320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fantrax draft 2018/19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    No kui ma täpselt aru saaks, millest ma esimese hooga aru ei saa, siis ma ütleks seda

    Kommentaar


      #77
      Mul pingil Bailly, Coleman ja Sokratis. Mis järjekorras neid sisse vahetatakse ja kuidas seda järjekorda ise muuta?

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas QRkood Vaata postitust
        Mul pingil Bailly, Coleman ja Sokratis. Mis järjekorras neid sisse vahetatakse ja kuidas seda järjekorda ise muuta?
        Esmajärjekorras vahetatakse sisse voorus enim punkte kogunud mängija(d). Erinevalt ametlikust FPList ei pea Fantraxis ise varumehi järjestama.

        Kommentaar


          #79
          Nagu näha saadi lõpuks see auto-subs süsteem toimima. Loodetavasti siis lõplikult.

          Septembri parimaks osutus siinkirjutaja 577,5 punktiga (keskm. 192,5).

          Enim punkte voorus: 237,25, suurim võidumarginaal: 132,25 (3. voor, moya vs Heavy Polysick 237,25:105)
          Väikseim võidu toonud punktisumma: 84,75, kõige napim võit: 4,5 punkti (1. voor, Katk vs Qrkood -> Võitja 84,75:80,25)
          Enim punkte kaotatud matchupis: 123 (1. voor, moya vs dazbooob 178,25:123)

          Top 3 individuaalset sooritust:
          1. Hazard 41,5 p (1. voor, CHE-CAR 4:1, moya)
          2. Maguire 39,25 p (3. voor, NEW-LEIC 0:2, Heavy Polysick)
          3. Sigurdsson 38 p (3. voor, EVE-FUL 3:0, moya)

          Kommentaar


            #80
            Moya kutsus kõiki mängima, ahvatles rahaga ka ja nüüd peksab halastamatult erinevaid vastaseid igal nädalal.

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas Epic Vaata postitust
              Moya kutsus kõiki mängima, ahvatles rahaga ka ja nüüd peksab halastamatult erinevaid vastaseid igal nädalal.
              Paistab nii minevat jah. j6u1uv4n4 ka 3-0-0 muidugi aga Moya kogunud 3 vooruga üle 200 punkti rohkem kui järgmised.

              Kommentaar


                #82
                Ärge muretsege, maratoni algul täiega liduma pannud vennad kipuvad hiljem haamri saama .

                Kommentaar


                  #83
                  Siis kui ringiga teistele järgi jõuab jah?
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    #84
                    Jerry Mina ei mängi kindlalt. Olen ränk taktikaline geenius ja panen ta enda algkoosseisu, sest siis tuleb tema asemele pingi pealt kõige enam punne teeninud vend. Kas selleks on teine kaitsja või võib ntx poolkaitsja või ründaja ka olla?

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                      Jerry Mina ei mängi kindlalt. Olen ränk taktikaline geenius ja panen ta enda algkoosseisu, sest siis tuleb tema asemele pingi pealt kõige enam punne teeninud vend. Kas selleks on teine kaitsja või võib ntx poolkaitsja või ründaja ka olla?
                      Kaitsja kaitsja vastu. Aga pole välistatud, et Mina saab ca 5 debüütminutit mängu lõpus kirja ja su plaan läheb vett vedama...

                      Kommentaar


                        #86
                        Muide olgu märgitud ka see, et negatiivsete punktidega vahetusmehi Fantraxis (erinevalt nt FPList) sisse ei vahetata

                        Kommentaar


                          #87
                          Old Live Scoringus olen Caribast pika kilomeetriga taga, niisama Live Scoringus olen kilomeetriga ees. Et mis neil vahet on?

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Old Live Scoringus olen Caribast pika kilomeetriga taga, niisama Live Scoringus olen kilomeetriga ees. Et mis neil vahet on?
                            Mul näitab old livescores, et mu tiimist on ainult 5 mängijat mänginud. Tegelt on kõik mänginud juba. See mingi bs seal. Incomplete database arvatavasti. Ei teagi miks nad seda ära ei kustuta?

                            Kommentaar


                              #89
                              mõtlesin pärast kiiremat perioodi vaadata kas mõne punkti ka juba saanud olen (ei ole ), aga avastasin, et see mängupäev ilutseb mu meeskonna taga ilus suur 0.. tuleb välja, et mu koosseis pole legaalne, mis on väga imelik, sest koosseisu pole ma ~mitu nädalat vist muutnud ja eelmised korrad koosseis kõlbas, mis kala sellega on moya?

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas tsumase Vaata postitust
                                mõtlesin pärast kiiremat perioodi vaadata kas mõne punkti ka juba saanud olen (ei ole ), aga avastasin, et see mängupäev ilutseb mu meeskonna taga ilus suur 0.. tuleb välja, et mu koosseis pole legaalne, mis on väga imelik, sest koosseisu pole ma ~mitu nädalat vist muutnud ja eelmised korrad koosseis kõlbas, mis kala sellega on moya?
                                Sain vist jälile, milles asi. Transaction History näitab, et vahetult pärast eelmise vooru lõppu, Tue Oct 23, 2018, 12:11AM oled teinud kaks koosseisuvahetust: David Luiz Kyle Walkeri asemele ning Iheanacho Keita asemele. Seejärel aga 39 minutit hiljem toimusid veel süsteemipoolsed automaatsed vahetused (Keita vahetati välja Yarmolenko ning Walker Boly vastu). Nii juhtuski, et kokkuvõttes jäi sul praeguseks vooruks algkoosseisu 13 mängijat. See on küll kivi Fantraxi kapsaaeda, et selline loophole eksisteerib, kuigi jah koosseisu juures on hoiatussõnum, et roster on illegaalne.
                                Siit siis soovitus kõigile tulevikuks: oodake autosubsid ära, enne kui järgmiseks vooruks koosseisumuudatusi tegema hakkate. Või heitke korra nädalas pilk peale, kas koosseis on legaalne - lõppkokkuvõttes lasub vastutus igal kasutajal endal.
                                Samas antud olukord tekkis suuresti teadmatuse ja halbade asjaolude kokkusattumuse tõttu, nii et isiklikult oleksin valmis sulle selle vooru punktid siiski juurde lisama (Luiz ja Iheanacho platsil, Boly ja Yarmolenko pingil). ...kui vastuväiteid pole (Panin küsimuse Fantraxis hääletusele)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X