320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fantrax draft 2018/19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Teeme kohe 1. septembril drafti?

    Kommentaar


      Ma mõtlesin, et võiks pigem ülejärgmisel nädalal teha, et jääks piisavalt aega liigaga (taas)liitumise kinnitamiseks.

      Hetkeseisuga saaks vist arvestada vähemalt 6 inimesega (mina, tsumase, EgoTrip, j6u1uv4n4, Mõnuagent, daz Booob), st 4-6 käppa võiks veel lisanduda.

      Muidugi kui 1. september peaks kõigile sobima, võib ka siis draftida.

      Kommentaar


        Sooviks ka uuesti osaleda ja 1. september sobiks draft.

        Kommentaar


          Algselt postitas moya Vaata postitust
          Ma mõtlesin, et võiks pigem ülejärgmisel nädalal teha, et jääks piisavalt aega liigaga (taas)liitumise kinnitamiseks.

          Hetkeseisuga saaks vist arvestada vähemalt 6 inimesega (mina, tsumase, EgoTrip, j6u1uv4n4, Mõnuagent, daz Booob), st 4-6 käppa võiks veel lisanduda.

          Muidugi kui 1. september peaks kõigile sobima, võib ka siis draftida.
          Aga kui keegi ei liitu, siis eelmine kord saime premieri teemast vist tunniga rahva kätte. Epic ja LaRaBla liituks ka. plain ka teatas, et üheksa juba koos.

          Ma ei tahaks ülejärgmine nâdal, kuna olen Eestist ära.

          Kommentaar


            Ok, minugipoolest võiks siis draftida nt K, 1. sept algusega kell 21.00?

            Kommentaar


              Sellisel juhul ei jää küll eriti aega drafti listi tegemiseks (auto-draft juhuks), kuid saab vast hakkama küll

              Kommentaar


                1. sept sobib.

                Kommentaar


                  Tegin kaks väikest muudatust punktisüsteemis, et pisut tõsta kaitsvate poolikute ja väravavahtide väärtust: kollased kaardid on nüüdsest -2 p (varasema -3 p asemel) ning lisasin vv High Claims Succeeded (HCS) 1 p. Viimaseid tuleb ette keskeltläbi vähem kui üks mängu kohta, kui eelmise aasta statistikat vaadata.

                  Kommentaar


                    Kui puudu jääb inimesi, siis ma võin ka aega kulutada!
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                    My spell checking is second to nine!

                    Kommentaar


                      Oleks hea, kui need, kes veel seda teinud pole, annaks enne teisipäeva õhtut teada, kas nad osalevad see hooaeg. Siis saaks veidi varem uutele tulijatele liitumislingi saata ja draftijärjekorra ära loosida.

                      Kommentaar


                        Osalen.

                        Kommentaar


                          Uuel hooajal uus katse.

                          Kommentaar


                            Kui kohti veel, siis prooviks ka jälle.

                            Kommentaar


                              Kui suureks me liiga ajada saame? Oleks 16 võimlik üldse?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Kui suureks me liiga ajada saame? Oleks 16 võimlik üldse?
                                Praeguseks paistab, et on olemas 12 osalejat - 10 eelmisest hooajast + futbolidipaul ja QRkood. 12 tiimi olekski optimaalne, ent loomulikult, kui eelmisel hooajal osalenud Team Haron ja Team Robbbim ka endast märku annavad või siis ei anna ja peaks leiduma kaks huvilist, kes väga liituda tahaks, siis võib teha 14 liikmelise liiga. Ent see oleks ka ülemine piir, sest muidu jääks vabaagentide ring ikka väga ahtaks (14 tiimi puhul vähendaksin selle korvamiseks varumeestepinki ühe mehe võrra).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X