320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fantrax draft 2018/19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui Ärri Kane 5 väravat lööb, kas siis Souceki, Almironi ja Raphina kahju on tasa tehtud?

    Kommentaar


      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
      Kui Ärri Kane 5 väravat lööb, kas siis Souceki, Almironi ja Raphina kahju on tasa tehtud?
      Siis Mane vastab 5ga.
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Eepilises kommentaatorite duellis kipub Epic teist korda sel hooajal sisse saama!

        Kommentaar


          kle WABI-SABI you had ONE job, krdi Thiago oleks võinud mängimata jääda..

          Kommentaar


            Hilja sain asjale jaole ja eks järgmine kord bäshin Thiagot... kui sinu vastu mängin!
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              moya, mis taktika sellel "võtan korraks mängija ja siis dropin ta kohe"-taktika point on? Et jumala eest keegi teine ei saaks teda vooru ajal võtta?

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                moya, mis taktika sellel "võtan korraks mängija ja siis dropin ta kohe"-taktika point on? Et jumala eest keegi teine ei saaks teda vooru ajal võtta?
                Ei olnud mingit teistele kärukeeramist antud juhul. Muutsin lihtsalt meelt, mis mehi kaitsesse/väravasse panna. Need dropitud mängijad läksid tagasi vabaagentideks ja olid koheselt igaühele saadavad. (Vabaagentide hulgast lisatud mängijat peab enda käes hoidma vähemalt 24 tundi, et ta pärast droppimist lukku läheks).

                Kommentaar


                  Fakk, cuttisin just McTominay ja tõin Jorginho sisse ja nüüd sedasi...

                  Kommentaar


                    umbes 10 punni vaja viimasest kümnest mindist Leedsi mängus. Pingeline!

                    Kommentaar


                      Keegi Ingsi, Werneri või Auba vastu tahaks huvitavaid pakkumisi teha?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                        Keegi Ingsi, Werneri või Auba vastu tahaks huvitavaid pakkumisi teha?
                        Mul on Wernerisse hooaja lõpuni usku, aga DCL-Bamford-Kane ei ole keegi seda ohverdust väärt. Kahjuks muid häid mängijaid mul ei ole ja nelja ründajaga ka minna ei taha.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                          Keegi Ingsi, Werneri või Auba vastu tahaks huvitavaid pakkumisi teha?
                          No nagu ikka, vaata minu poisse. Oleksid omal ajal Auba vastu Gündogani tahtnud, siis oleks äkki isegi läbi läinud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            No nagu ikka, vaata minu poisse. Oleksid omal ajal Auba vastu Gündogani tahtnud, siis oleks äkki isegi läbi läinud.
                            Ma homme uurin, praegu on aeg magama minna

                            Kommentaar


                              Viis võitu järjest, aga nüüd tuleb seitse võitu järjest saanud moyale vastu minna. Ilmselt pole mõtet mängijaid validagi...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Viis võitu järjest, aga nüüd tuleb seitse võitu järjest saanud moyale vastu minna. Ilmselt pole mõtet mängijaid validagi...
                                Järgmises voorus on Man Cityl, Evertonil, Burnley'l ja Fulhamil kaks mängu, nii et sellest lähtudes annab mängijate valikuga oma võiduvõimalusi kindlasti suurendada, eriti kui on pingimehi, kellest ei ole kahju loobuda (nagu nt Dier, Holding, Zouma?)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X