksin valmis sulle selle vooru punktid siiski juurde lisama (Luiz ja Iheanacho platsil, Boly ja Yarmolenko pingil). ...kui vastuväiteid pole (Panin küsimuse Fantraxis hääletusele)

Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Pereyra ja 4-0-2?

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Pereyra ja 4-0-2?
    Eee, kust sa seda välja loed?

Võttes aluseks FC Cariba Utd poolt nädala eest tehtud koosseisumuudatused (ja eemaldades 5. vooru autom. vahetustega lisatud mängijad) oleks tema legaalne tiim 6. vooruks: Ederson; Keane, D. Luiz, Pereira; Capoue, Gueye, Kante, Pogba; Firmino, Iheanacho, Mitrovic. Ja pingilt tuleb Pereira asemele Kyle Walker. Kokku teeks see 112,75 punkti ja annaks võidu matchupis Qrkoodi vastu (105,5 punkti)...

Hetkeseisuga on hääletustulemus 3:0 Cariba Utd kasuks. Hääletada saab reede õhtuni.

Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Mul mängis ainult 10 meest. Pereyra pingil 23.5p. Kaotasin banaanile 20 punniga. Või ei?

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jul 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas moya Vaata postitust
    Sain vist jälile, milles asi. Transaction History näitab, et vahetult pärast eelmise vooru lõppu, Tue Oct 23, 2018, 12:11AM oled teinud kaks koosseisuvahetust: David Luiz Kyle Walkeri asemele ning Iheanacho Keita asemele. Seejärel aga 39 minutit hiljem toimusid veel süsteemipoolsed automaatsed vahetused (Keita vahetati välja Yarmolenko ning Walker Boly vastu). Nii juhtuski, et kokkuvõttes jäi sul praeguseks vooruks algkoosseisu 13 mängijat. See on küll kivi Fantraxi kapsaaeda, et selline loophole eksisteerib, kuigi jah koosseisu juures on hoiatussõnum, et roster on illegaalne.
    Siit siis soovitus kõigile tulevikuks: oodake autosubsid ära, enne kui järgmiseks vooruks koosseisumuudatusi tegema hakkate. Või heitke korra nädalas pilk peale, kas koosseis on legaalne - lõppkokkuvõttes lasub vastutus igal kasutajal endal.
    Samas antud olukord tekkis suuresti teadmatuse ja halbade asjaolude kokkusattumuse tõttu, nii et isiklikult oleksin valmis sulle selle vooru punktid siiski juurde lisama (Luiz ja Iheanacho platsil, Boly ja Yarmolenko pingil). ...kui vastuväiteid pole (Panin küsimuse Fantraxis hääletusele)
    Ise küll ei mäleta, et midagi muutnud oleksin, aga olgu.. kellaaeg ka peale südaööd, äkki siis unise peaga tegin midagi, mida meenutada ei suuda

Tänud muidu, et hääletuse tegid! Edaspidi olen valvsam ja hoian koosseisul silma peal.

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Mul mängis ainult 10 meest. Pereyra pingil 23.5p. Kaotasin banaanile 20 punniga. Või ei?
    Sorri, mõtlesin, et jutt käib Cariba Utd Ricardo Pereirast, mitte sinu Roberto Pereyrast

Paraku jäävad need 23,5 p sul pingile, sest nagu korduvalt mainitud, Fantraxis toimuvad automaatsed vahetused kindla positsiooni piires, mistõttu Joe Gomeze asemele oleks sisse toodud mõni teine (punkte teeninud) kaitsja varumeestepingilt (keda sul polnud), mitte poolkaitsja Pereyra.

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Oktoobri kokkuvõte:

Suurim kogusaak: moya, 532,5 (keskm. 177,5)
    Enim punkte voorus: 211 p (moya, 4. voor)
    Suurim võit: moya vs Uduvere Ju nai Ted 193,25:81,5 (111,75 p), 6. voor.
    Kõige napim võit: dazbooob vs Team j6u1uv4n4 102,5:97,75 (4,75 p), 5. voor.
    Väikseim võidu toonud punktisumma: 96 p (Qrkood -> Võitja vs PatrickBanaanholt 96:79,5, 4. voor)
    Enim punkte kaotatud matchupis: 111 (Uduvere vs PatrickBanaanholt 111:131,5, 5. voor)

Top 3 individuaalset sooritust:
    1. Hazard 35,5 p (4. voor, SOU-CHE 0:3, moya)
    2. Salah 34,5 p (6. voor, LIV-CAR 4:1, dazbooob)
    3. Özil 32,5 p (5. voor, ARS-LEIC 3:1, Katk)
    3. Josh King 32,5 p(4. voor, WAT-BOUR 0:4, Team j6u1uv4n4)

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Kuuenda vooru järgses tabelis kajastub ka Cariba Utd võit Qrkoodi üle (112,75:105,5), kuna seisul 6:0 on hääletustulemus juba otsustatud).

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Soovitus kõigile reaalajas tulemuste ülevaatlikumaks jälgimiseks: vaadake, et teil TEAM>My Team Info/Alerts>Live Scoring Screeni all oleks Default Live Scoring Timeframe: Period ja Default Live Scoring Player Stats View: All Players Playing. (Seda saab igakord eraldi muuta muidugi ka matchupi lehel rippmenüü/nuppude abil)

(Ma pole kindel, aga võib-olla oli 21.10.18 Mõnuagendi ja j6u1uv4n4 poolt välja toodud kerge segaduse allikaks see, et Default Live Scoring Timeframe'iks oli neil Day ja/või Default Live Scoring Player Stats View: Active Players Playing??)

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud