320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fantrax draft 2018/19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei saa jälle Martinezt pingi peale vahetada. Ehk ta ilmselt annab mulle jälle illegal squadi.

    Edit: vist ikka lasi. Nevermind.

    Kommentaar


      ootan Danny Ingsi vastu pakkumisi

      Kommentaar


        Ben White - kuni 95. minutini ei olnud ta sooritanud midagi, mis isegi 0,25 punkti annaks. Ei ühtegi võidetud peapalli. Ei ühtegi blokeeringut. Ei ühtegi TkW-d. Ja siis shot on target ja kohe on seis vinge!

        Kommentaar


          Täitsa huvitav mängupäev 😀 viimase hetke lüke Keita pingile võtta vist heastas enamvähem viimase hetke otsuse Dennis ära vahetada..

          Kommentaar


            Juhtus jälle sarnane "kala".. mul oli Dallas pandud poolkaitseks ja tegelt oleks pidanud vähem punne saanud Chalobah sisse tulema.. Fantrax aga muutis positsiooni ja pani Dallase kaitsesse sisse

            Kommentaar


              Algselt postitas tsumase Vaata postitust
              Juhtus jälle sarnane "kala".. mul oli Dallas pandud poolkaitseks ja tegelt oleks pidanud vähem punne saanud Chalobah sisse tulema.. Fantrax aga muutis positsiooni ja pani Dallase kaitsesse sisse
              Tegin järelepärimise, ent selget vastust ei saanud Fantraxilt, mis loogika alusel neid D/M topeltpositsiooniga mängijaid sisse vahetatakse.
              (pmst"sellega tegeldakse")

              Kommentaar


                Fakohv, Kane, noh!

                Kommentaar


                  Kes see kuuskantpead on? Kas talle saaks öelda, et ta vahetaks ikka täiesti vigased mehed välja, sest niimoodi on talle sitaks piinlik kaotada.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Kes see kuuskantpead on? Kas talle saaks öelda, et ta vahetaks ikka täiesti vigased mehed välja, sest niimoodi on talle sitaks piinlik kaotada.
                    Sa võitmas pole teda?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                      Sa võitmas pole teda?
                      No üsna napp on seis.

                      Kommentaar


                        Keegi ManUsse usub ja Wan-Bissakat mõne ründaja vastu tahab vahetada?

                        Kommentaar


                          Ben Johnson vs Sadio Mane, 1 punn vahet 5 min mängida, nii pingeline!

                          Kommentaar


                            See on küll piinlik tulemus minu poolt. Kaks meest said kahe peale veel lisaks ka -10 punkti. See on rekord?
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                              See on küll piinlik tulemus minu poolt. Kaks meest said kahe peale veel lisaks ka -10 punkti. See on rekord?
                              Eelmises voorus said sa vist isegi rohkem miinuspunkte, aga Laporte oli miskipärast pingil.

                              Kommentaar


                                See voor punkte ei saagi?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X